24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот Eastern » 09 мар 2024 19:21

'enki' написа:Днес довършихме започнатото срещу Враца. Играем с двама креативни, а нямаме никакви положения. Дюлгера е като швейцарско сирене, всичко ритнато към вратата влиза.

Кои са тези двамата креативните бе брат ми?

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот Eastern » 09 мар 2024 19:30

ogrizko написа:в 83 мин. обаче определено имаше дузпа за нас!!!! капитана на Берое си игра с ръка и тоя път не беше топката във фанелката или там какво беше както обясняваха при първата игра с ръка в наказателното на Берое .....

че ние играем зле е ясно, но че на нас има поръчка да ни се пречи май също е ясно :P

поне заиграхме с 2 нападатели, което беше логично ама трябваше по-рано да се случи ....искаше ми се да включим в игра Уеслен, така и така падаме поне да се обиграва и да претръпва, че ще ни е важен за следващите мачове...

Кви поръчки, не се излагай! Отбора е пълен дроп след паузата. Много слаба подготовка сме провели, отделно играят футболисти които са на две тренировки с отбора. Срещу тая трупа нямаме едно чисто положение! Само изсипваме топката, но няма нищо случайно, петото място е гарантирано! Ха сега и Пабло си изкара 5ти картон и пропуска един мач.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот 'enki' » 09 мар 2024 19:38

Eastern написа:
'enki' написа:Днес довършихме започнатото срещу Враца. Играем с двама креативни, а нямаме никакви положения. Дюлгера е като швейцарско сирене, всичко ритнато към вратата влиза.

Кои са тези двамата креативните бе брат ми?


Джуниър го писах по презумция креативен. Не го гледах много подробно този мач, то и нямаше смисъл. Идеята е, че нямаме никакви положения. Защитата и тя издиша яко.

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот Varnauser » 09 мар 2024 19:48

"Има такива мачове", "Толкова можем", "С маймуни трици не се ловят".

Три верни клишета.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот Eastern » 09 мар 2024 20:15

'enki' написа:
Eastern написа:
'enki' написа:Днес довършихме започнатото срещу Враца. Играем с двама креативни, а нямаме никакви положения. Дюлгера е като швейцарско сирене, всичко ритнато към вратата влиза.

Кои са тези двамата креативните бе брат ми?


Джуниър го писах по презумция креативен. Не го гледах много подробно този мач, то и нямаше смисъл. Идеята е, че нямаме никакви положения. Защитата и тя издиша яко.

За мен Джуниър и Сула трябва да се насочат към футзала! Имат талант ама мързела им е по голям! А господин професора за седем сезона не разбра че докато не свали памперса няма да постигне нищо повече от пето място!

TheSailor
Мнения: 134
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот TheSailor » 09 мар 2024 20:31

На терена стояхме добре, но откъм завършващ пас, удари, положения бяхме кръгла 0. Нямаме никакъв нападател, който да поведе останалите, да застрашим противника, да го принудим да започне да прави грешки. Имаме 1 по-нестандартен футболист като Сула и дотам. С този бюджет толкова, мисля, че е време да слезем и ние феновете от облаците, хубаво е да си мечтаем, но нека да не изливаме злоба след една такава загуба. На фона играчите, които притежаваме, досега постигнахме повече от очакваното даже. Сигурно има 7-8 отбора с повече бюджет от нас, не знам какво очаквате. Важно е да подкрепяме и да разсъждаваме тука във форума, но това е положението. Само Черно Море !! Следващия път ще бием и ще продължаваме да мечтаем.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот moreto vn » 09 мар 2024 20:39

TheSailor написа:На терена стояхме добре, но откъм завършващ пас, удари, положения бяхме кръгла 0. Нямаме никакъв нападател, който да поведе останалите, да застрашим противника, да го принудим да започне да прави грешки. Имаме 1 по-нестандартен футболист като Сула и дотам. С този бюджет толкова, мисля, че е време да слезем и ние феновете от облаците, хубаво е да си мечтаем, но нека да не изливаме злоба след една такава загуба. На фона играчите, които притежаваме, досега постигнахме повече от очакваното даже. Сигурно има 7-8 отбора с повече бюджет от нас, не знам какво очаквате. Важно е да подкрепяме и да разсъждаваме тука във форума, но това е положението. Само Черно Море !! Следващия път ще бием и ще продължаваме да мечтаем.

До сега от прочетените мнения,това е най адекватното.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот Vladislav » 09 мар 2024 21:10

Наистина има и такива мачове. Днес нямаше и един да знае къде се намира. Няма какво да се коментира, дано се поуспокоят и се вдигнат до петък. Вярвам че тази игра няма да се повтори.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот Nobody007 » 09 мар 2024 21:43

Знаеше се, че ще има загуби. Може би е добре, че загубата дойде срещу отбор, който не е пряк конкурент за лидерските позиции.
Както споменах още преди мача - момчетата не са роботи и бе нормално високите очаквания да покачва напрежението и бремето върху тях. Нищо ненормално или драматично не се е случило. Мачове до края има много. Пътят е дълъг.
Ще се вдигнат … и ние публиката единствено можем да им помогнем, за да излязат отново на победния път.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот Vladislav » 09 мар 2024 21:49

Айде да не се правят такива драми. И Барселона и Байерн правят слаби мачове. Иначе марулите са ужасно дразнещ отбор със всичкото ръкомахане търкаляне, но в случая вината си е наша.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта