Ботев Враца - Славия

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ботев Враца - Славия

Мнениеот choko77 » 02 ное 2012 13:27

Theos написа:Може ли автора на темата да каже нещо повече за представянето на Саша Анеф, до колкото знам това момче беше определян като свръх талант, новия Кавани и т.н. , интересно как се озова във Враца и т.н.!
Иначе 1:0 за Ботев!

Да кажа и аз нещо за Анеф.Не знам кой го е определил като свръх таланат и т.н, сигурно един от приближените на италианците-Ивайло Рачев се казва,той твърдеше такива небивалици,когато го доведе.Аз го гледах във всички мачове досега които игра,в доста от тренировките и ще ти кажа ,че това няма нищо общо с истината.Той е тип Килиан Шеридън,само че онзи май беше по-добър от него.Бавен,няма скрост,има ръст но когато поеме топката тръгва с нея назад вместо да играе като нападател напред.Има един талант в Ботев и той се казва Варела.Ако играе срещу Славия ще има да чупи кръстовете на Желев и другите защитници.Иначе този мач задължителна победа за Ботев трябва,а като прогноза 1х2.Мача е троен отвсякъде.

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Ботев Враца - Славия

Мнениеот Libera » 04 ное 2012 19:06

choko77 написа:
Theos написа:Може ли автора на темата да каже нещо повече за представянето на Саша Анеф, до колкото знам това момче беше определян като свръх талант, новия Кавани и т.н. , интересно как се озова във Враца и т.н.!
Иначе 1:0 за Ботев!

Да кажа и аз нещо за Анеф.Не знам кой го е определил като свръх таланат и т.н, сигурно един от приближените на италианците-Ивайло Рачев се казва,той твърдеше такива небивалици,когато го доведе.Аз го гледах във всички мачове досега които игра,в доста от тренировките и ще ти кажа ,че това няма нищо общо с истината.Той е тип Килиан Шеридън,само че онзи май беше по-добър от него.Бавен,няма скрост,има ръст но когато поеме топката тръгва с нея назад вместо да играе като нападател напред.Има един талант в Ботев и той се казва Варела.Ако играе срещу Славия ще има да чупи кръстовете на Желев и другите защитници.Иначе този мач задължителна победа за Ботев трябва,а като прогноза 1х2.Мача е троен отвсякъде.


Пак някой чул недочул. Талантът, новият Кавани е ИГНАСИО ЛОРЕС ВАРЕЛА. Озова се във Враца заради връзките на Пепино Тири в Италия, който уреди Палермо да го даде под наем за 1 година. Момчето е истинска класа, но последните 3 седмици беше контузен.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Ботев Враца - Славия

Мнениеот TodorT » 05 ное 2012 00:09

Много ценни 3 точки! :) Ботев тотално надигра Славия! Белите имаха малко преимущество през първата част и в заключителните минути! През останалото време Ботев владееше повече топката и гледаше смело към вратата на Петков. За съжаление все още играта на Ботев е далеч от желаното.... много брак в действията, често не знаят какво да правят с топката. Единствено Илийката се опитва да твори в средата на терена. Силен мач за Жайро и вратара Мишо Иванов! :) Безобразен съдия! И въпреки него Ботев взе победата :twisted:


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта