1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот Sole » 15 юли 2023 23:41

Трябва да отбележим и дейното участие на Илиан в тъпия "Х"! : направи излишна смяна в 91та мин., за да загуби цяла 1 мин от даденото нищожно 5мин продължение и то при положение, че иска да обърне мача!

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот Marlboro » 16 юли 2023 07:26

Слаба игра,сигурно си има обяснение,тези същите играчи сме ги виждали да правят къде по добри игри,така че да се стягат.Отделно от умората,сякаш си бяха вирнали носовете и чакахме Арда само да се бият.Тука трябва треньора да се намеси,и то сериозно,защото не сме нищо особено,спрямо другите отбори,мачове се печелят със себераздаване,вчера липсваше.И още нещо,Дюлгеров когато има дуспа,това момче с тази физика,вместо да се разпъне на макс и да смали вратата,всеки път като му бият дуспа той се свива на топка и става по дребен.Това е липса на самочувствие.Айде,дано занапред се подобрим,знам че можем

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот Nobody007 » 16 юли 2023 09:01

Добро начало. Важно бе да не започнем със загуба първенството, което щеше да вкара напрежението.
Вкарахме три гола на чужд терен, което е много позитивен факт. От нищото не се вкарват цели три попадения… и това срещу един никак слаб противник.
Машадо ми е все още загадка… Топката сякаш сама идва при него :) :) :) Ще го наблюдаваме…. А колкото до дузпите - не обвинявам Иван… Спасени дузпи помня една срещу Локо Сф и една срещу Локо Пд. В защитата са ни трудностите. С тези играчи имахме най-добрата защита в лигата, но в момента играем с дълбока преса, което очевидно докарва трудности отзад и става причина за грешки.
Няма нищо… Гледаме позитивно и се стягаме за първа домакинска победа на Тича. Трябва да напълним стадиона.
Този отбор може много повече и ще го покаже. Вярвам…
Само Черно Море!

Odessit
Мнения: 423
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот Odessit » 16 юли 2023 11:23

Единственият с класа при вас е Наско Илиев, той в който и отбор да отиде, все бележи. Има усет за пласиране, изобщо не се суети преди удара, а да вкара може и без никакво положение. За дузпите пък трябва да направи платен курс на националния стадион, за да видят подскачащите преди удара госпожички как се бие истинска дузпа.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот Veso1913 » 16 юли 2023 11:48

В общи линии има два типа футбол.Атакуващ и защитен обикновено на контраатака.Аз лично предпочитам атакуващия,а не онзи отзад за 0-0,а отпред каквото стане.И в двата случая трябва да има подходящите изпълнители.Ние по скоро имаме играчите за защитен стил,поради сравнително бавните играчи в защитата и опорните ни халфове.Определено карето пред Иван е много трудно подвижно.Там виждам проблема.Ноо щом успяхме да вкараме на отбор като Арда 3 гола,значи нещата стоят сравнитено добре.Явно трябва нещо съвсем малко/като например на мястото на капитана да играе Алекс който пресира много добре и е активен в двете фази на играта.Лошото е ,че е само Алекс,което означава че няма подобна алтернатива.Относно Матеуш ,още когато го видях за първи път казах,че това момче гола го обича.И той продължава да го доказва с всеки изминал мач.Това е типичен голаджия,който без да блести е на правилното място.С него и Наско имаме сериозни предпоставки за много голове.Малко да натегнат гайките в дефанзивните играчи и няма да познаем отбора.Илиан си знае работата,змиите също не остават назад.Само Черно море!
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот greenpeak » 16 юли 2023 12:48

С оглед на играта съм си доволен от точката. Важното е, че не загубихме.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот 'enki' » 16 юли 2023 13:38

на Дюлгера не са му проблема дузпите, макар че и там е много зле. той щеше да си вкара за пореден път топката сам във вратата още в началото на мача. при него просто пласирането е много зле и не знам как не се намира някой да го научи. според мен този проблем трябва да се адресира и да се вземат мерки.

общо взето двама юноши вратари от школата Дюлгера и Дичевски - общо 6 гола.

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот Ent » 16 юли 2023 14:13

'enki' написа:на Дюлгера не са му проблема дузпите, макар че и там е много зле. той щеше да си вкара за пореден път топката сам във вратата още в началото на мача. при него просто пласирането е много зле и не знам как не се намира някой да го научи. според мен този проблем трябва да се адресира и да се вземат мерки.

общо взето двама юноши вратари от школата Дюлгера и Дичевски - общо 6 гола.


И на двамата проблемът им е психиката. Доколкото знам Дичевски е от богато семейство и няма нужната мотивация да се доказва и гради кариера. Дюлгера пък продължава да гледа уплашено, все едно току-що е стъпил във Варна, а е национален играч от много години. Липсва му самочувствие и има страх от грешки, което води до такива.

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот Delija » 16 юли 2023 18:16

Да, ама Дичевски не се е явявал на полиграф ...

Много странно поведение от ключови играчи, изключая Дюлгервов ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот Vladislav » 16 юли 2023 18:53

Кое му е толкова странното. Първи мач, 30 градуса, съперника не бих казал че е някакъв слабак (при букитата бяха фаворит). Ако Сашо Василев беше уцелил добре онази топка накрая вероятно щяхме да спечелим. Стана атрактивен мач, сякаш справедлив Х. В защита Василев не стоеше добре, по- напред е по- полезен. Не разбирам претенциите към Дюлгеров изключвайки онази топка дето му мина под крака. Влизанията за дузпите бяха непредизвикани и необмислени. Кабаков свири добре.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта