15 кръг /Черно море - Пирин/ 26.10 четвъртък 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Пирин/ 26.10 четвъртък 15.00

Мнениеот mursusaid » 26 окт 2023 23:38

Хора този е неадекватен,даже се чудя защо му се връзвате и му отговаряте.
Но пък по неговите думи ,след 2-3 мача в които вероятно Милушев ще получи шанс сега,после ще последва едно закотвяне и няма повече да види мач след това.Защото "джуджето" ще го изревнува от фенската любов...
Ае че пийнах някоя друга биричка пийнах,ама не от това не мога да спра да се смея. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Пирин/ 26.10 четвъртък 15.00

Мнениеот Eastern » 27 окт 2023 00:29

На мен ми хареса отбора в средата на терена без Панайотов. Особено през второто, когато Алекс заигра до Гарсия. Ще ми се по често да виждам тези двамата като вътрешни халфове. Между другото и Сула става за тази позиция, това би отворило място на терена за Милушев, който определено хваща окото! Дано поне срещу отбори от по долната част на класирането да излизаме с подобен офанзивен състав. Що се отнася до Златев (към него бих прибавил и Стефанов), и аз не разбирам защо не им се гласува доверие. От друга страна, резултатите ни и класирането говорят за успешна работа на треньорите и само можем да гадаем дали с тези момчета бихме изглеждали още по добри.
Честито първо място, след първият полусезон!

deadlock
Мнения: 125
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Пирин/ 26.10 четвъртък 15.00

Мнениеот deadlock » 27 окт 2023 09:44

Аз също не знам защо Златев, Василев, Ангелов и Стефанов са пренебрегвани толкова жестоко. Да, първите двама почнаха сезона малко тромаво, но няма как да влезеш във форма ако не играеш. За сметка на това не виждам нещо кой знае какво от Пачеко и Мишаел. Първия има дрибъл и скорост, но когато трябва да подаде и съвсем омазва положението. Малко като Мади Кета. Втория си е все още енигма, но не блести с нещо.

За мача - важна беше победата и хубавото е, че се борихме до последно. Двойка защитници Димов - Атанасов е доста бавна и това си пролича в много ситуации. Както победихме 2-1 можеше да бъде 3-3, примерно. На мен ми хареса Дакай, нелошо включване и на Дичев.

Казаното от Илиев след мача ме навежда на мисълта, че той ще поеме много скоро националите и до края на този сезон ще води паралелно и Черно Море. След това се концентрира изцяло върху националния отбор.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Пирин/ 26.10 четвъртък 15.00

Мнениеот Veso1913 » 27 окт 2023 09:49

Иван Дюлгеров, Кристиян Славов, Цветомир Панов, Даниел Димов, Живко Атанасов, Мартин Дичев, Виктор Попов, Росен Стефанов, Арлинд Дакай, Мишаел Алвес, Велислав Василев, Мазир Сула, Берк Бейхан, Алекс Фернандес, Николай Златев, Мартин Милушев, Едгар Пашеко, Пабло Гарсия, Атанас Илиев, Исмаил Иса, Брено Фейрейра.
Не че нещо,но ПЕТ наши юноши играха,още 4 на пейката.Общо ДЕВЕТ.Кой играл,кой-не,си е работа на треньора,а не на някаква незабележима мрънкаща персона,незнайно защо представяща се за фен на Черно море.Има нещо лично в това негативно отношение на този вечен мрънкач към Илиан Илиев.Нека той си каже какъв му е проблема с човека.За мен няма значение какъв е,а да си върши работата добре и да виждаме наши момчета в отбора.И двете виждаме че ги прави добре,отбора върви стабилно и въпреки разклащането в последните мачове сме отново на първо място.Ако неизвестният никому търсещ внимание във форума "ент" не знае,под ръководството на ИИ постигнахме нов рекорд по мачове без загуби.Това което той иска не е Черно море да върви добре,а да се случва това,което той иска.А то е ИИ вън от Тича и на негово място някой велик треньор тп Гонзо или Вуцан.Само дето не може да каже колко точно играчи от школата са играли при тях.И друг съм му го казвал.че ако има нещо лично срещу ИИ да отиде на Тича и да говори с него.Да му обясни всичко което мисли за него и да приключва с тази драма.Но вероятно малкоо се страхува и има поведение на...вие драги колеги добавете като какво.
Последна промяна от Veso1913 на 27 окт 2023 10:02, променено общо 1 път.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Пирин/ 26.10 четвъртък 15.00

Мнениеот 'enki' » 27 окт 2023 09:53

За Златев и аз ще се присъеденя. От края на предния сезон включванията му стават все по-слаби и слаби. Той трябва да се потруди повече, за да получи минути на терена. Много е предвидим, освен скорост и тръгване надясно е препоръчително да си набави и други финтове в арсенала. Съгласен съм също, че Милушев е този, който за момента показва най-добра игра и усърдие от нашите младежи. Роската също заслужава минути и мисля, че ще ги получи скоро. Може би още другата седмица.

Берк влезе много мощно срещу Пирин. За годините си е истинско биче :)

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Пирин/ 26.10 четвъртък 15.00

Мнениеот Vladislav » 27 окт 2023 10:52

На мен пък повече ми хареса играта през първото полувреме- имахме немалко положения. Не разбрах защо заменихме Дакай- той беше много трудолюбив и участваше постоянно в атаките. Вероятно поради ангажираността му напред сме били по- уязвими отзад. Там пък положенията се създаваха от грешки на Даниел и Дичев. Няма какво да се лъжем- и Влатко, и Виктор ни липсваха. Лично очаквах Роската да застане до Живко, но не би. Наистина Милушев оставя положителни впечатления с играта си, от Наско Илиев очаквам много повече. Колкото до Илиан и избора му на състав- в А група няма друг отбор с толкова свои кадри в стартовия състав и на пейката. Вероятно Пирин и Славия се доближават до това, но класирането показва разликата. С изключение на домакинствата ни на Берое, Ботев и Лудогорец всичките ни други мачове във Варна бяха много тегави. По някакъв начин и за щастие загубихме само 2 точки. Прави впечатление че Наско и другите атакуващи футболисти не могат някакси да се напаснат. С Машадо се получаваше вероятно заради скоростта му. На Брено му трябва време. Ники Златев е футболист на който му трябват свободни пространства, типичен играч за игра на контраатаки, в сгъстена защита си е направо безполезен.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Пирин/ 26.10 четвъртък 15.00

Мнениеот Nobody007 » 27 окт 2023 11:08

Чета мненията написани в темата и честно казано недоумявам как е възможно да се пишат абсолютни глупости и небивалици. Парадоксално е да пишеш обвинения по адрес на треньор, който налага нашите български момчета и постига категорични успехи, а да си позволяваш да пишеш, че ползвал чужденци, кариери бил съсипвал и т.н.... Нямам думи да опиша безочието и наглостта да го кажеш.
Илиан Илиев използва в отбора си много повече българи отколкото всеки един друг отбор. И това са факти.
Колко българи имаше в титулярния отбора на Левски в последния мач? Ами двама... (без да броя за българи натурализираните такива - Уелтънов, Цунамов и Роналдов). Нашите - шест титуляри. Колко българи ползва в състава си шампиона Лудогорец при загубата на "Тича" ?!! Ами - само 1 (!!!) забележете, а в нашия състав бяха отново цели 6 титуляра. Ще стигнем и до най-фрапиращия пример - колко бяха българите титуляри в отбора на ЦСКА тире София в мача на армията срещу нас ?!! Ами... нула !!! Кръгла нула, забележете !!! За сметка на това - нашите бяха отново 6 българи в титуярния състав. Кого друг да проверим...?!! Ами хайде нека бъде другият челен отбор в първенството - Локо (Пд). В мача срещу нас видяхме 4 българи, а за сметка на това в нашия отбор бяха двойно повече - цели 8 българи !!! За Ботев (Пд) е излишно да се пише... В техния отбор бяха двама, а в нашия 7 българи. Приключвам с последен пример - срещу Славия (Сф) излязохме забележете с цели 8 (!!!) българи титуляри.
Има ли отбор в страната, ползващ повече българи от Илиан Илиев и постигащ успехите на на Черно Море ?!! Няма такъв... и е не само несериозно, а е нелепо, абсурдно и парадоксално да се хвърлят обвинения точно към треньора, който за разлика от треньорите на всички водещи отбори в страната - налага нашите момчета в пъти повече от всички треньори в страната. Нека не се пишат абсурдни неща.
И да завърша - не случайно Илиан Илиев е категорично признат от футболната ни общественост за способен и успешен треньор. Това ще кажа по въпроса.

Да ни е честито първото място след есенния полусезон! Напълно заслужен успех!
Браво моряци!!!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Пирин/ 26.10 четвъртък 15.00

Мнениеот ShooterMan » 27 окт 2023 14:34

За мен Ники Златев не показва прогрес. От ден 1 разчита само на огромната си скорост, но такъв играч става разгадаем за противника и лесно му се противодейства - едно добро заставане с тяло и нещата приключват. Няколко пъти като го пуска Илиан все така пробва, ритне напред и хукне да бяга, застанат му с тяло и край. Ако Ники иска истински прогрес и да става истински опасен трябва да наблегне не техниката и особено демаража, нещо ключово за всяко крило. Това, което правеше Леандро неудържим, а в някои случаи и Пачеко го показва. Марто Милушев не е така бърз и е типичен офанзивен халф зад нападателя, но разчитайки на демараж и брилянтната си техника виждаме, че и на крилото му се получава. Аз преди сезона казах, че за мен е добра алтернатива на Сула и Алекс. Гледах му един мач с Добруджа, където игра под наем 1 г и показа виртуозна техника, фантазия, вкара и невероятен гол с копване на излезлия напред вратар - техниката и фантазията, самочувствието което има са впечатляващи.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Пирин/ 26.10 четвъртък 15.00

Мнениеот Veso1913 » 27 окт 2023 18:48

ShooterMan написа:За мен Ники Златев не показва прогрес. От ден 1 разчита само на огромната си скорост, но такъв играч става разгадаем за противника и лесно му се противодейства - едно добро заставане с тяло и нещата приключват. Няколко пъти като го пуска Илиан все така пробва, ритне напред и хукне да бяга, застанат му с тяло и край. Ако Ники иска истински прогрес и да става истински опасен трябва да наблегне не техниката и особено демаража, нещо ключово за всяко крило. Това, което правеше Леандро неудържим, а в някои случаи и Пачеко го показва. Марто Милушев не е така бърз и е типичен офанзивен халф зад нападателя, но разчитайки на демараж и брилянтната си техника виждаме, че и на крилото му се получава. Аз преди сезона казах, че за мен е добра алтернатива на Сула и Алекс. Гледах му един мач с Добруджа, където игра под наем 1 г и показа виртуозна техника, фантазия, вкара и невероятен гол с копване на излезлия напред вратар - техниката и фантазията, самочувствието което има са впечатляващи.

Вчера Милушев удари и 2 греди.В негово лице видам един много полезен играч и в двете фази на играта,особено ако не е на крилото.Най много ми наподобява на Жоро Илиев.А в лицето на Берк се вижда човека който ще мачка в средата на терена.ИИ върши страшно много работа и най доброто е,че му се признава и от тези които най малко харесват Черно море,което показва чние като фенове не преувиличаваме това което прави за нас.Единствено се плаша от момента в който стане треньор на националите.Но от друга страна си имаме ЕНТ,така че се надяваме да го замести достойно. :mrgreen:
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Черно море - Пирин/ 26.10 четвъртък 15.00

Мнениеот ShooterMan » 27 окт 2023 21:12

И на мен Милушев с фантазията и техниката с които борави ме наподобява Жоро Илиев! Също и Берк Бейхан ще стане играч и то мноооого корав халф ще е.
ПС: перфектни издънки на ЦСКА и Левски. Хаха, подунци бяха жалки. Апологети на футбола като Ачинели, Годой, Политино и всякакви клоуни там ги направиха за смях! Само защото не се бяха насрали, а ние от гипс им подарихме на тези некадърници цели 3 точки.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта