20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 07 дек 2023 11:55

Сигурното относно Кабаков е, че когато иска да свири обективно - може да го направи много качествено, защото е най-добрия ни съдия. Наистина добър, неслучайно и на международно ниво получава важни срещи от всякакъв тип. Другите и да искат да свирят обективно, не могат, защото са и некъдърни. Да се надяваме Кабака да свири както трябва.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Nobody007 » 08 дек 2023 08:17

Последни мачове преди зимната пауза, които ще решат кой ще зимува на лидерската позиция. Всичко е в нашите ръце. Ние решаваме дали нашия отбор заслужено ще бъде лидер преди стартиране на пролетния дял от първенството.
Достатъчно се изписа за Кабаков, както и за мотивацията, която ще трябва да има нашия отбор, за да може отново като екип и отборно, с пълно влагане да спечели мача.

Аз единствено ще призова всички истински фенове на нашия отбор да бъдат на стадиона, въпреки времето, което се очаква да бъде студено. Апела ми е към феновете, които гледат мачовете комфортно от дивана, а после критикуват недоволно представянето на отбор и играчи. Елате на стадиона и всички да подкрепим нашия отбор. Той го заслужава! Показва го... и го е доказал не един път с успешните си игри. Отборът има нужда от нашата подкрепа, благодарение на която в много двубои отборът ни намира сили да обърне развоя мача от губещи в победни резултати.
Трябва да напълним стадиона. Нека подкрепим отбора! Той го заслужава.
Успех моряци!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 08 дек 2023 11:02

Пичове, искам да попитам тука, да ми разясните това с даренията за църквата и социално слабите. Значи, доколкото съм разбрал - на входовете на Тича ще има представители на църквата, на които може да се оставят пакетирани трайни продукти, консерви и т.н? Питам, срам не срам, за да не дойда с една торба консерви и вакуумирани храни.....и да стана за резил, или да оставям торби с храна на входа и пак двоен резил - хем да ми се смеят, хем и храната зян да заминава.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот mursusaid » 08 дек 2023 11:12

ShooterMan написа:Пичове, искам да попитам тука, да ми разясните това с даренията за църквата и социално слабите. Значи, доколкото съм разбрал - на входовете на Тича ще има представители на църквата, на които може да се оставят пакетирани трайни продукти, консерви и т.н? Питам, срам не срам, за да не дойда с една торба консерви и вакуумирани храни.....и да стана за резил, или да оставям торби с храна на входа и пак двоен резил - хем да ми се смеят, хем и храната зян да заминава.


На предния мач на входовете като влезеш имаше поставени касетки,кутии в които да се оставя донесената храна.
За вас моряци ний живеем...

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 08 дек 2023 11:14

Мерси. Предния мач го пропуснах и явно затова съм назад с информацията.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Vladislav » 08 дек 2023 11:26

ShooterMan написа:Пичове, искам да попитам тука, да ми разясните това с даренията за църквата и социално слабите. Значи, доколкото съм разбрал - на входовете на Тича ще има представители на църквата, на които може да се оставят пакетирани трайни продукти, консерви и т.н? Питам, срам не срам, за да не дойда с една торба консерви и вакуумирани храни.....и да стана за резил, или да оставям торби с храна на входа и пак двоен резил - хем да ми се смеят, хем и храната зян да заминава.

В Долината на Широките Гащи не ги е срам- като няма къде да ги оставят, маат кренвирши на стадиона. Ти си седнал за скумрия в доматен сос да се тревожиш. Майтапа настрана, но инициативата е похвална, хората в нужда не са никак малко.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 08 дек 2023 13:18

И да се пазите, че нещо явно върлува пак ...от снощи мн ме боли гърлото очите главата, имам някаква ужасна кашлица, темп. 37.5 и да не казвам какви храчки вадя :lol: :lol: Ако трябва вземайте мерки преди, по време и след мача :P

Иначе относно даренията, то в двора на св. Арх. Михаил църквата поне преди всяка събота имаше кухня за бедни, там доброволци да помагат и т.н. Така че сигурно и там може да се занесат направо нещата, ако не са закъсали нещо и не са я затворили тая съботна кухня за бедните :roll: И през седмицата може да се занесе ако се иде там и се говори с някой от персонала. Така че не ги хвърляйте продуктите ако стане нещо :idea:
Изображение

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Veso1913 » 08 дек 2023 14:32

ogrizko написа:И да се пазите, че нещо явно върлува пак ...от снощи мн ме боли гърлото очите главата, имам някаква ужасна кашлица, темп. 37.5 и да не казвам какви храчки вадя :lol: :lol: Ако трябва вземайте мерки преди, по време и след мача :P

Иначе относно даренията, то в двора на св. Арх. Михаил църквата поне преди всяка събота имаше кухня за бедни, там доброволци да помагат и т.н. Така че сигурно и там може да се занесат направо нещата, ако не са закъсали нещо и не са я затворили тая съботна кухня за бедните :roll: И през седмицата може да се занесе ако се иде там и се говори с някой от персонала. Така че не ги хвърляйте продуктите ако стане нещо :idea:

Всеки може да помага както желае.Сега става въпрос за инициативи на Черно море,което освен помощ постига и популизиране на клуба пред обществото.Повече инициативи,повече популярност,повече фенове.Затова нека тези инициативи си останат само и единствено наши!
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 09 дек 2023 09:47

Нямам времето да тръгна да обикалям църквите и да нося дарения, макар и да съм го правил преди. Както и Весо спомена, това, което прави ръководството на Черно Море (за сетен път изтъквам отличния мениджмънт на Пламен Андреев) е прекрасно. Не само от морална гледна точка, но и, че рекламира клуба по най-добрия начин и ето, аз съм много по-ентусиазиран да се включа именно заради това - хем за благородния жест, хем и да представим Черно Море в най-добра светлина. Мисля, че и всички моряци останали мислят така. Да не споменавам и т.нар. тийм билдинг ефект - някакви общи цели, които спотяват общостта по някакъв начин - всеки е забелязъл колко по-единна е моряшката общност тази година. Който разбира от тийм мениджмънт знае за какво говоря и затова изтъквам приноса на Андреев, защото знае какво прави в момента ;)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Ent » 09 дек 2023 16:30

Айде покажате малко уважение към Алекс вече. Човекът е половин отбор, а тука вкупом бяхте го отписали.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plovdiv_1926 и 29 госта