1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот 'enki' » 15 юли 2023 22:44

аве Дюлгера има ли въобще спасяване този мач. къв национал, не ми е ясно въобще.

TheSailor
Мнения: 134
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот TheSailor » 15 юли 2023 23:02

Едвам изгледах мача. Имах чувството, че не знам кои футболисти играят от нашите, буквално не се виждаха по терена. Даже не знам как вкарахме 3 гола на фона на това, че нищо не играхме. Когато стана 2:3 за нас, се чудих как това е възможно изобщо. Всичките ни футболисти докосваха топката много тежко, грешни пасове, никаква бързина, енергия, много тромави бяхме. Тази продукция, която предложихме не е за отбор, който се бори за топ 4, даже и за топ 6. Надявам се, че нещата ще се оправят.

А сега и единственото положително нещо в мача. Матеус Машадо приятно ме изненадва с всеки изминал ден. Преди половин година, този човек не знаеше какво прави, но си личи , че надгражда. 2-рият му гол беше добър. Ако това момче вкарва по този начин без да блесва с нищо, не знам колко гола би вкарал, ако започне да блести. Дано да върви само нагоре както и всички останали млади играчи.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот Ent » 15 юли 2023 23:09

Илиев е най-страхливият треньор в България. Смените му говорят сами. Ама не, нагал бил юноши. Кога, в 92-та? И после пак ще се изредят всевъзможни интернет герои да обясняват как само с юноши не ставало. Панайотов е трагичен и колкото да се пънете да му намерите борчески позитиви, не ви се получава. Добре, че Велев вече го няма, че този мач го губихме без съмнение.
Последна промяна от Ent на 15 юли 2023 23:10, променено общо 1 път.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот Sole » 15 юли 2023 23:09

Изтървахме нарисувани 3 точки. Язък за хубавата игра и труда на момчетата! Пабло и Дробаров да не са заложили на Х/нали все пак сме ефбет лига!/ ,че с такова неистово желание направиха така светкавично левашките дузпи за двете изравнявания за Арда! Мноого съмнителни тези 2 дузпи на Дробаров и Пабло!

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот Ent » 15 юли 2023 23:12

Sole написа:Изтървахме харисувани 3 точки. Язък за хубавата игра и труда на момчетата! Пабло и Дробаров да не са заложили на Х/нали все пак сме ефбет лига!/ ,че с такова неистово желание направиха така светкавично левашките дузпи за двете изравнявания за Арда! Мноого съмнителни тези 2 дузпи на Дробаров и Пабло!


Е тва вече е тотална глупост. Пабло и Влатко са може ни най-постянните ни чужденци от много години. На всеки се случва да греши. ама точно тях двамата да обвиняваш.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6780
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот icko65 » 15 юли 2023 23:22

Нарисуван хикс в ебет лига..кво се чудите.Дюлгеров си дърпа ръцете при втората дузпа...Как да я избие...трудна работа.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот Sole » 15 юли 2023 23:23

Ent написа:
Sole написа:Изтървахме нарисувани 3 точки. Язък за хубавата игра и труда на момчетата! Пабло и Дробаров да не са заложили на Х/нали все пак сме ефбет лига!/ ,че с такова неистово желание направиха така светкавично левашките дузпи за двете изравнявания за Арда! Мноого съмнителни тези 2 дузпи на Дробаров и Пабло!


Е тва вече е тотална глупост. Пабло и Влатко са може ни най-постянните ни чужденци от много години. На всеки се случва да греши. ама точно тях двамата да обвиняваш.


При двете положения, ако Дробаров и Пабло не бяха докосвали нападателите на Арда голове нямаше да отбележат. Така,че за мен тези дузпи по начина който бяха направени и то веднага след като повеждохме в резултата са необясними! За професионални футболисти това си е пълен абсурд! Ако ще я караме така въобще няма смисъл да афишираме цели в първенството.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот ogrizko » 15 юли 2023 23:27

по-левашки дузпи не знам дали сме правили скоро ....едвам го изгледах мача, че много ме изнервиха тия малоумните дузпи.... а най-лошото е, че дори бяха чисти, но повече от безсмислени направо нямам думи..... цяло чудо е, че свършихме равен... добре, че Машадо има някакъв уникален късмет - не знам той ли чуква топката или тя него, но поне влиза :lol: :lol:
Изображение

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот Ent » 15 юли 2023 23:34

Абе вие нормални ли сте? Да не сте деца на Сашо Диков всички? Нямало да стане гол ако нямало докосвания за двете дузпи и сътоветно съмнителен мача. Егати тъпотиите. Ицко, Дюлгера освен дузпата в Бургас при дебюта си и срешу Локото за купата, няма хванат ъгъл, не дузпа. Той е много слаб на дузпи, но това не прави мача уговорен. Все едно да обвиняваме Илко Пиргов, че няма хваната топка от корнер - значи продажник. Всички футболисти имат силни и слаби страни. Изключение е Панайотов, който години наред проваля всяка една контра и създава непрекъснато такива за противнците. Комбинацията му с Димов в средата говори за тоталното нежелание на Илиев да вникне в проблема. Пък вие продължавайте да го наричате професор. Последното изречение в интервюто му е показателно. Пак резервите виновни, че и заплаха имаше към тях, да не станело късно. Рядко комплексиран човечец, който има цялата власт.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг /Арда - Черно море/ 15.07 събота 21.00

Мнениеот ShooterMan » 15 юли 2023 23:37

Нормално за начало. Винаги е така. Глупавите дузпи бяха от напрежение. Влатко реално сбърка и при двете - едната я направи, а другата с онзи глупав урголешки шпагат в противниковата поле ......друг, който игра много неадекватно беше Сашо Василев, а накрая и 100% гол изпорти. Това е от напрежение и от старта. Не мога да не отлича Машадо. Казах го преди, ще го повторя - този е пълно дърво, нито е повратлив, нито техничен, нито мощен физически....нищо бе....НО и х*я му е голмайстор. Както и да я ритне или удари вкарва - с глава, крак, бедро...гърди, даже веднъж и със задник вкара. Не съм виждал наш играч с такова уникално пласиране в чуждото поле, а головия му удар и сравним само с този на великия КУРЬОР. Също мисля, че се усети липсата на Алекс, хич да не е. Иначе добре като за старт, на старта е важно да не загубиш, за не тръгне с напрежение и 2-3 мача да ги изтървем. Добре като за начало, ще оправим грешките.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта