"Левски" в Шри Ланка?

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Popeye
Мнения: 255
Регистриран на: 06 мар 2009 15:46
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот Popeye » 15 дек 2009 16:03

kiko_1914ls написа:Много мъка се е събрала!То за пловдив го разбирам ама за Кара дениз направо ми е смешнолМомчета не злобейте а се радвайте-това в неделя беше исторически ден за вас

Ти сигурен ли си , че си само от Левски ,защото използваш терминология характерна за фенове на други отбори ;) , а пък и някъде се закани , че няма да се занимаваш уж с нас

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот deepblue1963 » 15 дек 2009 16:09

Това някаква тема ли е?Ами какво бях писал преди време:във форума половината теми са какво ще стане на мача с Левски,а другата половина-какво е станало на мача!
"Отворкото,дето е отворил поредната тема "Левски" е писал,цитирам:
"Ами те, домакините, наистина бързо се освобождаваха от топката, щото играха - въпреки тежкия терен, на много високи обороти, бориха се мъжки, покриваха плътно зоните, помагаха си в защита, изнасяха на скорост топката и я обработваха с едно докосване. Затова и бързо се отърваваха от нея."
Ейййййй,те тез Ч.море same,same Барса,бе!Да им се чуди човек,как са паднали от некви си ПСВ,ауууууу! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
ЧерноМореВарна
Мнения: 596
Регистриран на: 03 окт 2008 10:18
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот ЧерноМореВарна » 15 дек 2009 16:13

Браво! Толкова точно казано!..
Какво друго да кажа? Освен, че се надявам искрено от тук нататък да е така - край на хегемонията, край на статуквото.

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот deepblue1963 » 15 дек 2009 16:18

ЧерноМореВарна написа:Браво! Толкова точно казано!..
Какво друго да кажа? Освен, че се надявам искрено от тук нататък да е така - край на хегемонията, край на статуквото.

Ти,като пишеш сам вярваш ли си?За ирония чувал ли си?
"Предстои 90-ти сблъсък между Левски и Черно море в "А" група. Досега "сините" имат 51 победи, варненци - 13, а 25 срещи са завършили наравно. Головата разлика е 173-73 в полза на столичани. (вече 52 победи и 176 гола)"
Направо "разбихте" хегемонията на парченца.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
Popeye
Мнения: 255
Регистриран на: 06 мар 2009 15:46
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот Popeye » 15 дек 2009 16:24

kiko_1914ls написа:Не забравяй че левскари има на всякаде-аз съм от Варна колкото и да ти е болно. И да-спирам да се занимавам с вас!

Не ми отговори на въпроса дали си само от Левски , че ме налегнаха едни съмнения , а мама и татко и те ли са от Варна ?

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот child in time » 15 дек 2009 16:33

W84me написа:
child in time написа:Чух че в Камбоджа имали свободни места в трета северо -източна дивизия ! :) :) :)


Аз пък чух,че имали 2 свободни места в Източната "Б" група,пазели ги за две пловдивски тимчета с комплексирани фенове....


Леле че ме заболя! Само че не аз вдигнах цялата пасмина на протест срещу най - малко виновния в този случаи- Съдията! Вместо да хулите един човек да бяхте погледнали онази смешна дружинка със сини дрешки които за пореден път просто не знаеха за какво са там! Ако бяха паднали с един гол и съдията да е виновен ОК! Но те паднаха с 4 , за какво е великия рев тогава! Бобчо и Насето им се разтрепериха мартинките че може да не стане отборчето което те са решили шампион и веднага почнаха да колят и бесят ! Ние може и да изпаднем но поне не сме жалки като "гранда" ! Оправете си отбора и после сваляте съдийската комисия ! Европа ни се смее заради несретници като вас пореден анти рекорд , няма ли и Европейската съдийска комисия да махнете защото постоянно падате?
Последна промяна от child in time на 15 дек 2009 16:40, променено общо 1 път.
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот metodito » 15 дек 2009 18:01

Към колегите левскари: що им обръщате внимание? На всеки син пост, ще има 4 зелено-бели.

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот mike28 » 15 дек 2009 18:37

До автора на темата: пропуснал си да споменеш това ;) Въпросният Юлиян ми се струва, че си няма и на идея, колко точно е напипал нещата. Този форум има нужда от хора като него и като теб, въпреки че съм левскар, освен че се срамувам от това което представлява и върши Левски, не по-малко ме е срам и от огромна част от сините фенове, подвизаващи се в този форум. Живеят в някаква изолирана сфера, където им се казва, че в Левски всичко е наред, отбора играе просто прекрасно и ако не са съдийските балтии, ще е сигурен шампион, купата е негова, че като нищо можеше да спечели и я Ш.л, я Лига Европа. Същото бе и след безобразно слабите мачове с Локо Сф, Литекс, ЦСКА, същото е и сега. Мен още са ми пресни спомените, как миналия сезон Ч. Море, Литекс, Локо Пд бяха безумно порязани на Герена, същите тези сини фенове, дето сега ехидно се подсмихват, къде бяха тогава? Защото това е същия състав на Левски, станал шампион миналия сезон, правете си сметката за какво става въпрос...

Потребителски аватар
ЧерноМореВарна
Мнения: 596
Регистриран на: 03 окт 2008 10:18
Контакти:

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот ЧерноМореВарна » 15 дек 2009 19:01

deepblue1963 написа:Ти,като пишеш сам вярваш ли си?За ирония чувал ли си?

Да, ирония е това, което сега ти е на главата, драги :)
С други думи, диагнозата е вярна, сбърка пациента.
Победите ги брой откак не сте отбора на Народната Милиция.

А и за още ирония се сещам, ама да ми отговориш 8-)
Колко гола вкарахте през тази кампания на ЛЕ?

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: "Левски" в Шри Ланка?

Мнениеот deepblue1963 » 15 дек 2009 19:13

ЧерноМореВарна написа:
deepblue1963 написа:Ти,като пишеш сам вярваш ли си?За ирония чувал ли си?

Да, ирония е това, което сега ти е на главата, драги :)
С други думи, диагнозата е вярна, сбърка пациента.
Победите ги брой откак не сте отбора на Народната Милиция.

А и за още ирония се сещам, ама да ми отговориш 8-)
Колко гола вкарахте през тази кампания на ЛЕ?

A вие колко вкарахте,че нещо ми се губи?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта