6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 21.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 21.15

Мнениеот Nobody007 » 22 авг 2023 10:08

hadjigen40 написа:Относно мача - може ли някой, който е седял под крозирката зад тяхната пейка да каже защо стана цялата цигания? Бях отсреща и имаше корнер в другия край. Видях, само че в един момент всичките им резерви се съблякоха и влязоха под скемейката, а някой с лилав потник много злобно хвърли бутилка с вода към публиката.


Аз винаги седя под козирката, но в частта зад нашата резервна скамейка и за съжаление също не бях свидетел на случилото се.
Иска ми се да науча как точно се случи провокацията, заради която ще отнесем наказание...

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 21.15

Мнениеот greenpeak » 24 авг 2023 10:44

ДК отлага за разглеждане инцидентите от срещата ПФК „Черно море“ гр. Варна– ПФК „Лудогорец“ гр. Разград за следващо заседание, като ще изиска допълнителна информация.

Решение ДК 23.08.2023 г.: https://www.bfunion.bg/news/49494/0

Plovdiv_1926
Мнения: 1230
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 19.00

Мнениеот Plovdiv_1926 » 24 авг 2023 11:25

hadjigen40 написа:
Plovdiv_1926 написа:А може би просто ги бихме


А може би и те просто ви биха вас през пролетта когато излязохте с резервите на дублиращия отбор за мача с тях

Plovdiv_1926 написа:представяш ли си, как даваш мач, в който имаш 5-6 положения за гол :lol:


Бил съм на такъв, споконо можеше да е 4-5:1, но беше 0:1. Никакъв проблем няма.

Plovdiv_1926 написа:И съм почти сигурен, че ги бием в пъти повече от вас и Берое последните години особено на Лаута.


В това и аз съм почти сигурен, което прави полягването ви през пролетта още по-грозно.

Не искам да спамя темата.

Нещо си се объркал кога сме играли с резерви, ама както и да е. А предвид историята ви с един човек от Микре в последните години, вие да се правите, че също не полягвате, е малко лицемерно. Всички плейофни мачове може би без нашия директен бяха жива пародия и цирк, за съжаление. Това няма връзка с този мач през новия сезон. Ако са лягали, сега нямаше да почнат да отлагат, за да не гъбят точки.

Честита победа иначе, напълно заслужена беше. Дано тази година първенството продължи, както е тръгнало и да се гоним на първото място до края :D
Един света, един света и черно-бяла е любовта...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта