19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 26 ное 2023 21:16

дано да няма много сняг и намерим начин да сме крайни победители в мача :oops:
Изображение

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот Ent » 26 ное 2023 21:33

12 градуса ще е, какъв сняг?

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 26 ное 2023 22:05

да не работиш като термометър в БАН, че си толкова сигурен? прогнозите за след седмица може да не са от най-точните :P
Изображение

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот Ent » 26 ное 2023 22:09

ogrizko написа:да не работиш като термометър в БАН, че си толкова сигурен? прогнозите за след седмица може да не са от най-точните :P

Зад БАН работя, на лафката. академици ми донасят вътрешно инфо https://www.wunderground.com/forecast/bg/veliko-tarnovo

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 26 ное 2023 22:17

Трябва да спрем да подхождаме към тези мачове като Реал М или Барселона по простата причина, че не сме нито Реал, нито Барселона. Това след 3:0 днес изобщо не ми хареса, а още по-малко ми хареса това от Хебър или Локо Сф, където се лишихме и от 4 точки. Етър може да е последен, но ги гледах и в двата им мача с ЦСКА и можеше и да не ги загубят. И двата. И в двата реферите подпряха тиретата, иначе бяха хиксове. Дано се вземем в ръце, защото шанса ни е уникален - 3 отбора в битка за 1-вото място - знаете историята за атовете, докато се ритат ЦСКА и Лудогорец, току-виж ние сме се мушнали. Това, обаче няма как да стане с поведение като днешното след гола на Алекс за 3:0.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот Nobody007 » 27 ное 2023 10:24

Труден мач ни очаква. Етър наистина показват силни игри и ще бъде трудно да се вземе победа...
Много позитивен факт за мен е влизането в добра форма на Алжиреца. Много ценен играч. Във вчерашния мач правеше каквото си поиска на фланга срещу защитниците на Крумовград. На моменти дори се забавляваше. Първите два гола дойдоха точно след негови пробиви по крилото. В центъра - разпределяше добре играта. Не случайно и защитата ни направи грешки след излизането му от играта. Същото се случи и в мача с Хебър, когато Сула напусна в 75мин. - трудно задържахме топката и защитата ни се пропука...
Лоша новина е и контузията на Цецо Панов... Александър Василев ще го замести вярвам успешно.
Да си пожелаем успех!

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот Veso1913 » 30 ное 2023 10:58

Nobody007 написа:Труден мач ни очаква. Етър наистина показват силни игри и ще бъде трудно да се вземе победа...
Много позитивен факт за мен е влизането в добра форма на Алжиреца. Много ценен играч. Във вчерашния мач правеше каквото си поиска на фланга срещу защитниците на Крумовград. На моменти дори се забавляваше. Първите два гола дойдоха точно след негови пробиви по крилото. В центъра - разпределяше добре играта. Не случайно и защитата ни направи грешки след излизането му от играта. Същото се случи и в мача с Хебър, когато Сула напусна в 75мин. - трудно задържахме топката и защитата ни се пропука...
Лоша новина е и контузията на Цецо Панов... Александър Василев ще го замести вярвам успешно.
Да си пожелаем успех!

За отбор като нашият лесни мачове няма.Според мен ни трябва задължително при смяна на Сула/защото му трябва и почивка на момчето/ да влиза някой който да умее да задържа топката.Вероятно Милушев или Берк Илиан си знае най добре.Но задържанетоо на топката и контролиране на темпото когато Сула не е на терена определено е проблем.Нямаме право да подценяваме никого и ако го направим ще страдаме.При 3-0 отпускане и мача баш си отиде на 3-3,като единствено късмета ни покри.Но в някои мачове изгубихме ъочки точно поади тази причина.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот Nobody007 » 01 дек 2023 12:46

Veso1913 написа:
Nobody007 написа:Труден мач ни очаква. Етър наистина показват силни игри и ще бъде трудно да се вземе победа...
Много позитивен факт за мен е влизането в добра форма на Алжиреца. Много ценен играч. Във вчерашния мач правеше каквото си поиска на фланга срещу защитниците на Крумовград. На моменти дори се забавляваше. Първите два гола дойдоха точно след негови пробиви по крилото. В центъра - разпределяше добре играта. Не случайно и защитата ни направи грешки след излизането му от играта. Същото се случи и в мача с Хебър, когато Сула напусна в 75мин. - трудно задържахме топката и защитата ни се пропука...
Лоша новина е и контузията на Цецо Панов... Александър Василев ще го замести вярвам успешно.
Да си пожелаем успех!

За отбор като нашият лесни мачове няма.Според мен ни трябва задължително при смяна на Сула/защото му трябва и почивка на момчето/ да влиза някой който да умее да задържа топката.Вероятно Милушев или Берк Илиан си знае най добре.Но задържанетоо на топката и контролиране на темпото когато Сула не е на терена определено е проблем.Нямаме право да подценяваме никого и ако го направим ще страдаме.При 3-0 отпускане и мача баш си отиде на 3-3,като единствено късмета ни покри.Но в някои мачове изгубихме ъочки точно поади тази причина.


Така е. Прав си... И Берк и Милушев се справят чудесно. Илиан си знае какво прави... и го прави както трябва.

П.С. Колко хубаво ще бъде да приключим с две победи срещу Етър и Славия и да зимуваме в настроение преди трудните пролетни двубои с Лудогорец и ЦСКА-Сф, които ни предстоят.

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот rodman » 02 дек 2023 12:30

Привет на всички! На работа съм, някой ще "услужи" ли с линк за ТВ, моля!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 964
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот KIL » 02 дек 2023 16:19

ГООООООООООЛ!!! ВЛАТКО ДРОБАРОООООВ!!! АЙ' ,МОРЯЦИ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plovdiv_1926 и 26 госта