22 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 04.03 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 04.03 събота 15.00

Мнениеот Varnauser » 04 мар 2023 19:43

Трябва ни класа. Никаква дузпа. Реален резултат - равният. Трагични сме при статични положения. Каквото можеше го объркахме и напред, и назад. Благодарности на агитката - еталон! Поздравления за "Ботев"! Ще изненадаме "Лудогорец". Надявам се и вярвам!

Само "Черно море"!
Последна промяна от Varnauser на 04 мар 2023 20:00, променено общо 4 пъти.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 04.03 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 04 мар 2023 19:50

Сещам се с каква агресия беше посрещната критиката към представянето ни след победата в Благоевград. И така - подмината критика при победа = епичен провал след това. Чух Илиан. Казвам го ясно - НЕ съм съгласен с почти нищо от казаното. Ботев освен двата гола удари и 2 греди! Същата, че и по-голяма неадекватност в защита от мача с Берое беше налице и днес, първата греда и един уникален пропуск на Ботев. Спахме едно полувреме традиционно. Всъщност на почивката трябваше да се оттеглим при 0:3. 2 дефанзивни халфа в домакински мач! И остават 2 даже, когато губим в резултата и сме с човек повече? Без коментар. Безобразен Велев, абсолютно безобразен. Панайотов и той....Виктор слабо....да не почвам, може би само Алекс и Сула правеха нещо, двама плеймейкъри пратени на....крилата. Проста имаше една анархия, а Ботев ни изчете лекция. Онова на юруш не го броя за футбол. Пълна неадекватност и нежелание да се реши проблема, като за начало Велев не на пейката, а извън групата! Няма да се занимавам с рефера, дузпата няма да я коментирам даже! Не може едни и същи проблеми да ни спират постоянно и да не се вземат мерки!!! Не може на Тича да имаме 2 победи за сезона изковани знаем как - с голове в 90 минута срещу Ботев Вр и т.н. Няма какво повече да кажа.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 04.03 събота 15.00

Мнениеот 'enki' » 04 мар 2023 20:09

Да, забравих да поздравя и похваля отбора на Ботев за добрата игра. На всичкото отгоре играха с доста момчета от школата им.

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 04.03 събота 15.00

Мнениеот Nobody007 » 04 мар 2023 21:35

Няма да коментирам играта, поведението на играчите ни, нито пък схемата ни на игра….смени и т.н…
Нищо няма да коментирам.

Радвам се, че бях на стадиона по една единствена причина - прекрасната атмосфера от трибуните.
Ако обаче на следващия ни мач в Разград не се случи някакво чудо - в следващия домакинския мач на Тича ще се играе пред полупразни трибуни…
Всички са длъжници на тази уникална публика… И треньори и играчи…
Всички…

Само Черно море!

Cherno_more_fen
Мнения: 1
Регистриран на: 04 мар 2023 17:05
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 04.03 събота 15.00

Мнениеот Cherno_more_fen » 04 мар 2023 23:42

Гледах мача по телевизора и реших да изчакам няколко часа преди да напиша моето мнение.

Първо ще кажа, че заслужено загубихме мача.

Сега ще говоря за треньора.

Илиян Илиев за жалост е страхлив треньор. От както е при нас, ние играем с една и съща тактика. Това e вече над 5 години. Постоянното залагане на едни и същи футболисти води само до това което видяхме днес. Също и безумието да се пускат еднотипни играчи заедно на терена (Васил Панайотов - Стефан Велев, Атанас Илиев - Исмаил Иса). Липсват нови идеи в нашия любим отбор. Абсолютно никакви иновации и експерименти. Пас настрани, пас назад, бековете бягат напред и центрирания, това ни е тактиката. Ако не е смешно е трагично... Състава на отбора никога не е подреден както трябва и това е по вина на Илиян и неговия екип. Илиян, Петър и Боян ако имат чест и доблест трябва да се извинят на феновете които ги подкрепят откакто са тук. Не знам какво правят в тренировките, но се вижда, че техните методи вече не работят. Имам много въпроси към Боян Пейков. Единия от тях е защо постоянно нашите вратари допускат елементарни грешки? Не проумявам как един вратар на 23 години допуска елементарни грешки. На 23 вратарите на запад са изградени вратари, а тук при нас (цяла България) остави го детето то се учи. Само сравнете нашия Дюлгеров с неговия набор Донарума. Срамота е. Треньорското ръководство трябва да се стегне и то много. Да се върна към господин Илиев. На всички е ясно, че той е защитен от ръководството. Много трудно ще го махнат. Като е ясно, че неговия пост е защитен, защо по дяволите не експериментира? Защо не дава повече шанс на Ангел Ангелов? От това което съм виждал от момчето има качества за повече време на терена и доверие. Друго, защо веднъж не пусне Николай Златев като централен нападател? Особено срещи бавни и тромави защитници. Момчето има бързина и с малко тренировки във фитнеса може според мен да бъде добър централен нападател. Ще подхвърля още една идея. Така и така няма да се борим за нищо, нека пуснем Попов в халфовата линия. Според мен Попов и Сула могат да направят добър тандем в средата на терена. Борбени играчи са и едва ли ще е по-зле от Панайотов и Велев. Всичко ще е по-добре от пас настрани, пас назад. Следващото безумие извършвано от Илиев. Защо измъчва Димов? Вижда се, че момчето има трудности след контузията. Трябва да се внимава с него и то много. За него има два варианта: Да се пази за следващия сезон или да влезе в треньорския състав. Всичко друго е голям риск с него. Илиян Илиев трябва да направи промени в себе си. Не знам инат ли е или просто некомпететност. Трябва да даде почивка на своите любимци Панайотов и Велев. И да не пуска Атанас и Иса заедно.

Сега към ръководството.

Това ще е кратко. Липсата на амбиции много вреди на отбора. Също и изпускането на играчи като Дробаров и Гарсия за без пари.
Особено загубата на Дробаров ни съсипа сезона. От най-добрата защита до това безумие.

Играчите.

Oт 25 играча 7 са над 32 години. Това е 28% от състава. Важно е да има опитни играчи, но не можеш да градиш отбор за следващите години. Според мен много от футболистите (особено титулярите) са много спокойни за своите позиции в нашия любим отбор. За мен трябва основно обновяване. Ще дам пример Алекс Фъргюсън. Той знаеше кога да махне един футболист от отбора. Това е много важна част от играта. Постоянна промяна, постоянна адаптация, постоянна иновация. За мен играчи като Георги Георгиев, Петър Босанчич, Стефан Велев, Матеуш Ферейра, Мишаел Сантош и Исмаил Иса (може и Панайотов да вклювим) не са ни нужни. Трансферната ни политика е много сгрешена. Взимаме свободни агенти и се молим за най-доброто. Така не става. Не всеки е попадение като Патрик Андраде, Влатко Дробаров, Пабло Гарсия, Евгений Сердюк (при нас). Повечето са като Зе Гомеш, Беншаа, Кета, Вилела, Гираси, Ел Анаби и така нататък.

Поне има надеждата за следващия сезон малко повече късмет с намирането на играчии борба за Европа. :D

Само Черно Море!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 04.03 събота 15.00

Мнениеот moreto vn » 05 мар 2023 10:45

Единствено положителното в този мач е играта ни след като Ботев ни поведоха за 1:2.Но след дъжд качулка както са казали хората.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 04.03 събота 15.00

Мнениеот Sole » 05 мар 2023 15:09

Следващото домакинство на Тича ще си играят тотото пред празни трибуни!

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 04.03 събота 15.00

Мнениеот Delija » 05 мар 2023 16:53

Sole написа:Следващото домакинство на Тича ще си играят тотото пред празни трибуни!


Нов полиграф??? Това би било край на кариерата на Дюлгеров ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта