26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот ogrizko » 16 мар 2024 01:38

Пускам темата, но съм толкова разочарован от избора на Гонзо и на статуквото да управляват БФС, че тотално вече не ми се занимава с български футбол. И то при все, че пак сме на първо място в момента след снощната победа!

НЕ искам да ни управлява футбола човек с купени дипломи!!!

НЕ искам да ни управляват хора в изпълкома дето достатъчно години са били там и не свършиха нищо полезно, а сега се наричат ПРОМЯНАТА!!!!

НЕ искам да управляват футбола хора, които раздават книжки написани от Гонзо, което си е вид подкуп и конфликт на интереси!!! Може да е силна думата подкуп, обаче не ми се вижда честно....

НЕ искам да управляват хора дето избират за водещи на конгреса хора, които са част от бъдещия купен изпълком!!!

НЕ искам да управляват БФС корумпирани лумпени, схемаджии, далавераджии, нагли и безочливи копелета!!!

Искам ОСТАВКА още отсега, защото за всички е ясно как стават гласуването и избора в БФС - всяване на страх или подкупи или желание за участие в бъдещо схемаджийство!!!! ОСТАВКА, ГОНЗО!!! ОСТАВКА, миризлив ИЗПЪЛКОМ!!!

п.п. Може да намаля писането и пускането на теми във форума понеже съм силно разочарован, ако не ми мине други да се занимават.
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот ShooterMan » 16 мар 2024 08:59

За избора на Гонзо аз съм шокиран. Честно да си кажа, аз като чух, че се е кандидатирал се разсмях с глас - викам си, този човек адекватен ли е? Кой ще гласува за него, кой ще повери този висок пост и съдбините на футбола на един нискообразован човек, чийто мениджърски опит е само наниз от провали? Но....бях опроверган и то от огромното мнозинство футболни ръководители. Което за мен значи, че някои влиятелни фактори от типа на Домуза са работили за това Гонзо да бъде избран. Глас народен - глас Божий е казал римлянина в древността, но....чакайте да се разберем - как да се управялва футбола решават клубове, които съществуват само на хартия, не развиват никаква спортна дейност и са юридически създадени само, за да упражнят право на глас?

За мача с Ботев - предвид формата ни напоследък - не идват в най-добрия момент гостуванията на Ботев Пд и Локо Пд. Никак даже. Все пак, Ботев е съсредоточен над 1/2 финалите за Купата и ние добре знаем, че това е сериозен коз. Друго положително за нас е, че всички се убедихме колко класен футболист е Уеслен и, че много може да ни помогне. Положително е и връщането на Пабло, защото според мен с Числата много от проблемите ни дойдаха от липсата на Пабло. Има време до мача, но предвид гореизброенето плюс колебанията на Ботев пред своя публика - имаме шансовете си да вземем 3 точки.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот greenpeak » 17 мар 2024 12:55

ShooterMan написа:За мача с Ботев - предвид формата ни напоследък - не идват в най-добрия момент гостуванията на Ботев Пд и Локо Пд. Никак даже. Все пак, Ботев е съсредоточен над 1/2 финалите за Купата и ние добре знаем, че това е сериозен коз. Друго положително за нас е, че всички се убедихме колко класен футболист е Уеслен и, че много може да ни помогне. Положително е и връщането на Пабло, защото според мен с Числата много от проблемите ни дойдаха от липсата на Пабло. Има време до мача, но предвид гореизброенето плюс колебанията на Ботев пред своя публика - имаме шансовете си да вземем 3 точки.


Ботев играят за купата с тирето чак на 17.04 и на 1.05!!!
Важното е тези с контузиите последните седмици да ги вдигнем, а някой други да се преведът (чисто физически във форма) следващите дни преди мача.

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот ГАНЧО » 20 мар 2024 01:21

Според мен 3:1.
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4234
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот LoveAndPeace » 20 мар 2024 09:17

ГАНЧО написа:Според мен 3:1.

:lol: :lol: Пернат , вие сте домакините , не гостите :roll:

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот ГАНЧО » 21 мар 2024 21:51

LoveAndPeace написа:
ГАНЧО написа:Според мен 3:1.

:lol: :lol: Пернат , вие сте домакините , не гостите :roll:

Точно така, Рибок.:)))
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот greenpeak » 29 мар 2024 15:32

Групата:
Християн Славков, Иван Дюлгеров,
Цветомир Панов, Живко Атанасов, Виктор Попов, Мартин Дичев, Даниел Димов, Росен Стефанов, Влатко Дробаров,
Васил Панайотов, Пабло Гарсия, Мишаел Алвес, Мазир Сула, Николай Златев, Андреас Калкан, Мартин Милушев, Едгар Пашеко, Илиан Илиев,
Уеслен Жуниор, Атанас Илиев, Исмаил Иса.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2570
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот Iceberg » 29 мар 2024 20:28

СЪДИЯ ПРИТЕСНИ ЧЕРНО МОРЕ ПРЕДИ МАЧА ПОД ТЕПЕТАТА
https://varnautre.bg/2024/03/29/627702- ... pod_tepeta

Валентин Железов ще свири срещата на "Колежа".
Назначението на Валентин Железов за главен съдия на мача Ботев – Черно море в неделя в Пловдив притеснява варненския тим.

Причината е, че при последното гостуване на „моряците“ в Стара Загора Железов отговаряше за ВАР, но не разгледа нито една от трите спорни ситуации за дузпа в наказателното поле на домакините.

Поради това в Черно море се опасяват, че решенията, които Железов ще взема в предстоящия двубой, може да не са по правилата и до голяма степен да бъдат тенденциозни.

Сега на ход е самият рефер, който има възможност да покаже на цяла България, че е обективен и безпристрастен.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот greenpeak » 31 мар 2024 15:51

Иван Дюлгеров

Цветомир Панов
Живко Атанасов
Влатко Дробаров
Виктор Попов

Пабло Гарсия
Даниел Димов


Илиан Илианов Илиев
Васил Панайотов
Мазир Сула

Исмаил Иса

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 964
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот KIL » 31 мар 2024 18:33

Коментаторът беше ужасен!...
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта