Ботев Враца - Нефтохимик

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Ботев Враца - Нефтохимик

Мнениеот TEDIMAR99 » 29 окт 2012 11:01

[center]Купа на България[/center]
[center]31/10/2012 - Сряда 15:00 часа
Стадион ''Христо Ботев''


ИзображениеИзображение[/center]
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Ботев Враца - Нефтохимик

Мнениеот we are the champions » 29 окт 2012 11:36

1:0 :roll:

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Ботев Враца - Нефтохимик

Мнениеот sandi74 » 29 окт 2012 11:56

Два слаби отбора се изправят в безмислен мач един срещу друг.Успех на по-малко слабия отбор.

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ботев Враца - Нефтохимик

Мнениеот choko77 » 29 окт 2012 12:39

Ето го батко бе,нема как да не се обади.Санди ти от къде знаеш ,че и двата отбора са слаби?Къде гледа нафтата,къде гледа Ботев?Или за Ботев изхождаш от първия кръг ,където играхме с децата срещу вас?А по темата за мача,според мен ще е много оспорван мач.Не познаваме отбора на нафтата и ще е интересно да ги видим.Ботев сигурно ще излезе със състав сглобен от резерви и титуляри.На мен лично ми се иска да видя Флориано,Саша Анеф,Ники Николов и другите който по-малко играха досега.И да се поздравим с една добра игра и победа.Днес ще има водосвет,дано Господ ни помага!

Потребителски аватар
Tosh
Мнения: 381
Регистриран на: 23 юни 2010 01:15
Контакти:

Re: Ботев Враца - Нефтохимик

Мнениеот Tosh » 29 окт 2012 13:45

Успех на Нефтохимик.
est. 1912

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Ботев Враца - Нефтохимик

Мнениеот sandi74 » 29 окт 2012 14:42

choko77 написа:Ето го батко бе,нема как да не се обади.Санди ти от къде знаеш ,че и двата отбора са слаби?Къде гледа нафтата,къде гледа Ботев?Или за Ботев изхождаш от първия кръг ,където играхме с децата срещу вас?А по темата за мача,според мен ще е много оспорван мач.Не познаваме отбора на нафтата и ще е интересно да ги видим.Ботев сигурно ще излезе със състав сглобен от резерви и титуляри.На мен лично ми се иска да видя Флориано,Саша Анеф,Ники Николов и другите който по-малко играха досега.И да се поздравим с една добра игра и победа.Днес ще има водосвет,дано Господ ни помага!

Батко винаги казва истината колкото и неприятна и болезнена да е.Дали ви харесва или не,проблема си е ваш.Такива отборчета не са за гледане.Хубаво е,че след година и половина А група ще бъде от 12 отбора макар,че и те ми се струват много на фона на цирковите трупи които участват в първенството (в това число слагам и нашата циркова трупа от Ст.Загора).

orion
Мнения: 722
Регистриран на: 03 авг 2011 10:40
Контакти:

Re: Ботев Враца - Нефтохимик

Мнениеот orion » 29 окт 2012 16:44

Успех на пичовете от Враца.

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Ботев Враца - Нефтохимик

Мнениеот plamenski » 29 окт 2012 17:27

Ако искате може да си спретнем едно състезание преди мача по каране на картинг ?
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592

Потребителски аватар
naftastyle
Мнения: 83
Регистриран на: 04 окт 2012 19:15
Контакти:

Re: Ботев Враца - Нефтохимик

Мнениеот naftastyle » 29 окт 2012 17:49

sandi74 написа:
choko77 написа:Ето го батко бе,нема как да не се обади.Санди ти от къде знаеш ,че и двата отбора са слаби?Къде гледа нафтата,къде гледа Ботев?Или за Ботев изхождаш от първия кръг ,където играхме с децата срещу вас?А по темата за мача,според мен ще е много оспорван мач.Не познаваме отбора на нафтата и ще е интересно да ги видим.Ботев сигурно ще излезе със състав сглобен от резерви и титуляри.На мен лично ми се иска да видя Флориано,Саша Анеф,Ники Николов и другите който по-малко играха досега.И да се поздравим с една добра игра и победа.Днес ще има водосвет,дано Господ ни помага!

Батко винаги казва истината колкото и неприятна и болезнена да е.Дали ви харесва или не,проблема си е ваш.Такива отборчета не са за гледане.Хубаво е,че след година и половина А група ще бъде от 12 отбора макар,че и те ми се струват много на фона на цирковите трупи които участват в първенството (в това число слагам и нашата циркова трупа от Ст.Загора).

Санди много комплексиран тип си ти. Има няколко отбора които като чуеш за тях и се спичаш. В това число влиза най вече нашия Нефтохимик. Санди лек кажи ми вашия отбор Берое в момента става ли за гледане ? Случайно така имах възможност да ви наблюдавам мача срещу нашите сини съгражданки. Бяхте толкова трагични че няма накъде. С ръка на сърцето ти казвам ако се паднем да играем сега срещу вас този "слабия" Нефтохимик който ти наричаш ще ви бие като тъпан на сватба. Един съвет спри да коментираш другите отбори кой колко бил слаб. Почни да гледаш и да мислиш за вашия си отбор щото като ви гледам как вървите в групата. Другата година вие ще си правите дербита с Чавдар и Симитли. По темата смятам че може да направим един Х в Враца въпреки че ще излезем с повечето резерви. Мисля и че отбора на Враца няма да се напъва за купата както го направи и предния сезон и ще излезе изцяло с резервния си състав. Прогнозирам едно скучно 0:0 в реванша в Бургас ще се реши всичко.

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Ботев Враца - Нефтохимик

Мнениеот Bartolomej » 29 окт 2012 19:46

Къде пък си имал възможността да гледаш мач на Берое с Черноморец бе ?
Освен да си бил на балкона на студенсткия блок ?
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта