23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 446
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот Ent » 12 мар 2023 22:20

Виждам, че пак сте се развихрили да плюете съдиите. Млади и стари, но с леко къса памет. Съдийските тесли срещу сини и червени не са нищо ново, това си е вековна традиция. Разликата в последните годиние, че ни режат срещу всякакви отбори. Най-лесно е да се каже - не ни искат да отидем в Европа. А дали самите ние искаме? Надявам се, чрез смяната на ръководните фактори това да се изясни. Андреев показва, че е мъж на място и се надявам Каменов да го подкрепя във всяко начинание! Относно съдиите и редовното им хулене. Станисла Тодоров беше единственият съдия, който ни подкрепяше дълги години. Винаги, когато виждах, че той ще свири, знаех че поне няма да ни реже. Никога няма да забравя и победата ни срешу Левски за купата в снега с 4-1. Отмени им чист гол и до ден днешен никй не знае защо, а беше при 1-0 за нас. Тотално ни подпря, за което не чувствам огризения, с оглед стотиците други мачове, в които са ни съсипвали с отсъждания. Единственият друг съдия, който е свирил за нас е Нарлев в последната ни година в Б група. Даваше ни дузпа с червен до 20-та минута, но помним кой беше шеф тогава. След като влязохме в А група, същият съдия ни колеше всеки възможен мач. Новоизлюпеният гранд Лоич си го бе взел като попълнение. Питам се, как стана така, че Тодоров от тежко наш човек изведнъж обърна резбата и отговорът за мен е само един - интервютата на Илиев. Всеки божи мач той хули съдиите. В много от случаите има право. Те обаче са хора, не затова, че грешат, а че са злопаметни както повечето люде. Няма как всеки мач да ги храниш в интервюта, на някой даже постове във фейсбук им посвети, и да се чудиш после защо има ответна реакция. Изобщо не искам да ги защитавам. лично съм се пробвал да пребия няколко от тях, но ченгетата имат бързи реакции. След като всички знаем, че декларации и интервюта след мач не променят абсолютно нищо, каква точно е идеята на Илиев с тези му изказвания? Едва ли си мисли, че сме гранд, чийто треньор като скръцне и цялата държава почва да го обгрижва. Реално се получава един автогол. като настройваме цялата гилдия срещу нас. По протестите преди години имаше плакат" Не съм платен, мразя ви безплатно", та и съдиите така, няма нужда да им плащат. Илиев получава пълен комфорт какъвто не е имал друг треньор на Тича. И от ръководство и от фенове. Ако самият той не се сеща до какво водят тези му изказвания, дано Андреев се усети.

LoveAndPeace2
Мнения: 20
Регистриран на: 06 мар 2023 12:02
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот LoveAndPeace2 » 12 мар 2023 22:25

Ники Михайлов снощи беше в София , пък днес пазил 10 мин в Разград .......дейба :)

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот Marlboro » 13 мар 2023 08:54

На следващия конгрес на БФС наще пак да подкрепят перуката. От мутренските времена не са ни "клали" така. Навремето така беше в Ловеч, така ще е и на Армията за купата. Има някой найстина безсмислени гостувания, където каквото и както и да играеш, в крайна сметка мача свършва "както трябва" Пълна пародия на феър плей.

Sole
Мнения: 4560
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот Sole » 13 мар 2023 17:06

Даниел Димов: Горд съм от играта на Черно море
13.03.2023 / 14:34
Снимка chernomrepfc.bg

Един от най-опитни играчи и капитан на Черно море - Данаиел Димов, изрази задоволство от играта на тима при загубата с 2:3 от Лудогорец и Разград и съжаление, че реферът не им позволил да вземат точките, които са заслужавали.

"Горд съм от момчетата, за раздаването, за самочувствието, за увереността с която играхме. Без страх и притеснение. Перфектни! Но, някой хора бяха решили друго! Дори футболистите на Лудогорец си признаха за наглото представяне на съдията. И те не се гордеят с такива победи! Но когато има директива и скандалното управление в БФС е на такова ниво, ще сме свидетели на все повече такива отсъждания и срамни поведения! Жалко! Промяната е наложителна и задължителна, а не желателна!"


Панайотов: Явно Черно море пречи на някого
13.03.2023 / 14:37
Снимка: chernomorepfc.bg

Явно Черно море пречи на някого. Това заяви Васко Панайотов след драматичната загуба на тима с 2:3 от Лудогорец в Разград.

Халфът бе изгонен в 73-тата минута с втори жълт картон, като според експертите той е бил несправедлив, а след нарушението му срещу Спас Делев реферът отсъди и дузпа, която Десподов превърна в гол за 2:2.
„Не искам да коментираме моите картони, а и да ги коментирам, всичко е свършило. С това, което показхме на терена, не заслужавахме да загубим, но явно Черно море пречи на някого и така е трябвало да стане“, каза за Новспорт Панайотов.

„Трън сме в очите на много хора, тъй като играем добре срещу всеки и не се съобразяваме кой е срещу нас. Аз обаче съм спокоен, тъй като ако продължаваме да се представяме по този начин, ще изпълним целите си. Стига да не се намесват постоянно странични фактори срещу нас“, допълни Васко.

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот ShooterMan » 13 мар 2023 17:32

Това нагло, безочливо, рязано и гелосано копеле Киро Домуза сега искал даже извинение от Илиан за думите си след мача?! Агата разбира се е строил псевдо-журналистите на които плаща заплатите и вече няма и помен от коментарите им след мача - дори почнали да се извиняват. Ние няма да се извиняваме на това безочливо, изцъклено и рязано копеле.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4560
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот Sole » 13 мар 2023 19:07

ShooterMan написа:Това нагло, безочливо, рязано и гелосано копеле Киро Домуза сега искал даже извинение от Илиан за думите си след мача?! Агата разбира се е строил псевдо-журналистите на които плаща заплатите и вече няма и помен от коментарите им след мача - дори почнали да се извиняват. Ние няма да се извиняваме на това безочливо, изцъклено и рязано копеле.

Затова и жалбата в случая срещу Г.Гинчев е задължителна!

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот Varnauser » 13 мар 2023 20:52

Жалбата е задължителна, но изобщо не е достатъчна. Докато ръководството на клуба, подкрепено явно от собственика, не се заяви категорично като незаобиколим фактор, нищо няма да се промени. И такива като селяндурите от Разград ще се подиграват на треньора ни, ерго - на клуба, че няма шампионски амбиции. В момента са прави, че е така. Означава ли това, че ръководството и собственикът ще допускат такива гаври? Ако "да" - жалко!

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот ShooterMan » 13 мар 2023 22:54

Така е. Трябва реакция от високите етажи, но виждайки новия директор как работи си мисля, че ще има и жалба, и реакция. От нас се иска това и още нещо - когато дойде време за мач на Тича да го превърнем в неописуем Ад за Гелосаното нагло копеле. Така, както само нашата публика го умее и да разбере Гела причината защо за Тича и мачовете на Тича се носят легенди.

ПС: Забелязвате ли как активира всичките си ибрикчии тая Мастия Киро Гела? Журналисти се извиняват, дъртата съдийска ку*ва Атанас Узунов обяснява колко добре е свирил Гинчев.....напълно преразказаха една нова версия на клането. Даже ще излезе, че Лудогорец е бил порязан. Даже и Добри Атанасов и той.....всички ибрикчии на Гела, които сега са хукнали на му правят ибрик да ми ядат х*я.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот 'enki' » 14 мар 2023 08:47

Мани, направо ми се повръща от тези журналистически подлоги. Дори и да искат да кажат малко от истината, първо ще редят половин час хвалебствия и след като те приспят и отегчат тотално, ще си позволят една малка миниатюрна критика обвита в куп условности, като се молят никой да не забележи, иначе, разбира се, почват да се кланят, пелтечат и отмятат от думите си. Пълни пумияри.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот ogrizko » 14 мар 2023 09:25

аз искам само да кажа, че тази декларация на лудогорец беше много гнусна!!!! в цял свят тенденцията е да не се дава двойно наказание, защото дузпата е достатъчна!!!! точно в същия ден на мача на славия при подобна ситуация беше дадена само дузпа!!!! това, че наско узунов живее с правила от преди 50 години си е негов проблем :) но да караш на сила треньор да ти се извинява и да държиш някакъв супер остър и гнусен тон ...при положение, че илиан може да е казал нещо емоционално след мача ....но думите от лудогорец не са емоционални, а добре премислени!!! мислех лудогорец за европейски клуб, но съм се объркал - с тази декларацийка това разбрах! пълни смешници! и въпреки това предпочитам лудогорец шампион отколкото смешниците в оранжево дето дори не съществуват и това, че някой там си припознал нещо си само в неговите оранжеви очи съществува... дори левски, въпреки че се драчим повече с тях имам по-голямо уважение заради това, че се опитват да си платят задълженията, а не да ми фалират и после да се преструктурира лигата.... ама двете червено-оранжеви изчадия са ми най-отвратителни... сега след тоя мач с лудогорец взеха и те леко да отиват в нея посока :) честно, донякъде мислех, че са различни в поведението си.... илиан да ги нареди още повече в другия мач вместо да се извинява :))))
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта