Черно море загуби защитник за половин година

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
GrEeN-FaN
Мнения: 531
Регистриран на: 08 дек 2009 23:50
Контакти:

Черно море загуби защитник за половин година

Мнениеот GrEeN-FaN » 11 окт 2011 11:23

Централният защитник на Черно море Цветан Йотов ще бъде опериран, научи Гонг. Вече излязоха резултатите от ядрено-магнитния резонанс на коляното му. Оказа се, че той е със скъсани вътрешни кръстни връзки и има увреден менискус. Очаква се Йотов да остане извън терените в следващите шест месеца, считано от деня на предстоящата му операция. Бранителят получи контузията в контролата срещу Етър в петък, спечелена с 4:1. Положението откъм централните защитници още повече се утежнява предвид факта, че Росен Колев виси с картони и при жълт срещу Калиакра ще изтърпява наказание.

Черно море ще изиграе днес нова контролна среща. Съперник на варненци ще е Добруджа. Мачът е в 16 часа в Добрич. „Моряците” потеглят в 13,30 от стадион „Тича”. Стефан Генов няма да може да използва Веско Марчев и Росен Колев, които са ангажирани с младежкия национален отбор. Станислав Стоянов също няма да вземе участие, тъй като е контузен. Данийл Ратников обаче вече се чувства по-добре и вероятно ще играе.

При нас положението става сложно предвид ,че нямаме много защитници и сега тая контузия на Цецо Йотов :( много лошо Росен виси със картони въобще не ми се мисли как ще ни изпържат във Каварна като се има предвид ,че следващият ни мач е със Цска ... :(

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Черно море загуби защитник за половин година

Мнениеот Mourinio » 11 окт 2011 11:46

Хората, които правиха селекцията да са мислили, когато е трябвало, отдавна го казах, че ще имаме проблеми в защитата и четиримата ни титулярни защитници висят в момента с по 3, 4 картона, имаме контузени, нищо чудно да се наложи за някои от мачовете да играем с юноши в защитата...
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Черно море загуби защитник за половин година

Мнениеот stg333 » 11 окт 2011 12:17

абе аз не следя много Черно море , но не са ли прекалено много трайните контузии

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море загуби защитник за половин година

Мнениеот yavorescu » 12 окт 2011 10:36

Това е единствената дълготрайна контузия този сезон, последните бяха на Миро Манолов и Виктор Митев. Паломино беше контузен 1 месец, Марчев също. Така че не, не са много.
Много жалко, защото имаме само трима централни защитници и заместниците са Мишо Лазаров и Станислав Стоянов. Първия е (тромав) десен бек, а втория е (тромав) халф :-( Генов няма да рискува с централен защитник от юношите, за съжаление.

За сведение, това са натрупаните жълти картони досега:

4 -- Ивелин Янев, Росен Колев
3 -- Сашо Александров (25), Миро Манолов
2 -- Жоро Илиев, Дончо Атанасов, Камазола
1 -- Сашо Александров (15), Илко Пиргов, Веселин Марчев

Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Черно море загуби защитник за половин година

Мнениеот more » 12 окт 2011 20:11

Това са опциите според Генов.
http://www.chernomore.bg/index.php?opti ... 8-08-38-41
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море загуби защитник за половин година

Мнениеот yavorescu » 12 окт 2011 20:25

По принцип всеки кадърен опорен халф би следвало да може да се справи до известна степен и като централен защитник, особено при остра необходимост и ако ръста му го позволява. Но е срамота да имаме само трима централни, изразих това мнение още в нишката за лятната селекция. За сметка на това пък имаме една торба халфове. А, и правилно съм "познал", че Генов няма да прибегне до класически централни защитници от школата.

Дано да изкараме до края на есенния полусезон без проблеми, после ще му мислим.

Потребителски аватар
piconero
Мнения: 156
Регистриран на: 08 ное 2010 20:19
Контакти:

Re: Черно море загуби защитник за половин година

Мнениеот piconero » 12 окт 2011 20:51

Странно защо няма да се прибягва до играчи от школата !Според мен точно сега е момента да се даде шанс на юношите в първенството.Някой изобщо мисли ли,че имаме шанс за нещо с този треньор и еднотипната схема и начин на игра !?То всъщност вече е ясно,че няма да сме фактор,какъвто бяхме до скоро.
За мен спасението е здраво хвърляне за купата / със 120% хъс,мотивация и желание за победа / и налагане и експериментиране в шампионата с настоящите играчи и юношите от школата за да се прецени какво точно ни трябва за следващото първенство и на кого може да се разчита + селекция за липсващите........

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море загуби защитник за половин година

Мнениеот yavorescu » 12 окт 2011 21:06

piconero написа:Странно защо няма да се прибягва до играчи от школата !

Защото приказките за налагане на младите са измамен PR ход, затова.
И защото треньора го е страх да предприема смели решения, оттам идва и въртенето на играчи от първия отбор извън позиция, вместо запълване на дупките с юноши.

Потребителски аватар
piconero
Мнения: 156
Регистриран на: 08 ное 2010 20:19
Контакти:

Re: Черно море загуби защитник за половин година

Мнениеот piconero » 12 окт 2011 21:41

PR за кого ???? За собственика,за ръководството ??? Не мисля.За треньора е ясно,поне за повечето,които следят отбора.Някой беше писал някъде из форума,че проблема е точно в ръководството.Започвам да мисля,че точно там е проблема.Генов напълни селекцията с юноши на Локо Пд.Поне за сега недоказани.Със сигурност,някой се е съгласил с тези договори.Било с минимален трансфер или поне с едни пари за подписа,който се плащат от "ония обяваен бюджет".Толкова ли е сложно да се опита с играчите от школата!?
Аз лично съм убеден,че поне хората следящи отбора биха,били по-търпеливи ако налаганите играчи са наше "производство".Най-малкото,защото юношите са фактор във всичките формации на първенството.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море загуби защитник за половин година

Мнениеот yavorescu » 13 окт 2011 07:12

piconero написа:PR за кого ???? За собственика,за ръководството ???

Ами да. Оправдание пред феновете, което дори не е вярно. Но ако се натяква непрекъснато, може и да стане истина в главите на някои.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта