Един е Жоро Илиев!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот ralimavridov1 » 13 юни 2019 12:04

Тъй като е ясно, че Капитанът няма да може да приключи кариерата си на "ТИЧА" мисля, че е хубаво по някакъв начин да се засвидетелства уважение и благодарност към него.
В нормалните държави, в нормалните клубове такива фигури се изпращат с шпалир, бенефис, празник, на който всеки да изкаже своята благодарност.
Уви!
Моето предложение е на мача, който предстои в първия кръг срещу Локомотив Пловдив, в 21 минута всеки, който чувства потребност да изкаже своята благодарност и подкрепа към Георги Илиев да се изправи на крака и аплодира в рамките на минута, човека, който отдаде основната част от своята кариера в името на футболния клуб, Черно море Варна!
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Plovdiv_1926
Мнения: 1230
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Plovdiv_1926 » 13 юни 2019 12:29

Onq написа:Жоро Илиев един е Жоро Илиев!!!

Надявам се да го прочете или поне някой да му го предаде! Обичах те като беше на 18, обичам те и сега, Жорка! Помня мача с Ловеч 3-2, където вкара за пръв път на Тича. 12 минути продължение, но се борихте като лъвове. Помня хвърлянето ти в агитката след гола срещу Беласица, когато прекъснаххме ужасна серия, и как някой ти събу гащите в дърпаницата :) . Помня голът ти в дъжда на Армията, когато полудяхме взаимно, прогизнали и щастливи. Помня всяка искра в погледа ти! Помня нестандартните ти отигравания още от първите ти професионални крачки. Винаги си бил класи над останалите. Помня всичко, което взаимно си дадохме. Една интрига не може да заличи тези спомени. Винаги с теб!

Чак мен ме накара да настръхна, братле :oops: Жоро винаги е бил човек за големи мачове и аз помня още онова пронизващо копие срещу Болтън, което за малко да ни вкара в групите на УЕФА, както и единственият му гол в шампионския сезон, но какъв беше той- в един мач, в който жълтите бяха излязли на кръв, но бихме 3:2 на Лаута.

Жоро заслужава да завърши кариерата си в отбор, където е бил много обичан и се радвам, че поне това ще го направи. Да, трябваше да е при вас, но и ние ще изпратим достойно, няма грижи. Пък и няма как да няма скрита символика в това да мине на Бакалов рекорда, докато се подвизава пак в нашия отбор хаха
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Mathias_Coureur » 13 юни 2019 13:04

ralimavridov1 написа:Тъй като е ясно, че Капитанът няма да може да приключи кариерата си на "ТИЧА" мисля, че е хубаво по някакъв начин да се засвидетелства уважение и благодарност към него.
В нормалните държави, в нормалните клубове такива фигури се изпращат с шпалир, бенефис, празник, на който всеки да изкаже своята благодарност.
Уви!
Моето предложение е на мача, който предстои в първия кръг срещу Локомотив Пловдив, в 21 минута всеки, който чувства потребност да изкаже своята благодарност и подкрепа към Георги Илиев да се изправи на крака и аплодира в рамките на минута, човека, който отдаде основната част от своята кариера в името на футболния клуб, Черно море Варна!


+1913

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот guglata » 01 окт 2019 16:31

Жоро вчера отново показа колко е голям, жалко че не го направи за нас.

stanleys
Мнения: 489
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот stanleys » 11 окт 2019 12:40

Георги Илиев: На 100% спирам с футбола!


https://topsport.bg/lokomotiv-plovdiv/georgi-iliev-na-100-spiram-s-futbola.html

Ясно е че никой не е вечен, но се надявах Жоро да играе още :(

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Ron Jeremy » 11 окт 2019 14:29

stanleys написа:
Георги Илиев: На 100% спирам с футбола!


https://topsport.bg/lokomotiv-plovdiv/georgi-iliev-na-100-spiram-s-futbola.html

Ясно е че никой не е вечен, но се надявах Жоро да играе още :(

Легенда си остава , завинаги в моето сърце !!!
ex Popeye

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Onq » 11 окт 2019 16:46

Ron Jeremy написа:
stanleys написа:
Георги Илиев: На 100% спирам с футбола!


https://topsport.bg/lokomotiv-plovdiv/georgi-iliev-na-100-spiram-s-futbola.html

Ясно е че никой не е вечен, но се надявах Жоро да играе още :(

Легенда си остава , завинаги в моето сърце !!!


Черно море през 21 век = Жоро Илиев.

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот krumeto » 12 окт 2019 07:46

Мисля, че Г.Илиев прекали с обвиненията си.
Когато обвиняваш някого, трябва да мислиш и да не забравиш, че обвиняваш жив човек! И той има право на отбрана. :roll: :oops:

Илиан Илиев: Не му прави чест на Георги Илиев да говори небивалици
Novsport

Треньорът на Черно море Илиан Илиев отговори на Георги Илиев по повод казаното от футболисти в интервю за „Меридиан мач”. Запитан дали е обиден на треньора за случилото се в Черно море в края на миналия сезон, Георги Илиев отговаря: „Аз съм мъжко момче и след случилото се говорих с Илиан Илиев. Казах му, че според мен той не би трябвало да постъпи така, както го направи след пародията във Варна. Всеки обаче си носи отговорност за делата и си има своя гледна точка."
По този повод Илиан Илиев заяви: „Разочарован съм от поредното изявление на Георги Илиев. Няколко пъти той хвърля в пространството думи без никакво покритие и в нито едно от тези интервюта не казва каква вина имаме аз и другите треньори, знаейки, че решението е изцяло на клуба. Като казва "а", да каже и ”б”, и в какво де факто ме обвинява. Или е много по-лесно да хвърля обвинения върху треньора, защото не може да го направи към ръководството.”
"Георги Илиев знае, че решението за полиграфа беше на ръководството на Черно море. Впоследствие решението да бъдат освободени шестима футболисти също беше на ръководството на клуба.
Няма треньор на света, който съзнателно да иска да се лиши от шестимата си най-добри футболисти през годината. В цялата тази ситуация губещият съм само аз, тъй като се лиших от тези шестима играчи.
Аз също минах на полиграф, и при мен всичко отговаряше на истината, и не излезе, че съм излъгал на даден въпрос.
Много хора знаят, че когато дойдох през зимата на 2017 година в Черно море, почти всички фенове искаха Георги Илиев да спира с футбола. В разговорите с Георги аз му казах, че разчитаме на него и заедно с Петьо Костадинов ще му помогнем да си върне най-добрата форма. И точно така стана. За първи път Георги вкара 10 гола в един сезон, върна се в националния отбор и влезе в Топ 3 на "Футболист на годината". Два пъти му предлагахме и нов договор, когато беше на 36-37 години, вторият път точно един ден преди мача с ЦСКА.
В разговорите, които имахме с Георги, аз му казах, че ще говоря с ръководството да преминат нов полиграф, тъй като не вярвах, че тези неща са се случили. Не аз намерих полиграфа, на който той и останалите петима се подложиха в почивен ден на 24 май. Така че не му прави чест на Георги да говори небивалици. Повтарям, от всичко това, което се случи в края на миналия сезон, освен самите футболисти, потърпевши бяхме и ние, треньорите, защото останахме без 6 основни футболисти, и имахме задачата за един месец да правим нов отбор.”, каза Илиев.


Novsport
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Onq » 12 окт 2019 15:09

"В цялата тази ситуация губещият съм само аз"
"Много хора знаят, че когато дойдох през зимата на 2017 година в Черно море, почти всички фенове искаха Георги Илиев да спира с футбола"
Тези две изречения покзват най-добре що за човек е Илиан Илиев. Как така той е най-губещият, а Жоро е омърсен и съсипан в последния си сезон? Жоро е легенда на Черно море, не Илиан. Сравнете и мачовете и всичко. Той бил губещ, защото му лиспвали 6 футболиста. Ми хващай пътя към Ангола като ти е толкова тежко. А тва дето почти всички фенове искали Жоро да спира с футбола е най-долната лъжа и интрига, ама най-долната. Илианчо е и се остава един дребен човек на ръст и душа, който се интересува само от собствения си келепир и е адски завистлив. Така и не понесе любовта на феновете към Жоро. Сега поне му лъсна манталитетът.
ЖОРО ИЛИЕВ ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС!!!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот ShooterMan » 14 окт 2019 14:27

Ами...абсолютни глупости е наговорил Жоро Илиев и от всяко негово изречение лъха злоба. Лъха и липса на мъжкарство, точно обратното на това, дето сам го казва за себе си - "мъжко момче". Напротив, интервю на типична пу*ка, която я е шубе да каже нещо срещу когото трябва. Като е такова мъжко момче защо не се изкаже срещу шефовете?
А) Страх го е до кафяво
Б) Шефовете наистина имат доказателства
И в двата възможни случая Жоро не е мъжкото момче за каквото се представа. Атаката срещу Илиан Илиев е просто върхът на "немъжкото" му поведение. Всички добре знаем в каква форма беше 2017. Да, много фенове призоваваха ако не да се отказва, то поне да е твърда резерва. Абсолютно никаква благодарност към Илиан Илиев, който не само го върна на топ ниво, но и всячески му помагаше да трупа мачове гонейки рекорда. Толкова глупости да наговори и то с нескрита злоба....Варна помия, но там видиш ли в Локо намерил подкрепата....А помията от мача с ЦСКА-София? Ще ме убеди ли как при всичките голове онези, мъжките момчета Генев и Димов са на по 50 метра и то нарочно? Ами първия мач с ЦСКА-София в София, когато при 0:0 същия Димов в една абсолютно ненужна ситуация направи безумна дузпа....или по-точно според последващите събития - съвсем умишлена дузпа? Сравнявам мачове преди Илиан и след Илиан. Жоро си играеше и преди Илиан, и след идването на Илиан. Като е голямата работа що ядяхме бой наред тогава? Всеки знае колко голям треньор е Илиан Илиев. А, сега недоволни....че трябва да го продават пред очите му ли? Да блъска сако в земята и да се кефи, как по 5 припознати илизат срещу десния и левия бек?! Цялото интервю покава точно, че ИЛИАН е голям, а Жоро е доста малък, с доста ниЗки страсти, емоции и нескрита злобичка. И още един въпрос към "мъжкото момче" - нали след скандала, след изгонването имаше награди Футолист на годината? Защо отиде с Илиан Илиев ако ги мисли всичките тези неща? Илиан не е променил мнение и позиция. Значи тогава е приятел с Илиан, а после се извърта от злобата ли, от това, че феновете обичат Илиан ли, не знам...Като е мъж - да ходи са се разравя с шефовете, те направиха полиграфа, те го изгониха. Ако не му стиска дотам - поне да се изкаже срещу тях...ама на "мъжкото момче" и това даже не му стиска да направи :idea:
Последна промяна от Iceberg на 15 окт 2019 11:43, променено общо 1 път.
Причина: т.9!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 30 госта