СПАМ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот Onq » 20 фев 2017 14:11

greenpeak написа:
Onq написа:
Готвача написа:Играхме слабо /след 70-тата мин/и закономерно загубихме.Двата гола станаха преззоната на младият бек,но и Паланков имаше голяма вина за головете.Докато Балджийски беше на терена,помагаше много на бекчето и опасностите не бяха много,но после младото започна да увисва и белята стана.Но и Мишо да беше там,ситуацията щеше да е същата.Просто отбора застаря,нямаме приемственост и имаме много къса скамейка.Все неща които си ги знаем и сме ги коментиралии многократно.На всичкото отгоре не см и домакини на Тича,което допълнително накланя везните в другата посока.Така че няма смисъл да правим трагедии,защото въпреки всичките изброени по горе неудачи сме все още в първата шестица и в борбата за КБ,така че не е толкова зле,колкото изглежда .На Костадинов му трябват мачове и то в зоната в която играе обикновено,за да трупа самочувствие и да му се получават нещата заради които все пак е повикан при мъжете.Нищо фатално не е станало,отиваме в София и се опитваме да вземем това,което изгубихме в Каварна.


Я кажи, понеже си много запознат, в коя зона играе Марто? Нали си на всеки мач на юношите, за това питам?


Готвача няма идея за имената на футболистите, на мач на живо не е бил от години, ти си тръгнал да го питаш кой в коя зона играел.... :mrgreen: !


Сарказъм

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот КироВарна » 20 фев 2017 16:01

Onq написа:
greenpeak написа:
Onq написа:
Готвача написа:Играхме слабо /след 70-тата мин/и закономерно загубихме.Двата гола станаха преззоната на младият бек,но и Паланков имаше голяма вина за головете.Докато Балджийски беше на терена,помагаше много на бекчето и опасностите не бяха много,но после младото започна да увисва и белята стана.Но и Мишо да беше там,ситуацията щеше да е същата.Просто отбора застаря,нямаме приемственост и имаме много къса скамейка.Все неща които си ги знаем и сме ги коментиралии многократно.На всичкото отгоре не см и домакини на Тича,което допълнително накланя везните в другата посока.Така че няма смисъл да правим трагедии,защото въпреки всичките изброени по горе неудачи сме все още в първата шестица и в борбата за КБ,така че не е толкова зле,колкото изглежда .На Костадинов му трябват мачове и то в зоната в която играе обикновено,за да трупа самочувствие и да му се получават нещата заради които все пак е повикан при мъжете.Нищо фатално не е станало,отиваме в София и се опитваме да вземем това,което изгубихме в Каварна.


Я кажи, понеже си много запознат, в коя зона играе Марто? Нали си на всеки мач на юношите, за това питам?


Готвача няма идея за имената на футболистите, на мач на живо не е бил от години, ти си тръгнал да го питаш кой в коя зона играел.... :mrgreen: !


Сарказъм

Не ми е ясно,какво носят постоянните опити за заяждане със съфорумници?Нямам намерение да адвокатствам на никого,пък и не мисля,че някой има нужда от това!!!Просто,както винаги имам мнение и си го казвам!!!Аз се възхищавам на хората,които по различни причини са далеч от родния град,но не го забравят!!!Не забравят и родния клуб!!!Говорят,мислят и пишат,само за ЧЕРНО МОРЕ,за разлика от доста фенове на Реал,Барса,Юнайтед или Ливърпул.....живеещи в БЪЛГАРИЯ!!!Специално Готвача,живее и работи,от много години в Англия!!!Нито веднъж,не е демонстрирал симпатия към английски клуб......макар,че играят в двора на къщата му!!!Следи всичко,което се случва в ЧЕРНО МОРЕ......и често знае повече,от повечето живущи около ТИЧА!!!Когато е във ВАРНА,първата му работа е да отиде на мач!!!За статистиката,последния мач,който е гледал на живо,е мача ни с Лудогорец есента!!!Когато аз изразявам любовта и поддръжката си за отбора,показвам това и чрез отношението си към другите наши фенове!!!Защото "Където е съгласието,там е победата"!!!Как ще сме силни,ако постоянно се дърлим по между си!!!При това без причина!!!Колкото и да е невероятно,май за хората е най трудно да се държат,като хора!!!Знам,че е трудно....но можем,поне да опитаме!!!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Iceberg » 20 фев 2017 16:52

КироВарна написа:Макар и напълно да съм съхранил изключителната си красота,а дори отчасти и бистротата на ума......признавам,че не съм в първа младост!!!По тази причина не принадлежа към поколението,което израстна с компютрите и не съм експерт,при ползването им!!!Искам да задам един въпрос,който на умниците и на модераторите може да им се види глупав и наивен!!!Защо коментар,който съм написал вчера след мача с ЦСКА-София......и за мача с ЦСКА-София е преместен,в темата за мача със Славия?Не че моето скромно мнение има,кой знае какво значение,но това не се случва за пръв път!!!Нашето поколение,не познава компютрите.....но помни управлението на другарите!!!Тогава беше нормално,някой да решава вместо теб.....дори и елементарни неща!!!Сега уж е демокрация,но май няма разлика!!!Изтърпяхме всички несгоди на прехода,с надеждата,че поне някаква независимост на личността ще има!!!По всичко личи,че и това е невъзможно!!!


Киро, хубаво е човек, преди да напада другите, да си види собствените грешки, да провери себе си! Никой нищо не ти е пипал! Още вчера, веднага след като публикува поста си видях, че е в темата за мача със Славия и аз се учудих, защо го цопна там. Дори левскаря малко след това ти опонира...Но, нищо не съм ти пипал! Ти просто по погрешка си публикувал там и после всички след тебе и те... :lol: Отговарят ти! За всеки случай сега проверих, където трябва (защото за това си има модераторски панел), за да съм сигурен, че това, което ти пиша е самата истина! Е, така си е, няма никаква модераторска намеса, ти просто вчера (не знам по каква причина, дали от яд, обикновено объркване или от повечко питиета ;) ) си объркал темите! Принципно, тези неща се дискутират на лични, но понеже ти ги започна тук и обвини някой, хайде сега, ако обичаш се извини на когото трябва! Най-вече на другите потребители, че ги подвеждаш и тях! ;) Съжалявам, но понякога се случва и на красивите хора с бистър ум, дори и не в първа младост!!! ;)
А сега ще трябва да преместя всичките постове, отнасящи се за мача с ЦСКА-София в правилната тема, където им е мястото! Надявам се, няма да възразиш.. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот Onq » 20 фев 2017 18:29

КироВарна написа:
Onq написа:
greenpeak написа:
Onq написа:
Готвача написа:Играхме слабо /след 70-тата мин/и закономерно загубихме.Двата гола станаха преззоната на младият бек,но и Паланков имаше голяма вина за головете.Докато Балджийски беше на терена,помагаше много на бекчето и опасностите не бяха много,но после младото започна да увисва и белята стана.Но и Мишо да беше там,ситуацията щеше да е същата.Просто отбора застаря,нямаме приемственост и имаме много къса скамейка.Все неща които си ги знаем и сме ги коментиралии многократно.На всичкото отгоре не см и домакини на Тича,което допълнително накланя везните в другата посока.Така че няма смисъл да правим трагедии,защото въпреки всичките изброени по горе неудачи сме все още в първата шестица и в борбата за КБ,така че не е толкова зле,колкото изглежда .На Костадинов му трябват мачове и то в зоната в която играе обикновено,за да трупа самочувствие и да му се получават нещата заради които все пак е повикан при мъжете.Нищо фатално не е станало,отиваме в София и се опитваме да вземем това,което изгубихме в Каварна.


Я кажи, понеже си много запознат, в коя зона играе Марто? Нали си на всеки мач на юношите, за това питам?


Готвача няма идея за имената на футболистите, на мач на живо не е бил от години, ти си тръгнал да го питаш кой в коя зона играел.... :mrgreen: !


Сарказъм

Не ми е ясно,какво носят постоянните опити за заяждане със съфорумници?Нямам намерение да адвокатствам на никого,пък и не мисля,че някой има нужда от това!!!Просто,както винаги имам мнение и си го казвам!!!Аз се възхищавам на хората,които по различни причини са далеч от родния град,но не го забравят!!!Не забравят и родния клуб!!!Говорят,мислят и пишат,само за ЧЕРНО МОРЕ,за разлика от доста фенове на Реал,Барса,Юнайтед или Ливърпул.....живеещи в БЪЛГАРИЯ!!!Специално Готвача,живее и работи,от много години в Англия!!!Нито веднъж,не е демонстрирал симпатия към английски клуб......макар,че играят в двора на къщата му!!!Следи всичко,което се случва в ЧЕРНО МОРЕ......и често знае повече,от повечето живущи около ТИЧА!!!Когато е във ВАРНА,първата му работа е да отиде на мач!!!За статистиката,последния мач,който е гледал на живо,е мача ни с Лудогорец есента!!!Когато аз изразявам любовта и поддръжката си за отбора,показвам това и чрез отношението си към другите наши фенове!!!Защото "Където е съгласието,там е победата"!!!Как ще сме силни,ако постоянно се дърлим по между си!!!При това без причина!!!Колкото и да е невероятно,май за хората е най трудно да се държат,като хора!!!Знам,че е трудно....но можем,поне да опитаме!!!


Към теб въпрос имаше ли зададен? Ако искаш и теб да питам за да покажеш и ти колко си осведомен. Това ,че си болен фен и се опитваш да си оригинален ок, но като почнеш да говориш за футбол издишаш и ти и Готвача. Основно плюете съдии и журналисти и все някой ви е виновен. То е хубаво да си фен, но след толкова година на стадиона е време да понаучите и играта. Както и след толкова време във форума е време да си оправите правописа. Нищо лично, но не е твоето менние най-важното на света, че да блъскаш по три удивителни нонстоп. Ясно е ,че тук намираш отдушник, ама смили се малко и намали патоса. Та ако искаш, заповядай, кажи къде играе Мартин! Ти нали не си в Лондон?

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот КироВарна » 20 фев 2017 19:27

Iceberg написа:
КироВарна написа:Макар и напълно да съм съхранил изключителната си красота,а дори отчасти и бистротата на ума......признавам,че не съм в първа младост!!!По тази причина не принадлежа към поколението,което израстна с компютрите и не съм експерт,при ползването им!!!Искам да задам един въпрос,който на умниците и на модераторите може да им се види глупав и наивен!!!Защо коментар,който съм написал вчера след мача с ЦСКА-София......и за мача с ЦСКА-София е преместен,в темата за мача със Славия?Не че моето скромно мнение има,кой знае какво значение,но това не се случва за пръв път!!!Нашето поколение,не познава компютрите.....но помни управлението на другарите!!!Тогава беше нормално,някой да решава вместо теб.....дори и елементарни неща!!!Сега уж е демокрация,но май няма разлика!!!Изтърпяхме всички несгоди на прехода,с надеждата,че поне някаква независимост на личността ще има!!!По всичко личи,че и това е невъзможно!!!


Киро, хубаво е човек, преди да напада другите, да си види собствените грешки, да провери себе си! Никой нищо не ти е пипал! Още вчера, веднага след като публикува поста си видях, че е в темата за мача със Славия и аз се учудих, защо го цопна там. Дори левскаря малко след това ти опонира...Но, нищо не съм ти пипал! Ти просто по погрешка си публикувал там и после всички след тебе и те... :lol: Отговарят ти! За всеки случай сега проверих, където трябва (защото за това си има модераторски панел), за да съм сигурен, че това, което ти пиша е самата истина! Е, така си е, няма никаква модераторска намеса, ти просто вчера (не знам по каква причина, дали от яд, обикновено объркване или от повечко питиета ;) ) си объркал темите! Принципно, тези неща се дискутират на лични, но понеже ти ги започна тук и обвини някой, хайде сега, ако обичаш се извини на когото трябва! Най-вече на другите потребители, че ги подвеждаш и тях! ;) Съжалявам, но понякога се случва и на красивите хора с бистър ум, дори и не в първа младост!!! ;)
А сега ще трябва да преместя всичките постове, отнасящи се за мача с ЦСКА-София в правилната тема, където им е мястото! Надявам се, няма да възразиш.. ;)

Никого не съм нападал,най малко теб!!!С извинение съм започнал,подробно обяснявайки,че поради стечение на различни обстоятелства,никак не съм наясно с компютрите!!!За мен е добро постижение,че мога да си включа и изключа компа сам!!!Вчера бях доста ядосан,както винаги след загуба,а объркване също е възможно!!!Питиетата отпадат като вариант,защото карам кола и общувам с хора,единствено и само трезвен!!!Ако съм се объркал обаче,защо преди моето мнение и преди мненията на,не само отговарящите ми......имаше едно многозначително RE !? Реагирах,защото така и не се научих да си премълчавам!!!Не се случва за първи път,а това според мен пречи на нормалното общуване!!!Ако беше моя грешка,мнението както цветисто се изразяваш щеше да е "цопнато" там.....и толкова!!!Хора сме,грешим!!!Ако взема да разказвам,колко съм грешен......досегашната ми бъбривост,ще ви се види,като моцартова соната!!!Аз съм свикнал,както вече декларирах,да казвам ясно и точно какво мисля!!!Независимо дали е добро или лошо,отговарям за всяка своя дума!!!Ако грешката е в мен,се извинявам!!!Интересно,как се е появило това RE ?

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот КироВарна » 20 фев 2017 20:32

Onq написа:
КироВарна написа:
Onq написа:
greenpeak написа:
Onq написа:
Готвача написа:Играхме слабо /след 70-тата мин/и закономерно загубихме.Двата гола станаха преззоната на младият бек,но и Паланков имаше голяма вина за головете.Докато Балджийски беше на терена,помагаше много на бекчето и опасностите не бяха много,но после младото започна да увисва и белята стана.Но и Мишо да беше там,ситуацията щеше да е същата.Просто отбора застаря,нямаме приемственост и имаме много къса скамейка.Все неща които си ги знаем и сме ги коментиралии многократно.На всичкото отгоре не см и домакини на Тича,което допълнително накланя везните в другата посока.Така че няма смисъл да правим трагедии,защото въпреки всичките изброени по горе неудачи сме все още в първата шестица и в борбата за КБ,така че не е толкова зле,колкото изглежда .На Костадинов му трябват мачове и то в зоната в която играе обикновено,за да трупа самочувствие и да му се получават нещата заради които все пак е повикан при мъжете.Нищо фатално не е станало,отиваме в София и се опитваме да вземем това,което изгубихме в Каварна.


Я кажи, понеже си много запознат, в коя зона играе Марто? Нали си на всеки мач на юношите, за това питам?


Готвача няма идея за имената на футболистите, на мач на живо не е бил от години, ти си тръгнал да го питаш кой в коя зона играел.... :mrgreen: !


Сарказъм

Не ми е ясно,какво носят постоянните опити за заяждане със съфорумници?Нямам намерение да адвокатствам на никого,пък и не мисля,че някой има нужда от това!!!Просто,както винаги имам мнение и си го казвам!!!Аз се възхищавам на хората,които по различни причини са далеч от родния град,но не го забравят!!!Не забравят и родния клуб!!!Говорят,мислят и пишат,само за ЧЕРНО МОРЕ,за разлика от доста фенове на Реал,Барса,Юнайтед или Ливърпул.....живеещи в БЪЛГАРИЯ!!!Специално Готвача,живее и работи,от много години в Англия!!!Нито веднъж,не е демонстрирал симпатия към английски клуб......макар,че играят в двора на къщата му!!!Следи всичко,което се случва в ЧЕРНО МОРЕ......и често знае повече,от повечето живущи около ТИЧА!!!Когато е във ВАРНА,първата му работа е да отиде на мач!!!За статистиката,последния мач,който е гледал на живо,е мача ни с Лудогорец есента!!!Когато аз изразявам любовта и поддръжката си за отбора,показвам това и чрез отношението си към другите наши фенове!!!Защото "Където е съгласието,там е победата"!!!Как ще сме силни,ако постоянно се дърлим по между си!!!При това без причина!!!Колкото и да е невероятно,май за хората е най трудно да се държат,като хора!!!Знам,че е трудно....но можем,поне да опитаме!!!


Към теб въпрос имаше ли зададен? Ако искаш и теб да питам за да покажеш и ти колко си осведомен. Това ,че си болен фен и се опитваш да си оригинален ок, но като почнеш да говориш за футбол издишаш и ти и Готвача. Основно плюете съдии и журналисти и все някой ви е виновен. То е хубаво да си фен, но след толкова година на стадиона е време да понаучите и играта. Както и след толкова време във форума е време да си оправите правописа. Нищо лично, но не е твоето менние най-важното на света, че да блъскаш по три удивителни нонстоп. Ясно е ,че тук намираш отдушник, ама смили се малко и намали патоса. Та ако искаш, заповядай, кажи къде играе Мартин! Ти нали не си в Лондон?

Аз,както правилно си забелязал"основно плюя съдии и журналисти"!!!Това е абсолютно вярно и никога не съм го отричал!!!Ако съдиите ми ощетяват отбора,аз да мълча ли?Или като теб да плюя съфорумниците и единомишлениците си?Сватбата ми ощетява отбора!!!Не ни е той виновен за загубата,но мисля,че е правилно....при удар без топка,на извършителя да се покаже червен картон!!!Той вчера не го показа,а на теб явно ти е харесало....щом мислиш,че не бива да реагираме!!!На БАКАРИ,беше показан вчера жълт картон!!!Предполагам,че си бил в агитката и това се случи,буквално пред нас!!!За какво беше санкциониран БАКАТА? Ако е било засада,защо изпълниха наказанието в нашата половина?За да е в засада,трябва да е в тяхната половина...а той не беше!!!Не може да е фаул,защото след паса той сам пробяга 10 метра до топката,която беше около тъч линията!?И да е искал,нямаше кого да фаулира!!!След нормалната му реакция,мазмантията му показа ЖК !!!Според теб,аз трябва да му ръкопляскам.....или да викам "браво"!!!Гледах през нощта и записа на мача....дори не повториха положението!!!Всичко мина,като кондукторска пръдня,в празен автобус!!!Ние затова сме фенове,затова сме много!!!Нашият автобус не е празен и някой като се изпусне....трябва да се разбере,че нещо мирише!!!Затова плюя и журналистите!!!Защото от години,каквото осере съдията....те го замазват!!!И едните и другите,не всички,но повечето са някъде на хранилка и бутат гювеч и аванти на определени отбори!!!По тази причина,мисля че е по добре да хабя време и нерви,плюейки разни жалкари.....които ни ощетяват,отколкото като теб да връзвам кусури на своите!!!Това,че съм"болен фен",никога не съм го отричал!!!Това,че се "опитвам да съм оригинален",благодаря,че си го забелязал.....не обичам скучни и безсмислени плюнки напосоки!!!Относно това,кой колко познава играта,аз не съм показал подобни претенции!!!Както дори и ти,си забелязал плюя "съдии и журналисти",които действат против интересите на моя любим отбор!!!Не се нахвърлям,върху съфорумниците си,не се изживявам,като знаещ всичко......и никога,никого не се опитвам да изпитвам!!!Стигнахме до изключително трудния ти въпрос"Къде играе МАРТИН КОСТАДИНОВ?"Не се шегувам и не оригиналнича,защото въпроса наистина е много труден!!!Защото той е играл,почти навсякъде!!!Говорят и пишат,че ляв бек е непривичен за него пост и това е така!!!Макар,че прекрасно работи с двата крака,десния му е по силен!!!Но той не играе,за първи път като ляв защитник!!!В дубъла,СТАНИСЛАВ СТОЯНОВ,го пускаше и на тази позиция!!!Най често обаче играеше от дясно,като бек,като халф и като нападател!!!Пускал го е и като вътрешен халф!!!Когато имахме дубъп,почти няма домакински мач"Под моста",който да съм пропуснал!!!Като вътрешен халф,често се проявяваше и в юношеските си изяви!!!Чувал съм,че като дете е играл успешно и в центъра на нападението,но не съм го гледал.....защото тогава,бях в Лондон!!!Това,като уточнение към твоето подмятане"Ти нали не си в Лондон"....е не съм вече!!!За трите удивителни,какво да ти кажа!?Като ме гепи "патоса",както казваш....ръцете ми затреперват!!!Но....това да ми е кусурът!!!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Onq » 20 фев 2017 20:39

Можеше просто да напишеш- вътрешен халф. Другото е !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Без да има нещо удивително ;)

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот КироВарна » 20 фев 2017 21:04

Onq написа:Можеше просто да напишеш- вътрешен халф. Другото е !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Без да има нещо удивително ;)

Е аз винаги,съм подробен и многословен!!!Това е така,защото се старая,да бъда разбран правилно!!!Пък съм и максималист.....когато ме изпитват,винаги се боря за шестица!!!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Onq » 20 фев 2017 21:33

Уви, правописът ти е на тройкаджия. Да се беше борил за шестици в училище, а не във форумите!

dans1913
Мнения: 110
Регистриран на: 12 апр 2010 20:54
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот dans1913 » 20 фев 2017 21:45

КироВарна написа:
Onq написа:Е аз винаги,съм подробен и многословен!!!Това е така,защото се старая,да бъда разбран правилно!!!Пък съм и максималист.....когато ме изпитват,винаги се боря за шестица!!!

Киро, на клавиатурата има един по-дълъг бутон, научи се да го използваш и може да се доближиш до шестицата ;) !!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта