СПАМ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ShooterMan » 28 мар 2023 10:38

Определено след 2-ри един и същ мач Кръстаич трябва да даде обяснение - и за Марто Минчев, и за Попа. Никаква логика няма в това Минчев да не играе. Има само една - ако Кръстаич е послушко на БФС, а БФС - на Агата. Агата е отмъстително същество, причината Чочев да не играе в национала е именно Агата - че му отказа няколко пъти. Същото вероятно важи и за Марто Минчев - и той отказа да слага чалмата, може би затова Агата е наредил да се пуска некъдърника Делев, някак показно ли....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

deadlock
Мнения: 125
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот deadlock » 28 мар 2023 11:10

Това, че Попов и Минчев не играха и в двата мача си е абсолютно скандално, при положение, че Виктор е записал най-много минути от цялата ти защита и е в добра форма, а Минчев играе за Спарта и чат-пат бележи (по-важното е, че играе като нападател там, а ние сред извиканите намахме такъв). Но си налага някакви дървенца от Израел и втора полска дивизия и задължително някой от псевдо грандовете тип Кръстев (в общи линии първия мач подари гола на Черна Гора, а във втория сигурно неуспешните му опити да овладее топката са повече от успешните му такива), или Марин Петков, който и в Левски е твърда резерва и там разбраха, че не става специално за халф-бек. А ако някой ми обясни Карабельов, или Йорданов как се вписват във визията на Кръстаич за футбол, а Чочев не става ще бъде златен.

Нищо ново не е научено, нищо старо не е забравено.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот Ron Jeremy » 28 мар 2023 15:39

По добре ,че не играха представям си столичните псевдо-журналисти и компетентния по всички въпроси Венци Свинята , каква помия щяха да излеят. Виктор щеше да понесе грешките на цялата защита барабар с халфовата линия
ex Popeye

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот 'enki' » 28 мар 2023 16:18

Аз съвсем пристрастно гледам мач на националите, само ако има шанс някой моряк да играе, иначе съм за другия отбор и се надявам да паднем. Всеки един успех би хвърлил само прах в очите и удължил още повече агонията на националния отбор. След Унгария, Гонзьо, пак успял да види нещо положително, след две години ще имаме отбор за чудо и прелест. Двамата пишман ръководители, Пияндето и Бай Лечко Калпака, ще купят две нови топки и на̀ реформа - стартираме наново.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ogrizko » 29 мар 2023 17:00

значи, втория мач определено не ми хареса ...очаквах Виктор, че е пазен за там ама.... как да е :) все пак се радвам доста, че стана така - интересно ми е как ще реагира Кръстаич след двете загуби и особено последния мач.... какви мерки ще вземе, какво ще предприеме, какво ще промени?! тия 2 загуби ни върнаха в реалността така да се каже ...уж вярвахме, че всичко е наред след предишните сполучливи мачове, но реално тогава нямахме класни съперници ;) следващите квалификационни мачове ще ги следя с интерес и най-вече какво точно ще покаже Кръстаич и може би още тогава ще видим в каква посока ще тръгнат нещата под негово ръководство ...дали в положителна или отрицателна.... но се радвам, че кризисния момент дойде още в началото хем да не се дрънкат глупости как ще се класираме, хем да може по време на квалификациите да успеем да надградим като отбор и да се стиковат нещата.... но докато Перукан е начело футбол няма да имаме като цяло, а само епизодични проблясъци!!!
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ShooterMan » 29 мар 2023 19:57

Наречете ме параноик, но започвам да си мисля, че последните 2 мача на националите бяха определено под заповедите на Агата. Всички юноши на Черно Море бяха посечени от гелосаната мастия, къде заради мача с декларациите, къде заради откази да играят там. Минчев - посечен, за да играе Делев. Илиан Младши - набързо сменен, въпреки, че беше най-добрия халф и реално даде отличен пас на Десподов за 1:0, но оня не вкара. Попа - натирен, за да играе анонимник от израеслките ниски дивизии. Дюлгера - само тук мога да се съглася с Кръстаич. Всичките други наши играчи са категорично много по-добри от тези, които играха. Няма как който и да е треньор да не ги вижда тези неща. Особено и схемата с уинг бекове, смея да кажа, че в България изобщо единствения, който може да играе уинг бек успешно това е Попа, категорично само той го може и донякъде Недялков. Не може Минчев да вкарва и асистира в Спарта, да е играл в 20 мача, да е централен нападател а да пускат Делев, да играем без нападател и т.н. И ако това значи, че се вкарвам във филм.....добре, а защо Чочев не играе? Кръстаич няма личен проблем с Чочев, те даже не се и познават, защо го низгверна? Защото отказа да играе при Гелосания. И тук вече нещата се нареждат, че разградската мастия Киро Гела заби нашите играчи на пейката и лансира своите некъдърници, пенсионери и даже преотстъпени в Спартак, да покаже кой командва парада. Иначе да, в крайна сметка добре стана, че нашите не играха и да бъдат обвинени, по-добре стана, че и Мишо Мадански да им казва в очите, че Виктор прави чудеса, както и Минчев.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ogrizko » 29 мар 2023 20:13

ами ...аз не бих стигнал до там, че Домусчиев реди състава ;) но по-натам ще разберем.... просто Кръстаич сам си каза, че търси определен профил играчи и иска БЪРЗИ такива.... затова в състава са Десподов, Делев, Ради Кирилов, Георги Русев и т.н. ....останалите дето не са бързи пък са млади!!! демек викат се млади и перспективни и стари ако имат повече бързина.... Чочев не е явно толкова бърз и затова остава извън сметките ....обаче досега мачовете ни бяха добри, след последните 2 мача се видяха доста проблеми и затова ми е интересно как ще реагира Кръстаич и какво ще промени... според мен играчи като Чочев дето са в супер форма и имат опит трябва да са в национала... ама то пък друг освен него не се сещам така или иначе ;) за мен Чочев трябва да е поне в групата, за да я има все пак тая опция .....другата грешка беше за мен това със смяната на много позиции и се надявам Кръстаич след тия 2 мача да се е усетил, че няма да стане така и че нашите играчи не са като сръбските и нямат такова самочувствие и са с крехка психика и се пречупват лесно като не тръгнат нещата..... и оттам заради непривичните позиции още повече се разколебават нещата и всичко рухва :)
сега няма как на Кръстаич за няколко мача и при липсата досега на класни противници да са му избистрени всички неща ...затова ще ми е много интересно оттук насетне какво?! :) иска ми се да видя поне, че усеща къде са му грешките....

и все пак ще подчертая едно .......смениха се всякакви и много играчи, всякакви и много треньори...... само едни самозабравили се хора са константата в цялата картина макар да си пишат 6-ци .........всички други са виновни - играчи и треньори, те са безгрешни и всичко перфектно са направили :)))
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ShooterMan » 30 мар 2023 17:49

Да де, това, което казваш е същото, което казвам и аз - че странични фактори редят отбора. Не съм искал да кажа, че Домуз Ага директно звъни на Кръстаич, исках да кажа, че реди отбора чрез Перуката. Даже не звъни на Перуката лично, а сигурно праща Петричев.
Последна промяна от Iceberg на 31 мар 2023 12:23, променено общо 1 път.
Причина: Т.8!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот Vladislav » 31 мар 2023 09:41

Някой наясно ли е защо няма кръг в А група тази седмица? В националния ни отбор взеха участие не повече от 4-5 човека от първенството ни (при все че единия е вратар). Уморихме се много повече от англичани, испанци, германци и италианци ли? Ако нямахме мач за купата това си е 3 седмици прекъсване. Че то ако се класираш за ЕКТ имаш горе долу толкова време за подготовка през лятото.Тотален абсурд е всичко това и само да не пробутват изборите за оправдание.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот 'enki' » 04 апр 2023 17:35

Спартак Варна: 21. Иван Дичевски (К) - 14. Ивей Ромееш, 6. Луан Да Силва, 3. Бен Карамоко, 17. Александър Беолусов, 22. Роберто Хименес, 66. Александър Цветков, 8. Ивайло Климентов, 47. Родни Антуи, 12. Евандро, 7. Лерой Микелс

Резерви: 31. Кристиано Фигуейредо, 20. Нейтън Олдър, 23. Жоао Фернандес, 25. Пламен Димов, 27. Денис Баланюк, 45. Даниел Начев

За какъв национален отбор да си говорим.
Откъде ги изкопа Херо тия звезди и за къв к.р са му. Спартак са пълна пародия, поредният ала Царско село проект. Стойков и той се пришил там да лапа.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта