Един е Жоро Илиев!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 403
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Батстанчо » 13 окт 2012 20:27

Адмирации за Жоро и играта му до 27-ата мин. на мача с Дания.Беше най-добрият на терена, но ...........така реши Любо!
Жив и здрав Жоре!!!Ще се видим в Прага, ще съм там с фланелката на любимият отбор и ще викам за теб!
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Ron Jeremy » 17 окт 2012 14:44

Снощи бе един от най добрите срещу чехите , но това не е новина ,жалко , че помиярите от ГОНГ не написаха и една добра дума за него иначе не ми е ясно какво прави Гаджев в националния и то от доста време !!!
ex Popeye

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 403
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Батстанчо » 17 окт 2012 18:36

http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=50413
По средата на трибуната ясно се виждат 2 "Моряшки" фланелки.
Единият съм аз, а другият мой приятел от Видин, който получи подарък от мен фланелката.
От хората около мен получихме поздравления за играта на Капитана Жоро!
След мача един фен поздрави моя приятел(той знае само Жоро от целия отбор) и му каза, че Жоро заслужава да е титуляр всеки мач, човека беше фен на Левски.
Доволен съм , че всички се раздадоха и , че имаше толкова много хора и надвикахме тотално Чехите, които бяха дошли явно на театър!!!
Жоро и Дякво си пасват като дялани камъни в центъра!Надявам се само и двамата да се запазят здрави и без наказания, за да могат да играят винаги титуляри!




П.П.Същият човек(фенът на Левски), пита аверчето ми за какво сме взели Зафиров и понеже моя човек изобщо не знае кой е той му отговаря:
Нищо другият мач ще вкара той!!!

Като му обясних после , че Зафето е треньора ни, доста смях падна!!!
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот зеления » 17 окт 2012 21:18

Батстанчо написа:http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video=50413
По средата на трибуната ясно се виждат 2 "Моряшки" фланелки.
Единият съм аз, а другият мой приятел от Видин, който получи подарък от мен фланелката.
От хората около мен получихме поздравления за играта на Капитана Жоро!
След мача един фен поздрави моя приятел(той знае само Жоро от целия отбор) и му каза, че Жоро заслужава да е титуляр всеки мач, човека беше фен на Левски.
Доволен съм , че всички се раздадоха и , че имаше толкова много хора и надвикахме тотално Чехите, които бяха дошли явно на театър!!!
Жоро и Дякво си пасват като дялани камъни в центъра!Надявам се само и двамата да се запазят здрави и без наказания, за да могат да играят винаги титуляри!




П.П.Същият човек(фенът на Левски), пита аверчето ми за какво сме взели Зафиров и понеже моя човек изобщо не знае кой е той му отговаря:
Нищо другият мач ще вкара той!!!

Като му обясних после , че Зафето е треньора ни, доста смях падна!!!


:)
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1514
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот moreto vn » 19 окт 2012 11:10

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=H3dkl_Wynnc[/youtube]

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 960
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот KIL » 15 ное 2012 18:51

Автор: Веселин Коларов, Ивайло Борисов | Град: София | 14:32, 15.11.2012
Георги Илиев пред SL: Ще отидем в Бразилия
Контролата с Украйна ще ни помогне, заяви националът

Георги Илиев продължава с добрите си игри в националния отбор. Капитанът на Черно море се представи отлично при равенството 0:0 срещу Чехия в Прага, а снощи повтори играта си, въпреки загубата на България с 0:1 от Украйна. След края на мача Илиев отдели няколко минути специално за читателите на Sportline.bg. Ето какво каза той:

- На какво се дължи загубата с 0:1 от Украйна?
- Въпреки грешките, които допуснахме, не заслужавахме да загубим. Отборът на Украйна от едно, максимум две положения ни вкара един гол и се затвори. Смятам, че заслужавахме нещо повече от тази загуба с 0:1.


- Това е второ поражение за Любо Пенев, откакто пое България и първо у нас (б.р. - паднахме с 0:2 от Турция в контрола). Той каза ли ви нещо по-специално в съблекалнята?
- Окуражи ни, въпреки тези грешки. Все пак това са контролни мачове, важни са квалификациите. Сега трябва да си извлечем поуките от тези загуби.


- Предстоят трудни мачове през 20013 година. Гостувания на Италия, Дания...
- Да, и контролата с Украйна ще ни помогне за тези срещи. Сега ще вземем само положителното, за да вървим напред. Не смятам, че това поражение ще ни повлияе по някакъв начин на представянето ни в световните квалификации. Сами виждате, че в официалните мачове се представяне по-коренно различен начин.


- Има ли шансове България да се класира на световното първенство?
- Всички вярваме и гоним тази цел. Макар и тази тема да не се коментира в съблекалнята. По този начин избягваме допълнително напрежение, което само ще ни попречи в представянето в официалните мачове. Но всички тайно се надяваме да отидем в Бразилия. За това всеки се раздава и играе на 100%.


- Любо Пенев извика Маркиньос за този мач. Каза, че има намерения да извика и Мишел Платини от ЦСКА, когато му издадат български паспорт. Вие как приемате чужденците в съблекалнята, които играят за България?
- Това е решение на треньорите, те решават кой да повикат и ги приемаме нормално. Ни сме длъжни да се съобразяваме с това. Футболисти сме и нашата работа е на терена. Трябва да изграждаме и колектив, да работим правилно на терена.





- Предстои тежко гостуване на клубния ви отбор Черно море в Пловдив. Какво очаквате от мача?

- Очаква ни тежка битка срещу Локомотив. Това е доста неблагоприятен за нас стадион. Въпреки факта, че нямаме победа срещу „смърфовете“ в Пловдив, сега имаме всички предпоставки да спечелим. Определено не сме обречени и имаме сили да вземем три точки на "Лаута".



- Станахте шампион Локомотив, феновете на отбора ви благотворят. Тази среща по-специална ли ще е за вас?

- Нормално е феновете на отбора да ме аплодират. Прекарах страхотни години там, едни от най-хубавите ми и имам само добри спомени. Но сега съм в футболист на Черно море и мисля само за този отбор.
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1514
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот moreto vn » 05 юни 2013 16:38

Пожелавам му още голове с националната фанелка. :)
http://www.livesport.bg/GLEDAYTE-NA-JIV ... -----91593
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=A4TjFBXxsMI[/youtube]

Varnauser
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Varnauser » 05 сеп 2013 19:18

Да е здрав и да му е честит рождения ден!

Един е Жоро Илиев, един е Капитана!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Готвача » 08 сеп 2013 13:07

Грешката на Любо-остави Жоро на пейката и мача отиде на зле.В момента когато влезе и нещата се промениха.Даже и от Италия го обявиха за грешка незапочването на Жоро като титуляр в този мач.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот зеления » 08 сеп 2013 14:20

Готвача написа:Грешката на Любо-остави Жоро на пейката и мача отиде на зле.В момента когато влезе и нещата се промениха.Даже и от Италия го обявиха за грешка незапочването на Жоро като титуляр в този мач.


Аз също много недоволствах от решението на Любо и не защото съм фен на Черно море, а защото няма по-добър халф в България в момента от Жоро. :evil:
Недоволствах и от присъствието на Иван Иванов вместо А. Александров, но...
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта