Ботев Враца приключва с А-група?

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Ботев Враца приключва с А-група?

Мнениеот milen.hristov » 05 сеп 2012 22:02

tsonpen написа:
B-1912 написа:споко, бойко сега ще домъкне някой, разбира се от друг град и никога незанимавал се с футбол, и ще го назначи, както направи във всички отбори, за да спечели фенска маса за изборите догодина. някой от южна България сигурно, чийто фирми са ги подпукали данъчните и трябва да "дарят". сещам се за свободни - самуиловите от инса, мудните от пещера, ветко и гергов, чочо александров, братя диневи :)


Много вероятен сценарий, много вероятни актьори :mrgreen:
И аз имам усещането, че премиерът практикува някакъв вид "благороден" рекет. Благороден, ама рекет, т.е. чиста проба рекет. Като си хванал един занаят и си го практикуваш ;)

От вашите думи в Бойкови дела. Дано Бойко помогне на Враца, до сега не е оставял някого който има нужда без да муе помогнал. Дано и в случая бъде така.
Бойко е един вид Робин Худ във футбола

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Ботев Враца приключва с А-група?

Мнениеот milen.hristov » 05 сеп 2012 22:06

Pichichi написа:На ГЕРБ-ера Милен мога да му кажа че не всичко е футбол. Аз когато отивам да гласувам не се интересувам
от това какъв спонсор е намерил ББ мутрата на мутрите от ЦСКА. Когато един от слабите министри
в правителството на ГЕРБ пък е бил кмет на града ти и нищо не е направил за теб и града то това е супер довод
да не гласуваш за ГЕРБ. Популизъм от типа "Гласувайте за нас и ще имате отбор" го оставям съвсем настрана (позор)!!!
Аз така правя когато един кмет от даден партия не е направил нищо
за района/квартала в който живея аз не гласувам за него и за негови съпартийци !!!
Въобще не се интересувам че бил лиснал менчето на някакъв обект дето така или иначе е шял
да бъде построен при който и да било на негово място в друг район от града!!! За мен е важно да се вижда че се
върши нещо за подобряване на района в който аз живея. И повярвай ми имам познати директори на училища
и мед. заведения в района и единствената промяна която споделиха те с мен че се е случила
от идването на ГЕРБ е цитирам -> "Разлика няма само се вдигнаха комисионните и се смени кръга от фирми".

Да то пък новият кмет много направи за града. Ако миналите кметове са били слаби, какво може да се каже за този червен най-обикновен измамник.
п.п. СЕДЕСАР съм

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Ботев Враца приключва с А-група?

Мнениеот milen.hristov » 05 сеп 2012 22:23

TodorT написа:Гледам, че намесихте политиката в разговора....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=N_pYrTECEk4[/youtube]

Съгласен съм на 90% със Жоро.
Само да допълня като дам примерр.
Ако някой те помоли да му дадеш малко пари, но ако вие знаете, че той с тях няма да си купу хляб, а ще ги даде за цигари, алкохол, наркотици ще му помогнете ли.
И нещо което съм научил от един умен човек, винаги има и друг начин, винаги има алтернатива. Държавата обеден съм няма да остави нещата по този начин

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Ботев Враца приключва с А-група?

Мнениеот TodorT » 05 сеп 2012 23:58

milen.hristov написа:
tsonpen написа:
B-1912 написа:споко, бойко сега ще домъкне някой, разбира се от друг град и никога незанимавал се с футбол, и ще го назначи, както направи във всички отбори, за да спечели фенска маса за изборите догодина. някой от южна България сигурно, чийто фирми са ги подпукали данъчните и трябва да "дарят". сещам се за свободни - самуиловите от инса, мудните от пещера, ветко и гергов, чочо александров, братя диневи :)


Много вероятен сценарий, много вероятни актьори :mrgreen:
И аз имам усещането, че премиерът практикува някакъв вид "благороден" рекет. Благороден, ама рекет, т.е. чиста проба рекет. Като си хванал един занаят и си го практикуваш ;)

От вашите думи в Бойкови дела. Дано Бойко помогне на Враца, до сега не е оставял някого който има нужда без да муе помогнал. Дано и в случая бъде така.
Бойко е един вид Робин Худ във футбола

Милене, бях на 90 годишнината на Ботев Враца! Бойко обеща пред близо 10 000 души, че ще направи табло, осветление, че ще даде пари за отбора..... Ела до Враца да видиш има ли прожектори, табла, ремонтиран ли е сектора и т.н..... Айде нЕма нужда от такива определения за него... ще видиш, че и сега нищо няма да направи! ;)

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Ботев Враца приключва с А-група?

Мнениеот TodorT » 06 сеп 2012 00:02

milen.hristov написа:
TodorT написа:Гледам, че намесихте политиката в разговора....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=N_pYrTECEk4[/youtube]

Съгласен съм на 90% със Жоро.
Само да допълня като дам примерр.
Ако някой те помоли да му дадеш малко пари, но ако вие знаете, че той с тях няма да си купу хляб, а ще ги даде за цигари, алкохол, наркотици ще му помогнете ли.
И нещо което съм научил от един умен човек, винаги има и друг начин, винаги има алтернатива. Държавата обеден съм няма да остави нещата по този начин

Ботев моли за финанси, които ще бъдат изхарчени за клуба !!! Няма да бъдат дадени за нищо друго! Просто с тези пари отборът ще е финансово стабилен!!! В момента властта във Враца е червена и пари няма... :oops:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Ботев Враца приключва с А-група?

Мнениеот TodorT » 06 сеп 2012 00:06

Не знам защо, ама в северозападна България мноого хора не са добре. Вместо хората да са благодарни, че дойде някой да се занимава с тоя отбор и да вложи финанси, те веднага го изкараха по медиите като най-лошия, най-загубения и най-големия престъпник. Е, не е нормално това... не знам водата ли, въздухът ли му има нещо, ама в тая част на България са си ей такива хората... малко са свестните :oops:


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта