9 кръг /Черно море - Берое/ 15.09 петък 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - Берое/ 15.09 петък 20.00

Мнениеот Nobody007 » 15 сеп 2023 11:54

Пълна загадка е този двубой. Нека видим представянето ни срещу “Лос хугадорес де архентинос дел Берое”.
Очаквам отворен и двуостър мач, в който да излъжем латиносите. Трудна, но задължителна победа.
Успех, моряци!

TheSailor
Мнения: 134
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 9 кръг /Черно море - Берое/ 15.09 петък 20.00

Мнениеот TheSailor » 15 сеп 2023 22:31

Мачът ми беше малко муден, прекалено се накъсваше и бавеше играта. Важни 3 точки. Пропускът на Иса в края беше ......... . Ами ако резултатът беше равен или падахме ?? Такова нещо не може да се изпусне. Леко се усещаше липсата на Машадо, с една идея остротата ни се притъпи. Продължаваме напред.


ПП: И друго да добавя, защо всеки мач ни дават дузпи ? Не казвам, че ги няма, но предни години, тези дузпи 2000% нямаше да бъдат свирени. Съдийството в България не е под същият натиск от предните сезони, или собсвениците някъде са се намесили извън терена ? Въпроси без отговори.

Иииии още нещо да добавя. Обидно е да сме на 1во място и стадионът да наполовина празен. Всички много мърморят, че нищо не играем и сме вечно 6-ти, ето че сега сме първи и отново не идват на стадиона тези хора..... Българинът само иска, но нищо не дава. Малко по-сериозно трябва.
Последна промяна от TheSailor на 15 сеп 2023 22:42, променено общо 1 път.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - Берое/ 15.09 петък 20.00

Мнениеот ogrizko » 15 сеп 2023 22:41

Машадо няма как да го заместим толкова лесно... той си вкарва и си създава опасност понякога от нищото тоя човек :P нормално да страдаме, но важна е победата и да продължаваме с добрата игра и серия.... така дори да изпитваме трудности имаме достатъчно желание да ги преодолеем понеже имаме шансове да сме в челото на класирането :P
Изображение

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - Берое/ 15.09 петък 20.00

Мнениеот Nobody007 » 16 сеп 2023 12:29

Браво моряци!
Прехвалените аржентинци бяха напълно обезличени. Нещо повече - особено през първото полувреме видяхме тотално мачкане на противника. Такова не видяхме дори срещу Етър и Хебър.
Добра мобилизация и съсредоточеност в защитен план. Имаше отбор на терена. Никой не щадеше сили. Всички бяха изключително мотивирани и зарадваха публиката. Тя от своя страна бе отново12-я играч на терена. Мощна и безрезервна подкрепа.
Браво моряци!!! Честита победа и отново Черно море е лидер в класирането.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - Берое/ 15.09 петък 20.00

Мнениеот 'enki' » 16 сеп 2023 13:50

Продължаваме да трупаме точки със завидна лекота. Надиграхме категорично Берое и с няколко изключения не им оставихме никакъв шанс да вземат нещо. Вкарахме и два гола. Изпитваме трудности да отбелязваме, но пък по един или друг начин го правим във всеки мач. Този сезон все повече замирисва на Европа и медали.

Ще отворя пак дума за Дюлгера. Ами виждам разлика. Последните мачове ми прави впечатление, че излиза все по-смело да скъсява ъгъла и това му дава предимство да се справя успешно при ситуациите пред вратата. За центриранията не мога да кажа още нищо, не съм видял достатъчно негови намеси, за да мога да го похваля. Харесва ми когато действа с увереност и решителност в наказателното поле. Такъв вратар приляга на отбор, който се бори за Европа.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - Берое/ 15.09 петък 20.00

Мнениеот Veso1913 » 16 сеп 2023 16:57

След като видях владеенето на топката 70% !!! и контрола на играта ,очаквах да ги качим на резултат.Жалко за проспаните последни 20 минути,но и 2 на 0 е добър резултат.Вече имаме ОТБОР воден от един наистина много голям треньор!Каквото и да кажем за Илиан ,все ще е малко.Той пише история и само съдиите могат да ни спрат този сезон.Само Черно море!
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - Берое/ 15.09 петък 20.00

Мнениеот Eastern » 16 сеп 2023 16:58

Нова победа, нови три точки. Честито Моряци!
Отново целият отбор се раздаде и заслужено победихме. Единствено Алекс за пореден мач ми е малко лежерен, но пък отново направи два хубави удара от които можеше да отбележим. Серията ни от добри игри и резултати все повече показва че не е случайност. Нещо друго ми направи впечатление във вчерашния мач. Съперниците ни все по често излизат с доста голям респект и даже бих го нарекъл страх към Черно море! Това е огромно предимство от което трябва да се възползваме и естествено да затвърждаваме всеки следващ мач. Друго на което искам да обърна внимание е публиката! Лично аз очаквах повече хора на фона на играта, класирането и часът на срещата. Поздравления за всички които бяха на стадиона и дано следващото домакинство да сме двойно повече защото публиката може да наклони още повече везните в наша полза!
САМО ВАРНА И ЧЕРНО МОРЕ!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - Берое/ 15.09 петък 20.00

Мнениеот moreto vn » 16 сеп 2023 19:52

Според мен пак доволно публика имаше за петъчен мач,минали години на мач на Берое е имало много по малко.Разбира се за съжаление някой наши фенове ходят на домакински мачове според противника и класирането.Колкото до мача на мен ми прави силно впечатление Пачеко за които в началото му за някой мачове имах колебливо мнение за него,а сега определено вкарва острота по крилата.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта