28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот mark1926 » 05 апр 2024 22:46

Nobody007 написа:
mark1926 написа:Моментната форма на Локомотив Пловдив е такава, че дори лудогорец не е фаворит на стадион Локомотив, както се и видя. Фаворити сме срещу Ч.море, а и те показват колебания на гостуването напоследък.


Има верни твърдения… но не споделям мнението ти в голяма част от написаното… честно казано.

Черно море бил показвал колебания при гостуванията… А да зададем ли въпроса - колко убедителен домакин е Локо (Пд) ?!! Та дори отборът на Крумовград има повече точки в домакинските си двубои отколкото Пловдивския любимец.
Нещо повече. Имам смътен спомен, че даже отбора на Чичовото от ПазарджЪк… дойде, овърша Ви насред Лаута и си замина с точките само преди месец ?!? Публиката си пя наистина, но не помогна много… Есента пък Берое насред “Лаута” отнесе точките към Ст.Загора…

На “Лаута” дори Лудогорец не бил фаворит ?!? Ами… все тая дали си прав или не. И без да са фаворити - биха Ви на вашия стадион и си заминаха. Пък Вие си имайте претенциите да сте били пак фаворити. Ваше право.
Между другото - те и тирето Ви прегазиха грозно на Вашия собствен стадион. И да сте били уж фаворити тогава - пак все тая.
Сега пак казваш… “Фаворити сме срещу Черно море”… “Тича” не били свикнали на игра пред 3000 души подкрепа… и т.н. и т.н… твърдения, които ме карат само и единствено да се усмихвам честно казано.
Та… да си дойдем на думата - “Лаута” не е крепост !!! Не и през тази кампания. Не и в смисъла, в който на теб ти се иска, може би. Факт.

П.С. Благодарим за пожеланията. Успех в борбата за четвъртото място. Аз лично вярвам, че Локо (Пд) ще прегази в бараж БотевЪ и после ще играе в Европа.



Аз ясно съм написал, че говоря за моментната форма на Локомотив. Изключително силни мачове срещу Лудогорец и цска. Два кандидата за титлата.

Ясно съм написал, че Локомотив ще бъде подкрепян от 3000 агитка. Има разлика между публика и агитка. Агитката на Ч.море не е повече от 300 човека срещу нас на Тича.

Ясно съм написал, че Ч.море проявява колебания в гостуванията напоследък. Напоследък! Лош мач с Берое и пукане на топката с ботевЪ.

А дали са фаворити Лудогорец на Лаута в момента ? Ами не са, но и никъде не съм писал, че ние сме фаворити. Просто мачът е троен.

Не искам да се заяждам, но хайде да не си изкривяваме думите. Написаното от теб към мен няма нищо общо с думите ми.

Ent
Мнения: 428
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Ent » 06 апр 2024 09:19

Агитка от 3000, муахахахахахаххахахахахахахаххахахаха. Локото са в тотален регрес откъм публика, както и всички останали. Пеенето ви е бледа сянка на това, което можете. Поколението е такова, че за тях е по-важно да си направят снимките за инстаграм и сторитата за фейсбук, отколкото да си подкрепят отбора. Отделно срещу нас винаги сте малко, поради взаимната симпатия. Всичко ще се реши от Илиан и от това с какъв състав ще излезе.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот mark1926 » 06 апр 2024 09:34

Ent написа:Агитка от 3000, муахахахахахаххахахахахахахаххахахаха. Локото са в тотален регрес откъм публика, както и всички останали. Пеенето ви е бледа сянка на това, което можете. Поколението е такова, че за тях е по-важно да си направят снимките за инстаграм и сторитата за фейсбук, отколкото да си подкрепят отбора. Отделно срещу нас винаги сте малко, поради взаимната симпатия. Всичко ще се реши от Илиан и от това с какъв състав ще излезе.



Аз съм фен на Локомотив и отчитам настроението на феновете след мачовете с лудогорец и цска.Публиката ще дойде да поздрави играчите, в допълнение сме пак в битката за Европа. Трибуната на агитката е за 2806 човека и ще е пълна.В момента мачът с вас е по- важен от мача с лудогорец и трибуните ще са пълни.

Може да не знаеш, но Локо се раздели с 4- те си звезди зимата и сега с четирима юноши в състава спря играта на Лудогорец и премаза цска в софия Такова нещо не се е случвало в историята на Локомотив , така че агитка ще е от 2806 човека. Да приемем все пак, че не е 3000

Ent
Мнения: 428
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Ent » 06 апр 2024 10:10

mark1926 написа:
Ent написа:Агитка от 3000, муахахахахахаххахахахахахахаххахахаха. Локото са в тотален регрес откъм публика, както и всички останали. Пеенето ви е бледа сянка на това, което можете. Поколението е такова, че за тях е по-важно да си направят снимките за инстаграм и сторитата за фейсбук, отколкото да си подкрепят отбора. Отделно срещу нас винаги сте малко, поради взаимната симпатия. Всичко ще се реши от Илиан и от това с какъв състав ще излезе.



Аз съм фен на Локомотив и отчитам настроението на феновете след мачовете с лудогорец и цска.Публиката ще дойде да поздрави играчите, в допълнение сме пак в битката за Европа. Трибуната на агитката е за 2806 човека и ще е пълна.В момента мачът с вас е по- важен от мача с лудогорец и трибуните ще са пълни.

Може да не знаеш, но Локо се раздели с 4- те си звезди зимата и сега с четирима юноши в състава спря играта на Лудогорец и премаза цска в софия Такова нещо не се е случвало в историята на Локомотив , така че агитка ще е от 2806 човека. Да приемем все пак, че не е 3000

Никакъв шанс да е пълна трибуната. Отделно Бесика не е агитка. 60% не пеят или мънкат. Тея цифри на някое дете ги разправяй. В момента, за съжаление, пеещите в агитката ви са 200 човека. Тва е поожението и при всички останали - трагично, само за снимка става, но като качество е пародия.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот mark1926 » 06 апр 2024 11:19

Ent написа:
mark1926 написа:
Ent написа:Агитка от 3000, муахахахахахаххахахахахахахаххахахаха. Локото са в тотален регрес откъм публика, както и всички останали. Пеенето ви е бледа сянка на това, което можете. Поколението е такова, че за тях е по-важно да си направят снимките за инстаграм и сторитата за фейсбук, отколкото да си подкрепят отбора. Отделно срещу нас винаги сте малко, поради взаимната симпатия. Всичко ще се реши от Илиан и от това с какъв състав ще излезе.



Аз съм фен на Локомотив и отчитам настроението на феновете след мачовете с лудогорец и цска.Публиката ще дойде да поздрави играчите, в допълнение сме пак в битката за Европа. Трибуната на агитката е за 2806 човека и ще е пълна.В момента мачът с вас е по- важен от мача с лудогорец и трибуните ще са пълни.

Може да не знаеш, но Локо се раздели с 4- те си звезди зимата и сега с четирима юноши в състава спря играта на Лудогорец и премаза цска в софия Такова нещо не се е случвало в историята на Локомотив , така че агитка ще е от 2806 човека. Да приемем все пак, че не е 3000

Никакъв шанс да е пълна трибуната. Отделно Бесика не е агитка. 60% не пеят или мънкат. Тея цифри на някое дете ги разправяй. В момента, за съжаление, пеещите в агитката ви са 200 човека. Тва е поожението и при всички останали - трагично, само за снимка става, но като качество е пародия.



Спорът ще го решим след мача най- точно.За Бесика има продадени 1200 карти, няма как да не продадем 1600 билета за толкова важен мач и толкова радващ Локомотив.

А за пеенето бъркаш. Заради строежа на стадиона се направи компромис на Бесика да се отложат правилата на агитката( никакво сядане, семки, телефони, разговори) . Другаде нямаше къде да се иде освен Бесика. Налагат се постепенно правилата, защото иначе ще станат циркове. Хората почнаха да разбират, че който иска да седне и да не пее трябва да иде на другата нова трибуна , С Лудогорец пееха поне 1000 човека. Третата нова трибуна се отваря след 3-4 месеца и от тогава, колкото са феновете в Бесика, толкова ще е и агитката.

Конкретно за мача с вас, това ще е най мощната агитка на Локомотив през сезона. Ние знаем как да почетем футболистите, които правят чудеса. Както казах, след мача ще можем да решим спора кой е прав с фактите от случилото се.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4401
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот greenpeak » 06 апр 2024 14:43

Групата на Черно море:
Християн Славков, Иван Дюлгеров,
Цветомир Панов, Живко Атанасов, Виктор Попов, Даниел Димов, Росен Стефанов, Влатко Дробаров, Дани Мартин,
Васил Панайотов, Пабло Гарсия, Мишаел Алвес, Мазир Сула, Берк Бейхан, Николай Златев, Андреяс Калка, Мартин Милушев, Едгар Пашеко, Илиан Илиев,
Уеслен Жуниор, Атанас Илиев, Исмаил Иса.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот 'enki' » 07 апр 2024 18:36

Аве що не отвориш тема за мача във вашия форум преди да ни занимаваш с цифри за вашата невероятна публика.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6783
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот icko65 » 07 апр 2024 19:22

Софийските отбори както винаги се поддържат..А ние провинцията се ядеме..Чорбата ще са втори..Не че Левски не можеше Х да измъкне..Нас Локото ще ни ударят..При нас в провинцията подаръци няма..Иначе ги плюем столицата ама се поддържат.За това са и найси в лигата..Идва още един..Да борят Лудогорец..Едва ли..Оня докато не счупи на чорбата рекорда от титли няма да се спре..Дано да удържим 3-то място..Трудно ще е..Локото се точат да ни изместят...Нека да бъркам..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот mark1926 » 07 апр 2024 20:08

'enki' написа:Аве що не отвориш тема за мача във вашия форум преди да ни занимаваш с цифри за вашата невероятна публика.


Има си правила на тартори, тук не се пише от Локомотивци. Аз съм изключение, има си причини, но да не ви занимавам. Радвайте се, че можете да се докоснете до Нас чрез Локомотивец. Къде е проблемът, ще ни видите утре по трибуните и тогава коментирайте!!!

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6783
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот icko65 » 07 апр 2024 20:43

mark1926 написа:
'enki' написа:Аве що не отвориш тема за мача във вашия форум преди да ни занимаваш с цифри за вашата невероятна публика.


Има си правила на тартори, тук не се пише от Локомотивци. Аз съм изключение, има си причини, но да не ви занимавам. Радвайте се, че можете да се докоснете до Нас чрез Локомотивец. Къде е проблемът, ще ни видите утре по трибуните и тогава коментирайте!!!

Моли се да не ви мине котка път ...
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта