23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот ogrizko » 12 мар 2023 16:49

трябва да искаме голямо наказание за тоя престъпник!!!! и играчите ни се контузиха заради неговите поръчки!!! не съм гледал днес мача със Славия, но явно е имало точно същата ситуация ..съдията дава дузпа БЕЗ червен картон!!!! в студиото Данчо Господинов мн добре коментира човека, дори журналиста и той му дойде в повече червения картон - поздравления за обективността!!! абсолютна поръчка с тоя червен картон .......просто съдията веднага побърза да се възползва максимално от ситуацията и да ни заколи!!!! пълно безобразие!!!! лошото е, че всичките съдийски решения са в наш ущърб последно време и вече става тенденция...

едно искам да кажа - браво на момчетата за мача!!! бориха се на макс!!! направиха повече отколкото съм очаквал преди мача!!! браво на Иса за това дето показва последно време!!! браво на Дюлгера, че и той се бори на макс и дано се оправи бързо!!! чернодрешкото осра всичко за съжаление...
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот ShooterMan » 12 мар 2023 16:53

Всички медийни рупори мълчат като насрани! Няма ги тирадите. Червени или сини, всички са на хранилка при Агата. Десподов се развихрил, нарушения, картони в телеграфен стил хаха. Така се става журналист.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот ogrizko » 12 мар 2023 17:05

нашите е важно да пуснат навреме жалба срещу съдийството и да го махат тоя ...поне да си плати като е взел достатъчно пари за поръчката
Изображение

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 574
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот Eastern » 12 мар 2023 17:07

Днес първото полувреме направихме страхотни контра атаки. Иса, Алекс, Сула бяха отличници, също много добро представяне от А. Василев и Дюлгеров. Много добра преса още до наказателното поле на лудогорец. Също трабва да отбележим че домакините имаха две инфарктни положения така че и късметът беше с нас.През второто незнам дали заради треньорски указазания или заради умората на тримата ни атакуващи дръпнахме пресата на центъра. Сега ще отправя поредна критика към Илиан, който както иска да го приема. Днес за пореден път играхме със двама човека по малко. Велев и Панайотов отново нямаха вярно отиграване! Освен това тези двамата хубавци нямаха и отнети топки, а уж това им е главната задача. Като прибавим глупостта на Васко във нак. поле и асистенцията му за Ботев предишният кръг, вече идва малко в повечко. Ето това тъпоглавие от треньора не мога да си го обясня.
Няма как да не обърнем и внимание на съдията: една дума, ПЕЕРАС!
И един въпрос към mursusaid.
Днес беше ли в Разград или си в мензис?
Няма нужда да ми отговаряш, отговорът ти ми е ясен.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1190
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот mursusaid » 12 мар 2023 18:07

Eastern написа:Днес първото полувреме направихме страхотни контра атаки. Иса, Алекс, Сула бяха отличници, също много добро представяне от А. Василев и Дюлгеров. Много добра преса още до наказателното поле на лудогорец. Също трабва да отбележим че домакините имаха две инфарктни положения така че и късметът беше с нас.През второто незнам дали заради треньорски указазания или заради умората на тримата ни атакуващи дръпнахме пресата на центъра. Сега ще отправя поредна критика към Илиан, който както иска да го приема. Днес за пореден път играхме със двама човека по малко. Велев и Панайотов отново нямаха вярно отиграване! Освен това тези двамата хубавци нямаха и отнети топки, а уж това им е главната задача. Като прибавим глупостта на Васко във нак. поле и асистенцията му за Ботев предишният кръг, вече идва малко в повечко. Ето това тъпоглавие от треньора не мога да си го обясня.
Няма как да не обърнем и внимание на съдията: една дума, ПЕЕРАС!
И един въпрос към mursusaid.
Днес беше ли в Разград или си в мензис?
Няма нужда да ми отговаряш, отговорът ти ми е ясен.


Слабоумен ,
На 120 км отидох да си купя превръзки,че в Разград били по убави за мензиса ми.
Не ти отговарям, както каза няма нужда.
За вас моряци ний живеем...

Mariner
Мнения: 53
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот Mariner » 12 мар 2023 19:13

mursusaid написа:
Eastern написа:Днес първото полувреме направихме страхотни контра атаки. Иса, Алекс, Сула бяха отличници, също много добро представяне от А. Василев и Дюлгеров. Много добра преса още до наказателното поле на лудогорец. Също трабва да отбележим че домакините имаха две инфарктни положения така че и късметът беше с нас.През второто незнам дали заради треньорски указазания или заради умората на тримата ни атакуващи дръпнахме пресата на центъра. Сега ще отправя поредна критика към Илиан, който както иска да го приема. Днес за пореден път играхме със двама човека по малко. Велев и Панайотов отново нямаха вярно отиграване! Освен това тези двамата хубавци нямаха и отнети топки, а уж това им е главната задача. Като прибавим глупостта на Васко във нак. поле и асистенцията му за Ботев предишният кръг, вече идва малко в повечко. Ето това тъпоглавие от треньора не мога да си го обясня.
Няма как да не обърнем и внимание на съдията: една дума, ПЕЕРАС!
И един въпрос към mursusaid.
Днес беше ли в Разград или си в мензис?
Няма нужда да ми отговаряш, отговорът ти ми е ясен.


Слабоумен ,
На 120 км отидох да си купя превръзки,че в Разград били по убави за мензиса ми.
Не ти отговарям, както каза няма нужда.

Напълно съм съгласен с теб! Колкото да не ми се иска да разделям феновете в този форум, няма как да не те подкрепя в диспута ти с този анти-фен. Да обвиняваш Илиян за всеки мач, който не е спечелен означава само едно-никакво понятие от футбол. Водим 75 минути срещу отбор с три класи над нас и 10 пъти по-скъпи футболисти. И причината да загубим не е Илиян. Напротив, той е причината да водим след 75 мин. След това всички знаем какво се случи.
Браво на всички за всеотдайността, непрестанното тичане и борба не само срещу противника, но и срещу подкупната мафия във футбола ни.
Единственият позитив от този резултат е, че това оставя Лц в борбата за титлата, защото ако това Тире стане шампион, срамът за футбола ни ще е огромен.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1527
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот moreto vn » 12 мар 2023 19:30

Съдията е п...л,Домус ага също,да не забравим и Перукан.Нашите бяха нахъсани да победят,така трябва да играем постоянно.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1190
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот mursusaid » 12 мар 2023 19:54

Искам и сериозно да похвалим Исмаил Иса.
След доста дългото време без гол,дълго време критикуван и отписван и от наши .
Два гола днес,много тичане и пресиране от него.Наистина ни върна години назад когато беше във върховната си форма.Две възможности,два гола завършени по перфектен начин от един централен нападател.Знаем че за един нападател головете са от фундаментално значение.Надявам да не е било изключение днес и се след днес да си възвърне увереността и да имаме двама класни нападатели (А.Илиев).
Последна промяна от mursusaid на 12 мар 2023 22:29, променено общо 1 път.
За вас моряци ний живеем...

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот ShooterMan » 12 мар 2023 21:05

Трябва да похвалим и Росен Стефанов! Справи се момчето перфектно, щом се наложи Гинчев да се взема в ръце и да обръща мача сам. Като цяло мисля, че всички се справиха с изключение на Панов, Велев и Панайотов. Най-добри определено бяха Сула, Алекс, Иса и Дюлгера. При нормално съдийство със сигурност взимахме 3 точки, категоричен съм в това.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 23 кръг /Лудогорец - Черно море/ 12.03 неделя 14.15

Мнениеот 'enki' » 12 мар 2023 21:55

Още съм бесен. Тоя мухльо, Гинчев, второто полувреме тотално се отдаде на слугинаж. Собственоръчно ни вкара в собствената половина, не свири нито един фаул в наша полза, изнерви всички наши футболисти и разбира се после ги нашари с картони. След мача с Ботев не исках да подхващам темата с дузпата, защото играхме слабо и сами си направихме мача труден, но днес бяхме перфектни и това лайно направи всичко възможно да обърне мача в полза на Лудогорец. Да го духат лудите, не заслужават да са шампиони, посредствени са като всички останали отбори, само съдиите ги спасяват. Нещастници.

Браво, Иса! Браво, Вики! Браво, на целия отбор! Браво, Моряци!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта