11 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 26.09 вторник 19.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

11 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 26.09 вторник 19.30

Мнениеот ogrizko » 22 сеп 2023 19:31

гостите нещо се засилиха доста напоследък, но ако искаме да продължим да мечтаем трябва да ги бием задължително :roll:
Изображение


ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 26.09 вторник 19.30

Мнениеот ShooterMan » 22 сеп 2023 22:31

Ботев се стабилизира и няма да е лесен мача. Да се сетим, че ни надраха предния път на Тича. Ивелин Попов, Крисиан Колев - имат опасни играчи. Но пък Ботев ме кефят, че играят футбол и каквото и да е винаги стават отворени мачове с тях с много голове и положения.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 26.09 вторник 19.30

Мнениеот Nobody007 » 25 сеп 2023 11:26

Не искам да си спомням мача от миналата година...
Наши грешки в защитата, от които паднаха головете на противника, а пред другата врата Ханкич извърши чудеса от храброст и извади много положения. На два пъти топката се разхождаше по гол-линията и така и не влезе. Изявения Левскар - Станислав Тодоров от ВАР-а отмени свирената дузпа от главния съдия, въпреки че топката едва не строши ръката на Генев при центрирането на Сула.
Голяма драма бе този мач.
Имаме много да си връщаме. И трябва сериозно да излезем срещу Пловдивчани, иначе не ни чака нищо добро. Труден мач ще бъде и въпреки делничния ден да напълним "Тича" и да подкрепим отбора като истински 12-и играч.

Трябват ни тези три точки !!!
Успех моряци!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 26.09 вторник 19.30

Мнениеот mark1926 » 25 сеп 2023 15:34

ShooterMan написа:Ботев се стабилизира и няма да е лесен мача. Да се сетим, че ни надраха предния път на Тича. Ивелин Попов, Крисиан Колев - имат опасни играчи. Но пък Ботев ме кефят, че играят футбол и каквото и да е винаги стават отворени мачове с тях с много голове и положения.



Taкива откровения се правят само в тесен кръг. Явно си позабравил, че спартак варна и ботев са побратимени отбори, хулиганите им си ходят на гости при дербита. И ако бултрас види тениска на Черно море ще скочи на бой. Точно обратното е с Локомотив Пловдив, ако спартаклия види черно- бяло се налита на бой. Разбира се, можеш да видиш в нета как нашите прегазиха хулиганите на спартак.

Мен също ме кефят ботев, с третия бюджет в групата се борят да не изпаднат, играчите им са съблечени и гонени с : ВСИЧКИ ВЪН ВСИЧКИ ВЪН!!!

Иначе за мача, ако жълтите вземат нещо ще ни помогнат, но ако ще падат, дано ги качите на 5-0...

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 26.09 вторник 19.30

Мнениеот ShooterMan » 25 сеп 2023 19:28

Явно не четеш добре. Ботев ме кефят като футбол, че стават отворени мачове, къде съм говорил за фенски истории? Говоря за прост, елементарен футбол, не идват на Тича като много други, нареждат се отзад и почват да лежат. Това казвам, ти ти къде го обърна на фенове и ала бала
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 26.09 вторник 19.30

Мнениеот Nobody007 » 26 сеп 2023 08:35

И ако може - нека добавим и един важен щрих към коментарите за предстоящия двубой.
Имаме "честта" да посрещнем на "Тича" рефера, заради когото Илиан Илиев имаше смелостта да изрече думите: "Олицетворение на целия Български футбол в едно полувреме. Те са сложени само, за да слугуват".
Чернодрешкото тогава се превърна в главно действащо лице в двубя. Във въпросното полувреме (само за 25 мин. игрово време) Гинчев декорира с 8 (7 жълти и един червен) картона моряците (по един картон на всеки 3-4 мин.), гарнирани и с дузпа за сътворение на пълния обрат.
Помним и становището на Илиан Илиев и клуба в декларация след мача: "Ние ще настояваме със сигурност пред БФС и Съдийската комисия такива съдии да няма в професионалния ни футбол и изобщо в българския футбол, защото накърняват имиджа на БФС и Съдийската комисия."

Мисля си... дали Г-н Гинчев е забравил цялата тази сага ?!! Едва ли... Много има да си връща. Така мисля.
Както и да е... Нека посрещнем чернодрешкото Георги Милков Гинчев "подобаващо" на "Тича". Заслужава това "внимание" от нас.
Очертава се труден мач.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 26.09 вторник 19.30

Мнениеот Sole » 26 сеп 2023 18:40

Черно море: 25. Иван Дюлгеров, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 6. Виктор Попов, 2. Цветомир Панов, 71. Васил Панайотов (К), 5. Пабло Гарсия, 19. Александър Василев, 23. Едгар Пашеко, 8. Мазир Сула, 9. Атанас Илиев

Резерви: 84. Християн Славков, 27. Даниел Димов, 11. Алекс Фернандес, 35. Арлинд Дакай, 17. Мартин Милушев, 32. Мартин Дичев, 33. Мишаел Алвес, 39. Николай Златев, 4. Росен Стефанов



Ботев Пловдив: 92. Даниел Кайзер, 5. Йонас Тамм, 9. Мартин Секулич, 10. Ивелин Попов (К), 15. Джеймс Ето’о, 16. Самюел Акере, 19. Антоан Конте, 20. Антонио Перера, 21. Точукву Ннади, 38. Константинос Балоянис, 88. Красиан Колев

Резерви: 77. Стефан Смъркалев, 14. Фаустас Степонавичус, 17. Николай Минков, 25. Станислав Работов, 26. Амаду Думбоуя, 28. Янис Карабельов, 30. Лъчезар Балтанов, 31. Уме Емануел, 79. Атанас Чернев

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 26.09 вторник 19.30

Мнениеот ogrizko » 26 сеп 2023 22:18

малко измъчена стана победата, дано да се научим по-убедително да си вземаме мачовете като резултат, защото създаваме положения :roll: ама с 1-0 пак си е победа, така че браво на треньорите и играчите и продължаваме да мечтаем :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 11 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 26.09 вторник 19.30

Мнениеот ShooterMan » 26 сеп 2023 22:23

Бяхме много по-добрия отбор и заслужено победихме. Изпуснахме още голове. Ботев не създаде абсолютно нищо. Притеснява ме излизането на Пабло, защото смея да твърдя, че беше най-добрия ни играч днес. И е много важен за отбора. Бих отличил и Попа - железен!!! Много, много важен за нас. Също и Наско - без да блести ниже головете и головете му често носят по 3 точки. Пачеко на десния фланг не е много ефективен. Важно е да продължаваме така, този път трябва да спечелим гостуването си - на Локо Сф. Удобен отбор за гостуване за нас през последните години.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта