28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Nobody007
Мнения: 362
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Nobody007 » 08 апр 2024 16:15

mark1926 написа:
'enki' написа:Аве що не отвориш тема за мача във вашия форум преди да ни занимаваш с цифри за вашата невероятна публика.


Радвайте се, че можете да се докоснете до Нас чрез Локомотивец.


:) :) :)
Е... хайде докоснахме се до Вас. Сега можеш да си вече напълно спокоен.
Нещо повече - бях изпаднал в състояние на психическо и душевно разстройство, свързано с дълготрайно чувство на тъга, апатия, тревожност, песимизъм, отчаяние. Дори бях абдикирал от живота, но сега нали се докоснах до Вас... и се радвам, радвам се... та чак немога да си намеря място от радост, че се докоснах.
Обещавам специално да гледам внимателно кадрите довечера докато показват невероятната Ви публика.
:) :) :)

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот mark1926 » 08 апр 2024 16:43

Nobody007 написа:
mark1926 написа:
'enki' написа:Аве що не отвориш тема за мача във вашия форум преди да ни занимаваш с цифри за вашата невероятна публика.


Радвайте се, че можете да се докоснете до Нас чрез Локомотивец.


:) :) :)
Е... хайде докоснахме се до Вас. Сега можеш да си вече напълно спокоен.
Нещо повече - бях изпаднал в състояние на психическо и душевно разстройство, свързано с дълготрайно чувство на тъга, апатия, тревожност, песимизъм, отчаяние. Дори бях абдикирал от живота, но сега нали се докоснах до Вас... и се радвам, радвам се... та чак немога да си намеря място от радост, че се докоснах.
Обещавам специално да гледам внимателно кадрите довечера докато показват невероятната Ви публика.
:) :) :)



Сега ще запаля свещичка, притесних се, видите ли две празни седалки и ще има бъзици с невинната ми личност до безкрай. Самият факт, че говорим за публиката на Локо много е добър атестат за нея. Хубаво е, че има ирония между нас, но се запазва добрият тон.

Довечера съм на мача, но после ще влезна да видя прав ли съм тук. Не съм от хората, които не признават ако съм сбъркал, но се надявам на същото и от другата страна...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2571
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Iceberg » 08 апр 2024 20:37

Ами, това е футбола. Не играем лошо, напротив. Много добре тактически се справяме, висока преса, бързо отнемаме топката, разиграваме, сигурен съм, че процентите притежание са в наша полза. Локо ни играят на контри на собствения си стадион. Но.. напред не създаваме добри положения за гол. Там нещо ни липсва. И.. индивидуалните грешки. Два пъти сбърка Цецо в атака, предаде топката твърде лесно, детински бих казал, два пъти веднага последва бърза контра в неговата празна зона /нещо, което Локо много добре умеят/, първия път се разминахме на косъм, но.. втория вече ни ушиха. Сами си вкарахме гола, без да ни надиграват. И другата грешка, която ми прави впечатление, това са поне двете центрирания от корнер пред нашата врата, в МАЛКОТО наказателно поле и вратаря не се намесва?! Пак на косъм се разминаваме и какво се получава? Играем добре, водим мача и позволяваме на Локо да ни вкарва или се разминаваме на косъм. Сигурен съм, че ако продължат тези центрирания в малкото наказателно и вратарят ни не ревне там и не се намеси.. ще си изпатим отново. Сега, някой сигурно веднага ще подскочи, че плюем наши играчи! Не, не плюя, просто посочвам къде грешим според мен и ме е яд, че играем много добре, пак според мен, но губим засега. Иначе и Цецо и Дюлгера не играят лошо, имаха добри намеси, но.. Дано Цецо се стегне и Дюлгера се вземе в ръце при тези центрирания, че ще си изпатим още. Надявам се да успеем да изравним и вземем нещо от този мач. Успех от мен.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1190
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот mursusaid » 08 апр 2024 21:31

Iceberg написа:Ами, това е футбола. Не играем лошо, напротив. Много добре тактически се справяме, висока преса, бързо отнемаме топката, разиграваме, сигурен съм, че процентите притежание са в наша полза. Локо ни играят на контри на собствения си стадион. Но.. напред не създаваме добри положения за гол. Там нещо ни липсва. И.. индивидуалните грешки. Два пъти сбърка Цецо в атака, предаде топката твърде лесно, детински бих казал, два пъти веднага последва бърза контра в неговата празна зона /нещо, което Локо много добре умеят/, първия път се разминахме на косъм, но.. втория вече ни ушиха. Сами си вкарахме гола, без да ни надиграват. И другата грешка, която ми прави впечатление, това са поне двете центрирания от корнер пред нашата врата, в МАЛКОТО наказателно поле и вратаря не се намесва?! Пак на косъм се разминаваме и какво се получава? Играем добре, водим мача и позволяваме на Локо да ни вкарва или се разминаваме на косъм. Сигурен съм, че ако продължат тези центрирания в малкото наказателно и вратарят ни не ревне там и не се намеси.. ще си изпатим отново. Сега, някой сигурно веднага ще подскочи, че плюем наши играчи! Не, не плюя, просто посочвам къде грешим според мен и ме е яд, че играем много добре, пак според мен, но губим засега. Иначе и Цецо и Дюлгера не играят лошо, имаха добри намеси, но.. Дано Цецо се стегне и Дюлгера се вземе в ръце при тези центрирания, че ще си изпатим още. Надявам се да успеем да изравним и вземем нещо от този мач. Успех от мен.

Абсолютно точно и според мен е така.За жалост и второто полувреме продължи по същия начин.Мача беше на надлъгване ,е излъгаха ни.Но пък честен,спортсменски, здрав истински мач,в който двата отбора се надлъгваха и се опитваха футболно да се надиграят,без грозни неща.Поздравления за двата отбора.Дори и да загубихме аз съм доволен,отборът ни се опитва да играе футбол.Къде успяваме ,къде не ,играем колкото можем пък каквото стане.Дано успеем другия мач да думнем ония лилавите.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2571
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Iceberg » 08 апр 2024 21:32

Е, не успяхме за съжаление. Но пък според мен играхме много добре. Много ме е яд, защото не трябваше да загубим този мач след такава игра. Много правилно тактически, с голямо раздаване, малко отбори са играли така на този стадион. Можеше, можеше да вземем нещо. Не ни надиграха, напротив, но пък имаха по-чистите положения, което също е вярно.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Vladislav
Мнения: 1603
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Vladislav » 08 апр 2024 21:33

Когато е срещу нас такива (че и много по- леки) дузпи се дават ( Етър, Берое...). Щом е за нас- няма никой. Не играхме слабо, равностоен мач. Уеслен няма завършващ удар, една грешка на Цецо и туй то.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1190
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот mursusaid » 08 апр 2024 21:36

Vladislav написа:Когато е срещу нас такива (че и много по- леки) дузпи се дават ( Етър, Берое...). Щом е за нас- няма никой. Не играхме слабо, равностоен мач. Уеслен няма завършващ удар, една грешка на Цецо и туй то.

Според мен такива дузпи не е редно да се дават.Ръката си е свита долу,в естествено положение,от много близка дистанция е удара.Не искам да ни дават такива дузпи.
Но.. наистина си е вярно и другото,зависи в полза на кого е подобна дузпа
За вас моряци ний живеем...

Ent
Мнения: 434
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Ent » 08 апр 2024 21:36

Надиграхме? Взеха ни почти всяка първа топка. Съзададоха десетки положения. Ние имаме един удар във вратата и безброй балонни центрирания. Кога точно ги надиграхме и в кой аспект? Илиан пак обърка състава. Уеслен от ляво не става, но нали трябва синчето да играе. Димов трудно изкарва и едно полувреме, но Илиан го държа почти цял мач. Добре, че беше Дюлгера, извади поне още 2 гола.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот 'enki' » 08 апр 2024 21:41

mursusaid написа:
Iceberg написа:Ами, това е футбола. Не играем лошо, напротив. Много добре тактически се справяме, висока преса, бързо отнемаме топката, разиграваме, сигурен съм, че процентите притежание са в наша полза. Локо ни играят на контри на собствения си стадион. Но.. напред не създаваме добри положения за гол. Там нещо ни липсва. И.. индивидуалните грешки. Два пъти сбърка Цецо в атака, предаде топката твърде лесно, детински бих казал, два пъти веднага последва бърза контра в неговата празна зона /нещо, което Локо много добре умеят/, първия път се разминахме на косъм, но.. втория вече ни ушиха. Сами си вкарахме гола, без да ни надиграват. И другата грешка, която ми прави впечатление, това са поне двете центрирания от корнер пред нашата врата, в МАЛКОТО наказателно поле и вратаря не се намесва?! Пак на косъм се разминаваме и какво се получава? Играем добре, водим мача и позволяваме на Локо да ни вкарва или се разминаваме на косъм. Сигурен съм, че ако продължат тези центрирания в малкото наказателно и вратарят ни не ревне там и не се намеси.. ще си изпатим отново. Сега, някой сигурно веднага ще подскочи, че плюем наши играчи! Не, не плюя, просто посочвам къде грешим според мен и ме е яд, че играем много добре, пак според мен, но губим засега. Иначе и Цецо и Дюлгера не играят лошо, имаха добри намеси, но.. Дано Цецо се стегне и Дюлгера се вземе в ръце при тези центрирания, че ще си изпатим още. Надявам се да успеем да изравним и вземем нещо от този мач. Успех от мен.

Абсолютно точно и според мен е така.За жалост и второто полувреме продължи по същия начин.Мача беше на надлъгване ,е излъгаха ни.Но пък честен,спортсменски, здрав истински мач,в който двата отбора се надлъгваха и се опитваха футболно да се надиграят,без грозни неща.Поздравления за двата отбора.Дори и да загубихме аз съм доволен,отборът ни се опитва да играе футбол.Къде успяваме ,къде не ,играем колкото можем пък каквото стане.Дано успеем другия мач да думнем ония лилавите.


На мен ми изглеждаха припряни и тромави нашите футболисти. Имаше много брак в контрола на топката. Младши трябваше да бъде сменен по-рано с оглед на това, което показа. Слаб Уелсен, Наско - безполезен. Калкана беше замесен в някакви ситуации, но общо взето слабо включване.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1190
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот mursusaid » 08 апр 2024 21:41

Ent написа:Надиграхме? Взеха ни почти всяка първа топка. Съзададоха десетки положения. Ние имаме един удар във вратата и безброй балонни центрирания. Кога точно ги надиграхме и в кой аспект? Илиан пак обърка състава. Уеслен от ляво не става, но нали трябва синчето да играе. Димов трудно изкарва и едно полувреме, но Илиан го държа почти цял мач. Добре, че беше Дюлгера, извади поне още 2 гола.

Честита ни загуба,днес ще спиш спокойно и доволен .Черно море със старши треньор Илиев загуби.
Давай ти си наред,дерзай :)
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта