24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот ogrizko » 14 мар 2023 19:41

ti4a70 написа:Васко Панайотов е наказан за 1 мач, за Илиан нищо не пише. Дюлгеров ако е контузен Гошо Георгиев ще го замести убеден съм. Незнам други да имат контузий.

ако отговаряш на мен ...просто не искам да имаме "жертви" след мача със Септември дето може да са ни важни за мача срещу ЦСКА :) и не искам да се рискува с Дюлгера и Живко дето се сблъскаха.. освен това май някъде прочетох нещо за Панов и Виктор, че имали проблеми след мача ама не съм 100% сигурен де... за мен по-важния мач е за купата!!! ако някой е с 4 жълти също по-добре да седи на пейката...
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2584
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот Iceberg » 14 мар 2023 20:23

ogrizko написа:и кое му е задължителното на мача? както се развива класирането и сезона, отсега мога да ти кажа класирането :)

лудогорец/цска на първите 2 места
1948 на 3 място
левски на 4 място и европа след очакван бараж

на мен всеки път ми е супер тъпо да влизаме тая шестица само, за да не ни позволят да сме повече от 5-ти :) предпочитам да си пазим играчите от картони и контузии за мача с цска в софия и да се борим за купата и 7 място.... понеже и там ще искат да ни треснат, за да може левски да има шанс за европа с 4 място, в тоя смисъл ще ни трябват много физически-морално-емоционално-психически-волеви сили за мача ни за купата.... остава още жертви да дадем за мач със септември дето я го вземем я не след клането и осакатяването в разград...


Понякога направо ти се чудя, как може след толкова години едно и също, още да не си проумял, че "целите" на отбора ни са първата шестица, защото: Някак елитно, авторитетно звучи "един от първата шестица в първенството", но винаги това гарантира пето или шесто място което, както казах е авторитетно, но не дава право на участие в Европа!?! Изпадането от шестицата освен, че понякога може да е опасно за попадане в групата за изпадане, може да е още "опасно" за спечелването на седмото място, което дава шанс за победа срещу четвъртия и право на участие в евротурнирите - "допълнителни проблеми, харчове и ангажименти" за клуба?! Което пък не е по вкуса на ръководство и собственици! Не си ли го разбрал това през годините?! Това се чудя, че продължаваш да пишеш някакви нахъсани за евротурнири мераци?! Едно е, какво искаме ние феновете и друго е, какво искат и към какво се стремят шефове и собственици до момента. Разбрал съм го отдавна и това е положението засега, за добро или за лошо. Много се надявам, в един момент /колкото по-бързо стане, въобще ако стане/ това да се промени и апетитите да се повишат, целите реципрочно също и да станем свидетели на нещо повече - шампионски амбиции, участие в евротурнирите, класиране в тройката на шибаното ни първенство и т.н. и т.н. Дотогава Огризко, напъвания като твоите звучат някак смешно и по детски наивно. Съжалявам, но.. това е дереджето засега..
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот ogrizko » 14 мар 2023 21:33

принципно не ме притеснява как звучи или не звучи :) през 7 място сме стигали до баражи, така че в това виждам повече смисъл от 5-6 място... освен това все още сме в играта за купата, ако бяхме отпаднали признавам, че сигурно щях да се кефя повече на топ 6... но аз искам купата и 7 място към момента :) то собствениците какво искат все тая, футболистите ще се опитат да спечелят така или иначе... те да не би да мислиш, че не им се играе в отбора? това, че ръководителите продават и отслабват отбора не значи, че футболистите не им се иска нещо повече ....или викаш е наивно да си мисля, че може футболистите да искат да се изявят в европа? ама през 4 място по-трудно ще ни пуснат и ще имаме загуби срещу "правилните" отбори ...през 7 място в един бараж всичко може да стане :) а най-добре купа....
Изображение

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот Marlboro » 15 мар 2023 06:53

Сещам се и не мога да забравя последния ни бараж срещу Арда. Отидохме за да го загубим, лично мое мнение. Месец два по-късно, в новото първенство разбихме Арда 0:3. Тъй че, едно искат феновете,с други фактори се съобразява ръководството. Надявам се че няма все да е така, защото имаме всичко необходимо за нещо повече.... Всяка година. Но!?

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот Vladislav » 15 мар 2023 08:32

Като цяло не разбирам смисъла на това с баражите, а и не мисля че е справедливо. Да вземем пък тогава десетия да играе бараж за оставане в групата. В нашия случай в момента най- удобното от гледна точка на нежеланието ни да играем в Европа е да се класираме в топ 6. Там за 5 мача няма как да отбележиш достатъчен прогрес. Обаче играеш с малко по- качествени съперници. А дали ръководството иска или не иска в ЕКТ не знам. Личното ми мнение е че нямаме сили за там. Т.е. за класиране в групите (или поне плейоф), другото е безсмислено.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот ogrizko » 15 мар 2023 10:19

Vladislav написа:....Обаче играеш с малко по- качествени съперници....

мда, голяма игра беше срещу лудогорец... може да ти дадат да играеш ако падаш :) не ми се гледа същото като с лудогорец почти във всеки мач....сега към бутаната групичка (луд., лев, цска) се добавя вече и 1948.. все пак ефбет лига туй онуй им е собственик :) така че общо взето ни чакат 4 загуби независимо как играем срещу тия толкова "качествени" и "честни" съперници.. и евентуално имаме шанс да вземем 1 мач срещу който друг остане в топ 6..... ако играехме в Англия можеше и да ми се влиза в топ 6 ама не искам само да си вдигам нервите всеки мач и да играем за нищо там! освен това ако не хвърляме толкова усилия за топ 6, можем да хвърлим повече усилия в купата!! което е другата причина да съм на това мнение към момента поне... ЦСКА им е по-важна титлата тоя сезон понеже най-после имат преднина, така че..
Изображение

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот Vladislav » 15 мар 2023 10:46

Нали за това се ходи на стадиона- за емоции. Питам какви са емоциите срещу Арда и Локо Сф (без да ги обиждам) и какви са примерно срещу Левски и ЦСКА? Положителни, отрицателни... важното е че има заряд и атмосфера. С Лудогорец е друго, тях ги искам на Тича да им се "извиним".

Sole
Мнения: 4564
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот Sole » 15 мар 2023 16:09

За купата нямаме никакъв шанс.Жребият не случйно е дирижиран,така че да сме винаги гости когато вече е "наложително" . Ще ни смажат със съдиите, ако мачът не тръгне в правилната за ментето посока./Само бачо ви Кольо, лека му пръст можеше да играе успешно 10 с/у 14)/ Сами сме си виновни,че "проиграхме" съмнително 9 нарисувани точки във Варна /с Ботев, Берое, Арда и Спартак./ С тези точки можехме да се борим успешно за медали или мин ЛК-бараж на Тича. Но да не забравяме,че все пак сме ефбетлига!( Както винаги изтърваме питомното и после се хвърляме в геройски битки да гоним дивото.Тази схема: "2ка навън-2ка у дома" накрая води до едно голямо нищо....най вече за феновете. И най учудващо е ,че една и съща история се повтаря всяка година,т.е когато ни се отваря шанс да влезем в четворката/или в борба за медали/ задължително се дъним в някакъв "лек мач" на Тича.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот greenpeak » 17 мар 2023 10:26

Групата:
Иван Дюлгеров, Георги Георгиев,
Цветомир Панов, Живко Атанасов, Виктор Попов, Мартин Дичев, Александър Василев, Даниел Димов, Росен Стефанов, Влатко Дробаров,
Аринд Дакай, Стефан Велев, Велислав Василев, Мазир Сула, Берк Бейхан,
Алекс Фернандес, Ангел Ангелов, Едгар Пашеко, Атанас Илиев, Исмаил Иса.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6820
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Септември/ 17.03 петък 15.00

Мнениеот icko65 » 17 мар 2023 18:41

Никой не се сеща...Честита победа моряци..Браво
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта