Миньор Перник - Ботев Враца

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Миньор Перник - Ботев Враца

Мнениеот ralka_levskarka » 30 сеп 2012 19:48

ralka_levskarka написа:1:1

Почти :mrgreen:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Миньор Перник - Ботев Враца

Мнениеот ivo_gf » 01 окт 2012 08:10

Наште глупаци 6 мача си правиха ташаци по терена и симулираха игра, един мач решиха да играят, ама късмета им го наби, както и обикновено става. В интерес на истината Враца цял мач се защитава, но хората си бяха добре окомплектовани и си биха, не са виновни, че наште дебили не могат да вкарват от два метра. Моето мнение е, че това повече не може да се търпи, аз съм на стадиона от 20 години и толкова срамен сезон не сме имали, просто предусещам, че ако продължават така на първия домакински мач в Перник публиката няма да издържи и ще ги извади от групата... А и това е по-добрия вариант от това да се червиме от срам... Абсурдно е да запазиш целия отбор, който точно преди 4-5 месеца биеше който реши там където си реши, пък дори дойдоха Писаров и Юруков, които не са лоши футболисти, а сега да падаме наред от отбори, които би трябвало да побеждаваме с лекота... Абе ще ги потърпим още някой кръг и после да му мислят.

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Миньор Перник - Ботев Враца

Мнениеот petrof » 01 окт 2012 09:23

ivo_gf написа:Наште глупаци 6 мача си правиха ташаци по терена и симулираха игра, един мач решиха да играят, ама късмета им го наби, както и обикновено става. В интерес на истината Враца цял мач се защитава, но хората си бяха добре окомплектовани и си биха, не са виновни, че наште дебили не могат да вкарват от два метра. Моето мнение е, че това повече не може да се търпи, аз съм на стадиона от 20 години и толкова срамен сезон не сме имали, просто предусещам, че ако продължават така на първия домакински мач в Перник публиката няма да издържи и ще ги извади от групата... А и това е по-добрия вариант от това да се червиме от срам... Абсурдно е да запазиш целия отбор, който точно преди 4-5 месеца биеше който реши там където си реши, пък дори дойдоха Писаров и Юруков, които не са лоши футболисти, а сега да падаме наред от отбори, които би трябвало да побеждаваме с лекота... Абе ще ги потърпим още някой кръг и после да му мислят.

Така е, няколко мача нашите играха симулативно и само ревеха за пари. Сега за пръв път се хвърлиха да играят, бяха по добри, но пък имаха малшанс. Не съм съгласен обаче, че от 20 години толкова срамен сезон не сме имали. Да ти припомням ли, че няколко години играхме със селата по В група? Ясно е, че положението не е добро, не не е и чак толкова трагично. Все пак сезона тепърва започва.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Миньор Перник - Ботев Враца

Мнениеот Libera » 02 окт 2012 18:24

Чудесна победа за Ботев. Предвид колко сме зле физически си е наистина успех, че бихме един директен съперник за оставане и то като гост...макар че то си беше домакинство. Не ми се мисли като влязат нашите в някаква форма какво ще правим, но след като с половин отбор на 10 тренировки бием, то не би трябвало да имаме проблеми по-натам. Добре, че идва пауза, та да потичат тези момчета! Имаме по-лесна програма напролет и точно тогава трябва да сме 100% готови и да мачкаме тези около нас, на които сега гостуваме. Мисля си, че дори да сме 4-5 точки назад зимата, напролет спокойно можем да смачкаме Миньор, Етър, Монтана, Локо Сф и т.н. у дома.


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта