29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2571
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот Iceberg » 08 апр 2024 23:31

Следващият много важен мач след днешния, срещу претендент за място в тройката. Сините ни идват на Тича смачкани от последните им два мача! Да те разбият с пет гола в Разград, след като си отишъл там за победа :mrgreen: и после да те изпраскат с два гола припознатите приятелки насред Софето - безценно. Докъде ще успеят да се съберат и вдигнат сините, ще видим в събота. Аз обаче не мисля, че всичко това непременно е предимство за нас. Напротив, тези два кошмарни за тях мача ще им послужат за мотивация, а и съм сигурен, че ще им бъде поставен ултиматум за победа. Много се надявам, съдиите да не са главните действащи лица, както се е случвало честичко в годините и всичко да се реши на зеления терен. Надявам се и ще съм доволен, ако е така. Дано нямаме контузени след днешния труден мач в Пловдив, а и през седмицата до мача. Надявам се също, стадиона ни да е пълен, сигурен съм, че момчетата ще получат подобаващата им се подкрепа. Също се надявам да покажем отново добра игра, да успеем да наложим волята си над отбора от Подуене, да победим и увеличим преднината пред тях в класирането, а и се преборим с припознатите за второто място. УСПЕХ от мен!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

tmanolov
Мнения: 4057
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот tmanolov » 09 апр 2024 10:21

Един от малкото мачове, които ще се играят. С дърводелски футбол, ритане, кюскане и скубане под мишниците, но ще се играе на терена, а не извън него, за което само адмирации към отбора от Варна. Разбира се, няма как да ви пожелая успех, но ще гледам мача с интерес, какъвто рядко имам към нашето първенство. Нека по-добрия победи, а ако сте вие - успех в ЕКТ!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Nobody007
Мнения: 362
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот Nobody007 » 09 апр 2024 12:17

Очаква ни много интригуващ мач на "Тича". Много неща следва да кажем преди мача със сините...
Аз лично си спомням едно от гръмките изказвания на наставника на Левски - Николай Костов: "Имаме си цели. Отборът мисли за шампионската титла!".
Да. Бомбастични бяха изказванията на Г-н Костов преди обаче да се появят заглавията в пресата "Катастрофата в Разград" и "Кошмарно, кошмарен Левски", окачествяващи случилото се в последните им два мача. Феновете им трябваше да преглътнат горчилката от трагичната игра на отбора. Е... приземиха се в реалността.

Оптимист съм, но дали чернодрешковците няма да бъдат отново главните действащи лица в предстоящия мач?!! А да припомним ли изключително скандалното изказване на Костов преди мача им в Разград: "Предупредени са играчите, а също така са предупредени и съдиите" ?!! А дали ще бъдат предупредени и преди мача на "Тича" ?!!
Незнам... Нека стане един добър мач и наистина по-добрият победи!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4401
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот greenpeak » 09 апр 2024 12:42

Уеслен Жуниор сам с/у вратаря в два поредни мача:

https://youtu.be/J_y-Amj-UTQ?si=Od3vtjUKCkh0KxwZ&t=469

https://youtu.be/s_WhYuE75o8?si=rVgZepqy7XLz6zh4&t=45
Последна промяна от greenpeak на 09 апр 2024 12:47, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4401
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот greenpeak » 09 апр 2024 12:44

https://youtu.be/s_WhYuE75o8?si=F2IBcd94mo7AaZUf&t=116

Ще го следим и в следващите мачове.

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот Testa_di_Legno » 09 апр 2024 12:51

Прогнозата ми е, че ще ни биете категорично и заслужено, но въпреки това след мача ще намерите от какво да се оплачете по отношение на съдийството. 8-)
Само "Левски"!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4247
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот LoveAndPeace » 09 апр 2024 12:57

За съжаление едно 2:0 , 3:0 няма да е особена изненада.

Ent
Мнения: 428
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот Ent » 09 апр 2024 13:39

Мен точно миникризата на Левски ме притеснява. Царе сме да ги възраждаме. Винаги, когато са зле, се появваме ние, за да им вдъхнем самочувствие. Интересно ми е, какво е мнението на сините фенове отнсно наказателната акция на Делев, Илиев, Чука и сие? Всяко чудо за три дни или ще има някаква реакция на масата?

tmanolov
Мнения: 4057
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот tmanolov » 09 апр 2024 14:25

Ent написа:Мен точно миникризата на Левски ме притеснява. Царе сме да ги възраждаме. Винаги, когато са зле, се появваме ние, за да им вдъхнем самочувствие. Интересно ми е, какво е мнението на сините фенове отнсно наказателната акция на Делев, Илиев, Чука и сие? Всяко чудо за три дни или ще има някаква реакция на масата?

Реакцията ще е колкото на всичко в "тази" държава, т.е. нулева от всички и за всичко. Най-много да се обвини стрина Гицка чистачката, щото тя е най-виновна и твай - нашио г.з и чукове, данита и прочие профанита са на една и съща хранилка в Банкя...
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

TheSailor
Мнения: 136
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот TheSailor » 09 апр 2024 21:48

Ent написа:Мен точно миникризата на Левски ме притеснява. Царе сме да ги възраждаме. Винаги, когато са зле, се появваме ние, за да им вдъхнем самочувствие. Интересно ми е, какво е мнението на сините фенове отнсно наказателната акция на Делев, Илиев, Чука и сие? Всяко чудо за три дни или ще има някаква реакция на масата?


Много ми е интересно, този Д.Илиев какъв "шампион" изобщо може да се нарече, човек който бие невинни и слаби хора по трибуните и то в групичка с още 100 маймуни. Това е леко равносилно на това едни 7 годишни деца да си играят на улицата и да минат едни 30 годишни и да ги наритат. Този изобщо има ли грам морал, достойнство, чест, мъжкарство (истинските мъже ще защитят слабите, а няма да им скачат на бой), доблест и още други неща ? Риторичен въпрос. Този е поредния мачо-плондер, изрисуван с боички, с политически чадър зад гърба си, мислещ се за много велик. Чакам денят в който всички тези хрантутници ще си платят сметките с лихвите, дано да съм жив за този ден, в който ще възтържествува справедливостта в тази държава :))) . Тогава ще им гледам "мишкарските" физиономии.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта