30+3 кръг /Левски - Черно море/ 26.05 петък 20.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 30+3 кръг /Левски - Черно море/ 26.05 петък 20.30

Мнениеот ogrizko » 26 май 2023 23:46

Ent написа:Без да се обиждаш, но не разбираш нищо от футбол. Мислих, че тролиш, но с времето се убедих, че си хал хабер.

естествено, че не разбирам, а и никога не съм разбирал :) тук само ти си капацитета и те призовавам да пишеш по-често компетентни коментари ;) ако може и мен по-често да правиш опити да ме сваляш на земята ще съм ти много благодарен, за да не си вирна носа без да искам :) благодаря отсега предварително :)


и така ..конкретно за мача ..изненада ме Машадо, явно силата му е повече като централен нападател отколкото по крилото ..или поне на мен повече ми допада като нападател и явно има нюх към гола :) честно казано досега мислех, че с късмет вкара головете, но това докосване дето направи при гола беше много добро ...интересен футболист може да се окаже ...всъщност явно имаме 3 добри нападатели с различни характеристики, което е просто супер!! жалко, че много му се забави картотеката...

относно мача с Левски - играхме много добре, с много голямо желание и съм доволен от абсолютно всички без изключение .. за мен най-важното е борбеността и желанието за победа ..и разбира се да направим силен мач :) според мен дори го загубихме мача точно заради прекалено силното ни желание да го спечелим ...всеки иска да вкара, всеки да се изяви максимално... и накрая от прекалено голямо желание не мога да кажа точно прегаряш, ама сякаш не вземаш най-добрите и правилните решения... така че не смятам да обвинявам никого, и Илиан мисля добре се справи - определено изненада с включването на Машадо, и мен чак ме шокира ..ама момчето вкара и създадохме много ситуации второто полувреме :)

на Левски честитя победата, заслужено ни биха ..и като казвам това нямам предвид, че игрово много заслужаваха да ни бият и имаха мн положения ...ама поне си спечелиха без съдийски тесли, измислени дузпи, дежурните червени картони и прочие.. сбъркахме - вкараха и така :) при това положение даже се надявам Левски да са 3, а 1948 да паднат в баража.. макар че и Славия ме дразнят ама 1948 са ми топ и така....
Изображение

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 30+3 кръг /Левски - Черно море/ 26.05 петък 20.30

Мнениеот greenpeak » 27 май 2023 09:52

Не си вкарахме създадените ситуации и логично загубихме след грешка на Иван. Аз от нашите като цяло съм доволен.

Nobody007
Мнения: 369
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 30+3 кръг /Левски - Черно море/ 26.05 петък 20.30

Мнениеот Nobody007 » 27 май 2023 11:35

Аз лично съм доволен от това, което моряците предложиха.
През второто полувремр в рамките на 10-15 минути създадохме 6-7 много критични ситуации пред Андреев. Буквално всяка атака завършваше с удар към вратата на Левски или опасност. Ако адно от тези положения бе влязло - мача отиваше в друга посока. Факт…
Странен ми бе Машадо в ролята на ЦН, но отново показа, че може да реализира.
Трябва му време обаче. Също както Алекс в първите мачове - виждаше ми се ‘дървен’, а сега е стабилен титуляр. Същотото е валидно и за Пашеко. Ще ги гледаме през следващия сезон какво могат.
Доиграваме двата си мача с мисъл за следващия сезон.
За ЕКТ малко не достигна и през този сезон. Имаше една поговорка: “Власите накрай Дунава се давят”. Малко не ни достигна.
Няма драма. И през този сезон показахме, че всички трябва да се съобразяват с нас.
Само Черно море!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта