27 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 21.04 петък 16.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2584
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

27 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 21.04 петък 16.15

Мнениеот Iceberg » 17 апр 2023 22:27

Апетитът идва с яденето.. Скоро май не сме правили 4 поредни победи в първенството?! Надявам се сега да успеем. Мача във Враца ще е тежък. Те също се борят за оставане в групата, като Хебър. Там по принцип не се играе леко, млад и агресивен отбор и треньор, които си търсят мястото под слънцето. Сега, Ильо каза, че ще направи промени в състава, за да съхрани някои момчета, относно предстоящия мач за купата с Лудогорец после. Има и контузени, Панов се присъедини и той.. Все пак се надявам тези, които излязат на терена да се представят достойно и да се борим за победата. Успех от мен!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 21.04 петък 16.15

Мнениеот ShooterMan » 18 апр 2023 00:00

Аз мисля, че имаме достатъчно класа на пейката, за да вземем комфортна победа. Очаквам Дани Димов, Дакай и Мишел Алвеш титуляри и мисля, че всеки от тях и по-класен от играчите на Ботев Вр. Междудругото, един изключително удобен за нас исторически и всякак противник. Те са под напрежение също, а ние не. Така, че очаквам победа и засилване и към 3тото място.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6820
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 27 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 21.04 петък 16.15

Мнениеот icko65 » 18 апр 2023 10:55

Колкото и неприятно да ми е ...ще го кажа.Можем да бием но впредвид фактора ТИМ и БФС клоня към Х....даже и 1.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Ent
Мнения: 455
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 27 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 21.04 петък 16.15

Мнениеот Ent » 18 апр 2023 11:41

icko65 написа:Колкото и неприятно да ми е ...ще го кажа.Можем да бием но впредвид фактора ТИМ и БФС клоня към Х....даже и 1.


Какво общо пък имат ТИМ? Нещата доста се промениха в последните месеци от страна на ръководството. Друг е въпросът, че ако играем в Европа трябва да ходим до София. Иначе амбициите вече са на лице.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 27 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 21.04 петък 16.15

Мнениеот ogrizko » 18 апр 2023 14:21

лично аз съм за това да се даде шанс на Машадо ли Матеуш ли какъв беше, на Златев, на Велислав, на Дакай, на Димов евентуално.... и играчи като Пачеко, Сула и прочие да се пазят за Лудогорец и в тоя мач да бъдат пазени като жокер и да играят по 30 мин. ако се наложи примерно :) в същото време се надявам Лудогорец да направят обратното понеже на тях първенството им е по-важно..... тук трябва да се подходи умно за мен, защото българските играчи не са свикнали да играят през 3-4 дни и определено ще има умора за Лудогорец ако не разпределим правилно силите ...а аз лично предпочитам купа :)))
Изображение

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 27 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 21.04 петък 16.15

Мнениеот 'enki' » 18 апр 2023 17:57

ogrizko написа:лично аз съм за това да се даде шанс на Машадо ли Матеуш ли какъв беше, на Златев, на Велислав, на Дакай, на Димов евентуално.... и играчи като Пачеко, Сула и прочие да се пазят за Лудогорец и в тоя мач да бъдат пазени като жокер и да играят по 30 мин. ако се наложи примерно :) в същото време се надявам Лудогорец да направят обратното понеже на тях първенството им е по-важно..... тук трябва да се подходи умно за мен, защото българските играчи не са свикнали да играят през 3-4 дни и определено ще има умора за Лудогорец ако не разпределим правилно силите ...а аз лично предпочитам купа :)))


Да и аз мисля, че в този мач трябва да се даде шанс на резервите, особено на Ангелов. Ще ми се Велислав да почне да показва добри игри срещу такива съперници, тип Враца, Хебър, Септември и да вземе да се отпуши най-накрая.

TheSailor
Мнения: 138
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 27 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 21.04 петък 16.15

Мнениеот TheSailor » 18 апр 2023 19:10

Ent написа:
icko65 написа:Колкото и неприятно да ми е ...ще го кажа.Можем да бием но впредвид фактора ТИМ и БФС клоня към Х....даже и 1.


Какво общо пък имат ТИМ? Нещата доста се промениха в последните месеци от страна на ръководството. Друг е въпросът, че ако играем в Европа трябва да ходим до София. Иначе амбициите вече са на лице.


Наистина последния сезон и като цяло последните 2 години се забелязва промяна в отбора. Правим селекцията преди подготовката, взимаме що-годе приятни играчи, не си подаряваме играчите както преди, имаме постоянен треньор с ясни идеи за атакуващ и доминантен футбол, имаме едно ядро от играчи, което направи доста годинки в отбора, развиват се наши юноши, най-накрая се подобри маркетинга в отбора (пуснаха се онлайн билети / нов сайт, социални мрежи, артикули ), някакъв диалог с феновете съществува донякъде и не на последно място, по стадиона е започнало да се напредва с по-бързи темпове отколкото последните години. Не казвам, че се строи бързо, но вече е почти готова 2-рата трибута и 3-тата е вдигнат първият и етаж, което не е малко. Дано това израстване на амбициите на отборът да продължи, защото го заслужаваме. И не на последно място, липсват ми мачовете от преди 6-7 години, където ТИЧА вреше и кипеше, час преди мач започваха да идват хора и да скандират, козирката пееше по време на мач, в момента не е така. Трябва и ние да променим нещо за по-добро. Къде отиде добрата атмосфера ? Малко повече подкрепа трябва, не може само да се чоплят семки, покажете си любовта.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 27 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 21.04 петък 16.15

Мнениеот Vladislav » 18 апр 2023 19:11

'enki' написа:
Да и аз мисля, че в този мач трябва да се даде шанс на резервите, особено на Ангелов. Ще ми се Велислав да почне да показва добри игри срещу такива съперници, тип Враца, Хебър, Септември и да вземе да се отпуши най-накрая.

Аз нямам нищо против Велислав да се отпуши срещу трупата на Ал Бънди.

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 21.04 петък 16.15

Мнениеот ShooterMan » 18 апр 2023 19:42

Новия началник е коренно различен от старите. Амбициозен, работи с желание, поставя ЦЕЛИ! Още на първото му интервю казах - този човек е различен и е точния за нас! Ренесанса на отбора няма как да е минал без такъв на ръководството. То всъщност от там започва и възход, и падение. Така, че нека не говорим глупости и заучени фрази, плод на минал лош мениджмънт, защото сегашния такъв е много добър. И ние го виждаме. И се усеща на всяко едно ниво. И затова и отбора живна и надгради.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2584
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 21.04 петък 16.15

Мнениеот Iceberg » 19 апр 2023 13:43

21 април 2023 г., петък, 16:15 ч.
ПФК Ботев Враца - ПФК Черно море
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Християна Красимирова Гутева АВАР: Димо Дамянов Вълчев
СН: Иван Захариев Вълчев
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта