21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 19.02 понеделник 16.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 19.02 понеделник 16.00

Мнениеот Sole » 16 фев 2024 16:20

Много олекнахме за началото на сезона!:
С.Василев, Дакай, В.Василев и А.Фернандес -напуснали/за АФ под въпрос/
Дробаров - наказан,
Иса, Димов, Пашеко и Сула - контузени
Уеслен Жуниор - без картотека
Чинков е типичен поръчков шопски съдия, свири от гледна точка резултатът да е добър за шопските отбори, сега в случая за Тирето и Лс. Целта не е да бутат Лудогорец, а да набутат Лс в тройката за сметка на ЧМ. Най малкото ще ни подготви за мача с тирето с картони.

TheSailor
Мнения: 134
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 19.02 понеделник 16.00

Мнениеот TheSailor » 16 фев 2024 16:44

Ако вземем хикс в този мач ще е победа за нас, тъй като в директни двубои ще ги превъзхождаме и такъв краен резултат много ни устройва. Важно е да сме заедно с отбора и каквото сабя покаже.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 19.02 понеделник 16.00

Мнениеот Vladislav » 16 фев 2024 18:33

Sole написа:Много олекнахме за началото на сезона!:
С.Василев, Дакай, В.Василев и А.Фернандес -напуснали/за АФ под въпрос/
Дробаров - наказан,
Иса, Димов, Пашеко и Сула - контузени
Уеслен Жуниор - без картотека
Чинков е типичен поръчков шопски съдия, свири от гледна точка резултатът да е добър за шопските отбори, сега в случая за Тирето и Лс. Целта не е да бутат Лудогорец, а да набутат Лс в тройката за сметка на ЧМ. Най малкото ще ни подготви за мача с тирето с картони.

Не знам каква е целта, но този педал беше съдия в поне три от последните ни пет мача с шалварите. И ги осра тотално всичките. Всъщност съдийството в мачовете с ЦСКА и Левски беше нормално, просто с Левски играхме слабо.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 19.02 понеделник 16.00

Мнениеот 'enki' » 16 фев 2024 19:55

greenpeak написа:Познавайки Илиан мога от сега да кажа, че мача за нас ще е отзад за нула на нула, а отпред каквото стане.
Нямам кой знае какви очаквания. Дано и късмет да имаме, защото е нужен.

Илиан в интервю за Гонг на въпрос за Чинков: "Смея се, тъй като не вярвах, че са толкова нагли да сложат Чинков пак."

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... ore-777637


Направо докато чета интервюто на Илиан беснея. Това лайно АФ трябваше до го изгоним рано-рано. Не ме интересува, че е вкарал там някой и друг гол. Да, като цяло накрая заигра добре, но сумати време си беше една дупка. В сравнение с нашите юноши много бързо се разви, но пък и игра немалко минути. Да го махат. Ще играем с каквото имаме. Важен е духът. Лудогорец са наемници. Великият проект на Домуса, толкова пари наля и накрая едва успява да се закачи за най-слабия турнир в Европа, за близо 15 години нямат нито един наложен юноша, играят само с чужденци, спряха кариерите на куп българи, а пък в първенството със селските номера на селските ни съдии, телевизия, журналисти, БФС - все да печелят. Толкова са на загуба, че без да са шампиони ще рухнат.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 19.02 понеделник 16.00

Мнениеот Sole » 16 фев 2024 19:59

Vladislav написа:
Sole написа:Много олекнахме за началото на сезона!:
С.Василев, Дакай, В.Василев и А.Фернандес -напуснали/за АФ под въпрос/
Дробаров - наказан,
Иса, Димов, Пашеко и Сула - контузени
Уеслен Жуниор - без картотека
Чинков е типичен поръчков шопски съдия, свири от гледна точка резултатът да е добър за шопските отбори, сега в случая за Тирето и Лс. Целта не е да бутат Лудогорец, а да набутат Лс в тройката за сметка на ЧМ. Най малкото ще ни подготви за мача с тирето с картони.

Не знам каква е целта, но този педал беше съдия в поне три от последните ни пет мача с шалварите. И ги осра тотално всичките. Всъщност съдийството в мачовете с ЦСКА и Левски беше нормално, просто с Левски играхме слабо.


https://chernomore.gong.bg/bg-football/ ... ski-678047

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 19.02 понеделник 16.00

Мнениеот Vladislav » 16 фев 2024 20:07

Sole написа:
Vladislav написа:
Sole написа:Много олекнахме за началото на сезона!:
С.Василев, Дакай, В.Василев и А.Фернандес -напуснали/за АФ под въпрос/
Дробаров - наказан,
Иса, Димов, Пашеко и Сула - контузени
Уеслен Жуниор - без картотека
Чинков е типичен поръчков шопски съдия, свири от гледна точка резултатът да е добър за шопските отбори, сега в случая за Тирето и Лс. Целта не е да бутат Лудогорец, а да набутат Лс в тройката за сметка на ЧМ. Най малкото ще ни подготви за мача с тирето с картони.

Не знам каква е целта, но този педал беше съдия в поне три от последните ни пет мача с шалварите. И ги осра тотално всичките. Всъщност съдийството в мачовете с ЦСКА и Левски беше нормално, просто с Левски играхме слабо.


https://chernomore.gong.bg/bg-football/ ... ski-678047

Думите ми са за мачовете от това първенство.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 19.02 понеделник 16.00

Мнениеот Ron Jeremy » 17 фев 2024 09:00

Някой взе ли си онлайн билет , аз не можах
ex Popeye

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 19.02 понеделник 16.00

Мнениеот Nobody007 » 17 фев 2024 23:45

Ron Jeremy написа:Някой взе ли си онлайн билет , аз не можах


Онлайн продажба ?!! Аз също проверих… Няма такава опция, разбира се. Тя би улеснила закупуването на билети, а те искат точно обратното. Колкото по-малко, толкова по-добре.
Мислят си, че ще откажат Варненци да подкрепят отбора. Получава се обратен ефект.
Ако можеха щяха тотално да забранят и телевизионното предаване на мача…

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 19.02 понеделник 16.00

Мнениеот ShooterMan » 18 фев 2024 11:46

Мисля си, че е редно да бъде даден урок на АФ и да не играе никакъв футбол до лятото, само тренировки за здраве. Какъвто е режимния, готов е с 10 кг отгоре. Просто това ла*но прекрачи всички възможни линии и не може да бъде търпяно това повече. Мартин Милушев и Веселински могат да го заместят, виж, за Сула много ме е яд. Обаче съм обнадежден от Калкана, според мен ще изненада всички.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 19.02 понеделник 16.00

Мнениеот Sole » 18 фев 2024 14:35

ShooterMan написа:Мисля си, че е редно да бъде даден урок на АФ и да не играе никакъв футбол до лятото, само тренировки за здраве. Какъвто е режимния, готов е с 10 кг отгоре. Просто това ла*но прекрачи всички възможни линии и не може да бъде търпяно това повече. Мартин Милушев и Веселински могат да го заместят, виж, за Сула много ме е яд. Обаче съм обнадежден от Калкана, според мен ще изненада всички.


Само,че договорът му изтича след 1,5 година, а не това лято. По добре да го продадат. От руснаците могат да вземат мин. 1 млн евро .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта