5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Delija
Мнения: 333
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот Delija » 12 авг 2023 23:14

Mariner написа:Колкото и да не искам да се меся на най-добрия български треньор, изказвам мнение, че в този стартов състав нищо добро не ни чака. Мисля, че ще играем за 0:0 първото, а второто със свежи смени ще се опитаме да печелим. Дано се получи.


Изключително съм възмутен, от 15-те минути на предния мач Хебър - Ботев. които гледах, докато започне Шампионския мач!
Тез терена им е пълна трагедия, а пък публиката освен да псува, друго не умее!

За Моряците, само добро!!!!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

TheSailor
Мнения: 138
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот TheSailor » 12 авг 2023 23:20

Mariner написа:Колкото и да не искам да се меся на най-добрия български треньор, изказвам мнение, че в този стартов състав нищо добро не ни чака. Мисля, че ще играем за 0:0 първото, а второто със свежи смени ще се опитаме да печелим. Дано се получи.


По-точно с този състав, Славия нищо добро не ги чакаше.

Абстрахирам се тотално от резултата. Това беше най-силният ни мач досега (не заради 1:5). Най-накрая се движехме доста, играхме динамично, бързо движехме топката, единоборства, желание, концентрирани и резултатни. Първите мачове, въпреки победите, играхме много муден футбол, но днес бяхме страхотни. И все пак винаги може да се надгражда, апетитът идва с яденето. Страхотен мач срещу не слаб отбор.

Време е за мач с Лудогорец, да напълним ТИЧА и да им покажем, кой всъщност заслужава да е шампион на лигата. Време е да отприщим поредния моряшки АД за нашите противници !!! Момчетата го заслужават

ПП: Има ли залог при букмейкърите, че Лудогорец ще си отменят мача срещу нас, или че отсега ще започнат да си осигуряват точните съдии , че да взема да пусна един такъв ?? :) :) :) :) :)
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“


ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот ShooterMan » 12 авг 2023 23:48

Ами.....при 1:5 нещата са ясни - изиграли сме отличен мач, а Славия - нищо. Само да кажа, че 0:5 можеше да е още до почивката. Имахме още 5 чисти голови положения и то много чисти такива. Гола на Славия....чиста засада, няма ВАР, няма линии, още на телевизора се вижда, че е засада. Сега по същество. Аз мисля, че го казах - за мен Бакеро, макар и да беше голям футболист на топ ниво, като треньор е нищо повече от физкултурник. Не ме интересува как е играл на Армията срещу другия физкултурник Илич - днес всички видяхме, че ИЛИАН ИЛИЕВ му дръпна професорска лекция на тема треньорство. Всички разбирате, че това смазващо, СМАЗВАЩО наше предимство дойде от решенията на ИЛИАН и пълния ступор от тях, който беше настъпил в Славия. Хубаво е след такива победи да се казва критика и затова ще кажа 2-3 неща.
1. Изключително съм недоволен от Вили. За мен несериозно отношение, там финтчета пред нашето поле, глупости, опропасти 4-5 голови атаки. Не се става така титуляр.
2. Много голямо отпускане след 2-рия гол и 2 пропуска за 0:3. Макар и с нередовен гол, Славия се върна в мача и можеше ей така да стане 2:2 и то още в ПП края. Отбор като нашия няма право на отпускане, няма право и на подценяване.
Добрите неща са много:
1. ИЛИАН ИЛИЕВ - както казах, просто сложи физкултурника от Славия в малкото си джобче.
2. Алекс - много съм доволен от видяното. Не само гола, но си личеше много нахъсан, сериозен, променен. Алекс е наш водещ играч и ни е много нужен.
3. Машадо - не знам колко пъти съм го писал - този човек няма нищо впечатляващо - нито е бърз, нито е мощен, нито е техничен, нито пък има силен шут....нищо бе....но и х*я му е голмайстор! И е страшно хитър и се пласира уникално. Този човек днес, без нито едно положение - вкара 2 гола и изработи дузпа - ето това са фактите - без положение - 2 откраднати топки, с хитрост и усет, и изработена дузпа пак от нищото. По пласиране, футболна хитрост и интелект, умение да бележи голове със задник, гръб, гърди, х*й от нищото - стршано ми прилича на легендарния КУРЬОР!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 369
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот Nobody007 » 13 авг 2023 00:11

Не очаквах толкова категорична победа. Реализирани цели пет попадения срещу едно (от видна засада, затова и не показаха линиите от ВАР-а), но това не е важно… С него или без него - Славия бяха прегазени на собствения им стадион. Да добавим към сметката гредата, която Живко нацели… и т.н…
Браво моряци!!! Няма какво друго какво да се каже.

Отново се видяха някои слабости, но се видяха и много добри неща…но няма да навлизам в подробности.
Хубава победа за самочувствие преди домакинството срещу шампиона на “Тича”, който несъмнено ще бъде пълен.
Браво на всички… и се готвим за още по-тежък мач с Лудогорец.
Честита победа!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот ogrizko » 13 авг 2023 00:19

като цяло много добре ...обаче супер с лека ръка пропиляваме много възможности!!! и като поведем с 1-2 гола следва отпускане и почти винаги ни вкарват :roll: резултата малко залъгва, все пак Славия накрая останаха с 10 човека и свалиха мотивацията и гарда...

лично аз искам концентрирана и сериозна игра дори след като водим!!! а не просто да спираме да играем сякаш вече сме спечелили мача и мен това много ме дразни всеки път едно и също включително и днеска!!!

притеснява ме, че и доста футболисти получиха контузии и схващания, които дано да отшумят за 2 дни и да са повече заради жегата.... ама може да се окажем без Пабло и Панов и кой знае без кой още :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1239
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот Veso1913 » 13 авг 2023 00:29

Някъде бях писал,че щом със слаби продукции успяхме да се държим на първото място,какво ли ги чака противниците когато започнем да играем силно.Еми видя се какво-разгроми.Започваме да влизаме в ритъм ,а относно играчите се видя че имаме пълна взаимозаменяемост.От ден първи си личеше че ММ е човек към когото гола има особено отношение .Просто си го обича и това е.Очаквам да завърши сезона с поне 15 гола.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Mariner
Мнения: 55
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот Mariner » 13 авг 2023 01:05

Връщам си думите за Бакеро след равенството им с Ел Тире Маестро. Явно онези са наистина толкова слаби, че съм се заблудил за качествата му. Днес Илиан му изнесе лекция. Беше важно да завършим първото полувреме с положителен резултат, а на почивката Нашият треньор просто размаза колегата си.
Да, резултатът лъже, защото до изгонването на Минчев всички бяхме на тръни да не ни вкарат някои гол отникъде и до края да стане страшно. Но в края на краищата беше време и нас да ни покрие късмета и да вкараме голяма част от създадените положения.
Негативни оценки след такъв мач не трябва да се давaт, затова ще спомена положителните си емоции от представянето на Виктор, Сула, смените Алекс и Дакай и разбира се Машадо. Това момче е някакъв феномен. Чувството му за гол компенсира многократно липсата на други неща. Просто не ми се мисли в каква машина ще се превърне, когато завърши обучението си при Професор Илиев.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1531
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот moreto vn » 13 авг 2023 09:28

ShooterMan написа:Ами.....при 1:5 нещата са ясни - изиграли сме отличен мач, а Славия - нищо. Само да кажа, че 0:5 можеше да е още до почивката. Имахме още 5 чисти голови положения и то много чисти такива. Гола на Славия....чиста засада, няма ВАР, няма линии, още на телевизора се вижда, че е засада. Сега по същество. Аз мисля, че го казах - за мен Бакеро, макар и да беше голям футболист на топ ниво, като треньор е нищо повече от физкултурник. Не ме интересува как е играл на Армията срещу другия физкултурник Илич - днес всички видяхме, че ИЛИАН ИЛИЕВ му дръпна професорска лекция на тема треньорство. Всички разбирате, че това смазващо, СМАЗВАЩО наше предимство дойде от решенията на ИЛИАН и пълния ступор от тях, който беше настъпил в Славия. Хубаво е след такива победи да се казва критика и затова ще кажа 2-3 неща.
1. Изключително съм недоволен от Вили. За мен несериозно отношение, там финтчета пред нашето поле, глупости, опропасти 4-5 голови атаки. Не се става така титуляр.
2. Много голямо отпускане след 2-рия гол и 2 пропуска за 0:3. Макар и с нередовен гол, Славия се върна в мача и можеше ей така да стане 2:2 и то още в ПП края. Отбор като нашия няма право на отпускане, няма право и на подценяване.
Добрите неща са много:
1. ИЛИАН ИЛИЕВ - както казах, просто сложи физкултурника от Славия в малкото си джобче.
2. Алекс - много съм доволен от видяното. Не само гола, но си личеше много нахъсан, сериозен, променен. Алекс е наш водещ играч и ни е много нужен.
3. Машадо - не знам колко пъти съм го писал - този човек няма нищо впечатляващо - нито е бърз, нито е мощен, нито е техничен, нито пък има силен шут....нищо бе....но и х*я му е голмайстор! И е страшно хитър и се пласира уникално. Този човек днес, без нито едно положение - вкара 2 гола и изработи дузпа - ето това са фактите - без положение - 2 откраднати топки, с хитрост и усет, и изработена дузпа пак от нищото. По пласиране, футболна хитрост и интелект, умение да бележи голове със задник, гръб, гърди, х*й от нищото - стршано ми прилича на легендарния КУРЬОР!

За първия гол В.Василев иваше основна заслуга за попадението...

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг /Славия - Черно море/ 12.08 събота 21.15

Мнениеот ShooterMan » 13 авг 2023 09:48

Първия гол беше изцяло 100% заслуга на интелекта на Машадо - още като си разиграваха Славия в защита се видя как Машадо предвиди буквално кой накъде ще подаде и директно си тръгна към вратаря на Славия и все едно получи перфектен извеждащ пас от Керчев. Ако ще хвалим някой юноша - за мен похвали заслужава Росен Стефанов за мача. Това момче расте страшно бързо и според мен никак не е сигурно, че дори Влатко и Дани Димов да са на линия титулярните им места са гарантирани. Росен е много подвижен защитник, което го прави перфектно допълнение към друг, който не е толкова подвижен, като Живко например или Дани Димов. Нещо повече - наличието на такъв защитник ни дава опцията за 3-5-2, с 3-ка централни, тази опция, с която бихме Лудогорец на техния стадион, като и тогава, и в гостуването за първенство много силни мачове направи пак Росен..... Засега ще кажа, че левия силен крак на Влатко все още му дава аванс за титулярното място, но от видяното от Росен напоследък и вчера - здравата се клати това титулярно място. Без да прекаляваме с хвалбите - Росен е изцяло и на 100% в правилния коловоз и му желя да продължава все така.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта