Черно море 1 : 2 Щутгарт

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Черно море 1 : 1 Щутгарт

Мнениеот sedem_!_dva » 18 сеп 2008 19:41

jusi написа:
sin svqt написа:по мсат,но вече има ли смисъл :?:

Е НЕМА ГО ПО МСАТ АЗ САМ НА БУЛСТАТ КОМ И ТАМ ДАВАТ САМДОРИА


DSF
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
nubby
Мнения: 17
Регистриран на: 11 юли 2008 00:25
Контакти:

Re: Черно море 1 : 1 Щутгарт

Мнениеот nubby » 18 сеп 2008 19:57

Вижда се че отборите ни отстъпват по физическата си подготовка, тактическа грамотност и манталитет, а това е работа на тренъора. Мисля че Литекс и Черно Море биха изглеждали по съвсем различен начин с един доказан специалист от чужбина. Справка - Пини Гершон и напълно посредствения ни, да не кажа слаб отбор по баскетбол преди да дойде той. Повярвайте ми, това важи и в голяма степен за футбола ни!
Изображение

_________________________________________________________
Щом пълзиш като червей, не се сърди, че са те настъпили.


Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: Черно море 1 : 1 Щутгарт

Мнениеот bai mile » 18 сеп 2008 20:14

nubby написа:Вижда се че отборите ни отстъпват по физическата си подготовка, тактическа грамотност и манталитет, а това е работа на тренъора. Мисля че Литекс и Черно Море биха изглеждали по съвсем различен начин с един доказан специалист от чужбина. Справка - Пини Гершон и напълно посредствения ни, да не кажа слаб отбор по баскетбол преди да дойде той. Повярвайте ми, това важи и в голяма степен за футбола ни!


da de ama takicva gluposti kato taq na Iuro6 Golubovi4 koi da q opravi i 'Golemiq FIL' zaedno sas Maurinio i pomo6tnicite im Fergiusan i Kapelo pak nqma kakvo da napravqt.........nekadariq , kreteniq neznam kakvo da kaja, kato duspata za Borac sre6ti Lokoto emi nemoje be tova nemoje ne stava ebatio verno da beh slojil 20 leva za zagubi na na6te pone pari da zeme vapreki 4e mi e gadno i to mnogo da go kaja e taka. Zle sme i tova e ako i Levski se oaka do krasta pak az misla 4ee trqbva da se prehvarlime v Aziatskite turniri, kakto Evreite cakat v Evropa nie neka sme v Afrika ili Aziq tam pone moje poluifinali da stigame.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Valeri
Мнения: 23
Регистриран на: 14 сеп 2008 18:53
Контакти:

Re: Черно море 1 : 2 Щутгарт

Мнениеот Valeri » 18 сеп 2008 20:35

Липсва ни манталитет ,нищо повече.През целия мач да си по-добър и да паднеш по най-левашкия начин нз какво да кажа.

Потребителски аватар
nikipep
Мнения: 72
Регистриран на: 24 мар 2008 21:10
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море 1 : 2 Щутгарт

Мнениеот nikipep » 18 сеп 2008 22:56

Аз имам собствено мнение за ситуацията(имам в пред вид мача) и мисля че не съм единствен.Кажете ми как преди няколко дни Ч.Море-Левски : 0:3, а сега с Щутгарт 1:2 ? Имайки в предвид че швабите имат 15 национала в състава си1


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта