20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 04 дек 2023 19:53

Няма какво да си разочарован от някои моряци, опитвам се да гледам обективно :lol: :lol:

Иначе Агата ако ще прави нещо, ще си проличи повече след нова година. Тогава вероятно наистина ще има клане и несъществуващи дузпи и картони срещу нас :P Отсега ако сте се сдухали толкова от съдийството, не знам догодина как ще издържите :oops: :oops: Ама то и аз де, сега тая дузпа ми се стори справедлива ...ама ако има дузпи дето ми се струват несправедливи и на мен няма да ми хареса.....

Относно Мишаел, той има и 2 гола - т.е. може да вкарва. На мен Велислав супер много ми харесва като стил, но едвам едвам вкара 1 гол с рикошет и до там. Пачеко получава много повече шанс от Мишаел. Нямам против и Златев да почне отляво между другото, тъкмо на обратния фланг ще може повече да стреля. Просто според мен Мишаел с 2 крачки може да създаде опасност, да го препънат за дузпа или нещо да се създаде, разкрача му е такъв като е в него топката, че футболистите им е трудно да играят чисто срещу него. Поне с такова впечатление съм останал и затова ми се иска да го видя един мач като титуляр, за да преценя доколко са ми правдоподобни вижданията за него.... и друго го има, че с тоя разкрач се препъва в топката :lol: :lol: но заради двата гола все пак смятам, че има шанс за нещо с него...
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 04 дек 2023 23:39

Кое му е обективното? Нямаше НИКАКВА дузпа и това го видя всеки. Аз даже не говорех за Дробаров, а за Димов, защото не подлагах случката с Дробаров даже на най-елементарно съмнение - видя се идеално как се откланя от коляното му първо и на всичкото отгоре е насочена на към вратата. Никъде няма такава дузпа. Скандална! И се вижда къде гледа Сватбата - той няма как да види изобщо случващото се с Дробаров защото макето е с гръб. Той видя борбата на Димов и там наду свирката, за това нещо. Тоест веднага, когато видя, че Етър няма да вкара гол и ще вземем 3 точки. Но както отбеляза някой - опитите на Сватбата да ни коли завършват с най-епичните ни победи. Васката може да се окаже новия Курьор ако сметките на мазния разградски Гел не излязат читави. До тук Гела вярно почваше организациите след НГ, но тогава имаше 1 конкурент. Никога не е имал 2. Очевидно не искаше да заимува зад нас и да не ни приема февруари като 2-ри.....очевидно и не иска 4 шампионски мача, вместо както досега 2 - където често си играеше за Х-ове, а в другите мачове купуваше Гинчевци, Гидженовци и сие да го бутат. С 4 шампионски мача, обаче става опасно, неизвестните се утрояват (х3).....всеки го вижда това, дори неутралните фенове. Радвам се, че ръководството реагира ВЕДНАГА. Пламен Андреев отдавна ме е спечелил като негов фен с адекватното си управление - отново показа, че е адекватен началник и постави съдийските подлоги на Агата на мястото им, поне с една идея ще са по-сдържани.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Eastern » 05 дек 2023 13:18

Старши-треньорът на Черно море получи добра новина, след като левият бек Цветомир Панов ще бъде на разположение за домакинството на Славия. Мачът на "Тича" е в събота от 15:00 часа.

Панов не игра при инфарктната победа над Етър във Велико Търново с 2:1 заради разтежение, но лекарският щаб прави всичко възможно да е готов за двубоя с "белите". Вместо него срещу "болярите" стартира Александър Василев.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 05 дек 2023 13:33

Черно море организира благотворителност по време на мача със Славия
dsport.bg 05 Дек | 13:25

Черно море организира Коледна благотворителна инициатива по време на срещата от 20-ия кръг на efbet Лигата срещу Славия в събота, съобщиха от варненския клуб.

Ето какво написаха "моряците":

Призоваме всички любители на спорта и добрите дела да заповядат на стадиона тази събота, да вдъхнем вяра както на отбора, така и на социално слабите варненци.

Черно море е на прага на нещо историческо. „Моряците“ приемат тима на Славия в мач от 20-ия последен кръг на efbet Лига за 2023 година и при успех, ще зимуват на първо място в шампионата. Нещо, което през цялата 110-годишна история не се е случвало. Елате и подкрепете „зелено-белите“ на 9 декември от 15 часа на стадион „Тича“, защото вече доказахме, че заедно сме по-силни и това е правилният път.

Призоваваме привържениците да се включат в нашата Коледна благотворителна инициатива в подкрепа на милосърдната кампания Енорийска задружност в храм „Св. Архангел Михаил“.

По време на празниците всички знаем, какво изобилие от храна има на нашите трапези и колко ненужни подаръци си подаряваме. Може да се запитаме дали имаме нужда от толкова много. Дали ако споделим част от това със социално слаби хора няма да се почувстваме по-щастливи.

Каним ви да се включите в нашата кампания, за да покажем отново, че Черно море е сила и извън футболния терен. Черно море е марка, с която трябва да се гордее всеки варненец. Да обединим усилията си и да дарим хранителни продукти на нуждаещите се.

Трябва да бъдем силни. Да даваме добри примери на децата си. Да бъдем съпричастни. Нека дарим надежда на хората в нужда. Нека усмивки да грейнат на децата в неравностойно положение, като донесем играчка на стадиона. Нека служим на доброто, за да зарадваме и най-малките варненци в нужда. Защото децата са бъдещето.

По време на мача със Славия на входовете на стадиона ще има поставени съдове, в които при влизане, всеки може да хвърли своята играчка на терена и да остави пакетирани хранителни продукти:


- консерви – рибни, пастет, лютеница и пр.
- варива – ориз, леща, боб, макарони
- сладости- бисквити, вафли, мармалад, захар
- олио, сокове, компоти
- дълготрайни вакуумирани колбаси
- всичко което ни е на сърце и е дълготрайно и добре пакетирано.

И защо да не мечтаем…
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 05 дек 2023 13:34

ShooterMan написа:...Пламен Андреев отдавна ме е спечелил като негов фен с адекватното си управление - отново показа, че е адекватен началник..

Да, ето сега и благотворителност за Коледа се организира, което също е супер :geek:
Изображение

TheSailor
Мнения: 134
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот TheSailor » 05 дек 2023 22:01

Неслучайно на една сграда в София е сложено нещо много вярно като надпис "Съединението прави силата". Със силна черноморска общност, всички да гледаме в една посока, а именно развитието на клуба само добро може да ни чака. Дано така да продължаваме винаги и да дойде ден в който ще виждам по-пълен стадион, обновен, добър отбор, а защо не и титли ? Събота всички там, а след мача да зимуваме първи !!!
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

deadlock
Мнения: 125
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот deadlock » 06 дек 2023 14:27

9 декември 2023 г., събота, 15:00 ч.
Черно море - Славия
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Йордан Петров Петров АС2: Светослав Колев Енчев 4-ТИ: Красен Иванов Георгиев ВАР: Кристиян Николов Колев АВАР: Светослав Станимиров Стойчев СН: Мартин Живков Богдев.

Мерки се вземат, няма случайни неща. Кабаков е пратен с ясна цел - да се подсигури правилно развитие на мача. С други думи - всячески да се избегне победа на Черно Море.

Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Vladislav » 06 дек 2023 14:58

Аз съм останал с впечатление че Кабаков е най- обективния (в смисъл безпристрастен) съдия. Смъртоносната комбинация е Чинков с Гидженов или Гинчев на ВАР.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Veso1913 » 07 дек 2023 09:31

Vladislav написа:Аз съм останал с впечатление че Кабаков е най- обективния (в смисъл безпристрастен) съдия. Смъртоносната комбинация е Чинков с Гидженов или Гинчев на ВАР.

И аз мисля така,но един добър рефер,какъвто Кабаков е,може да наклони всеки мач както си иска,без да си личи много.А добър рефер не се става само с бягане ,а и с много акъл.Дано не е изпратен да помага на припоци и резаци.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Vladislav » 07 дек 2023 10:47

Veso1913 написа:
Vladislav написа:Аз съм останал с впечатление че Кабаков е най- обективния (в смисъл безпристрастен) съдия. Смъртоносната комбинация е Чинков с Гидженов или Гинчев на ВАР.

И аз мисля така,но един добър рефер,какъвто Кабаков е,може да наклони всеки мач както си иска,без да си личи много.А добър рефер не се става само с бягане ,а и с много акъл.Дано не е изпратен да помага на припоци и резаци.

Това е разликата- за Кабаков може само да гадаем, докато за другите е сигурно.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта