Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2579
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Iceberg » 01 дек 2022 03:42

Резонно си взехме мача в Ловеч, въпреки съмненията на някои колеги.. Това беше лесното според мен, сега обаче идва трудното - Локо Пд е в подем, играе стабилно, побеждава, добър отбор е и ще ни е супер трудно мисля, имайки предвид сътресенията в нашия лагер. Аз лично пожелавам победа и продължаване в турнира, но да видим как и ще можем ли да я вземем?! Успех от мен, вярвам в Илиян, вярвам и в момчетата, че искат да се докажат и да вървят напред, въпреки целите..
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2579
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Iceberg » 01 дек 2022 03:45

Re: Купа на БГ /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00
Мнениеот ShooterMan » 28 ное 2022 15:59

За да имаме някакви шансове трябва да пази Дюлгера, а не Гошо. Това, че Виктор се върна е супер и вдъхва надежда. Нещо ми се губи Клементе, но за този мач е жизнено важно да е на линия. Всички пенсии задължително на пейката (Иса, Курьор и Велев) и Кета най-хубаво, че така излезе от състава.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2579
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Iceberg » 01 дек 2022 03:47

Re: Купа на БГ /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00
Мнениеот olympic teteven » 29 ное 2022 12:18

Точно така. Не ми е за Локо Пд или за който и да е, а да става шоу :)))
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2579
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Iceberg » 01 дек 2022 03:49

Re: Купа на БГ /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00
Мнениеот ogrizko » 29 ное 2022 15:52

gong - Черно море понесе тежък удар преди последния мач за годината с Локомотив (Пловдив) във Варна в събота.

Треньорът на домакините Илиан Илиев няма да може да използва Васил Панайтов, който бе наказан за една среща заради получения пети жълт картон срещу Литекс в Тетевен.

Шокът за „моряците“ е пълен, тъй като Панайотов е най-добрия и най-постоянния им играч през есента и игра във всички срещи. Сега за първи път от много време насам Черно море ще трябва да се справя без основния халф във важен двубой, който задължително трябва да спечели, за да се класира за четвъртфиналите в турнира Купа на България.
-=-=-=-=-=-
сигурно има и други варианти, но ми се струва, че Алекс Фернандез може да го сложим зад нападателя да видим дали ще успее да блесне :) Сула ми допада повече от по-задните позиции...
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2579
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Iceberg » 01 дек 2022 03:51

Re: Купа на БГ /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00
Мнениеот ShooterMan » 29 ное 2022 19:47

Никакъв Алекс, никакъв Сула. Да се върнем в реалността, която цяла есен ни показва Илиан. Там ще бъде най-голямото дърво в отбора ни - Стефан Велев - човек който нито отнема, нито подава, нито нищо, просто се шматка по терена и толкова. До него ще е Мимито и евентуално Матеус Клементе. Евентуално Сула може да играе или Алекс, но като крило, което означава да са едно голямо нищо. И тръгва мача, става 0:1 и се почва едно безцелно мъчение и после - ми офанзивните играчи нищо - а дефанзивните пенсионери, които са започнали и провалили мача, вкарали са го в русло от което няма излизане - а, те са ОК. Директно - играе ли пенсионера Велев на която и да е позиция в халфовата линия този мач го пиши бегал, с 10 човека няма вариант да победим Локо Пд.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2579
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Iceberg » 01 дек 2022 03:52

Re: Купа на БГ /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00
Мнениеот rodman » 30 ное 2022 19:11

ShooterMan написа:
Никакъв Алекс, никакъв Сула. Да се върнем в реалността, която цяла есен ни показва Илиан. Там ще бъде най-голямото дърво в отбора ни - Стефан Велев - човек който нито отнема, нито подава, нито нищо, просто се шматка по терена и толкова. До него ще е Мимито и евентуално Матеус Клементе. Евентуално Сула може да играе или Алекс, но като крило, което означава да са едно голямо нищо. И тръгва мача, става 0:1 и се почва едно безцелно мъчение и после - ми офанзивните играчи нищо - а дефанзивните пенсионери, които са започнали и провалили мача, вкарали са го в русло от което няма излизане - а, те са ОК. Директно - играе ли пенсионера Велев на която и да е позиция в халфовата линия този мач го пиши бегал, с 10 човека няма вариант да победим Локо Пд.

Стрелец, защо не се застреляш, да не мъчиш себе си и околните?
Интересно ми е на трибуните пак така ли хейтиш или се опитваш мъничко да подкрепяш отбора?
Иска ми се да те погледна отстрани
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2579
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Iceberg » 01 дек 2022 03:55

Re: Купа на БГ /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00
Мнениеот Sole » 30 ное 2022 19:52

Курьор приключва с Черно море и се връща в Париж
13:04 | 30 ное 2022 г.

Съботният мач за Купата на България между Черно море и пловдивския Локомотив ще бъде последният за Матиас Курьор с екипа на “моряците”, пише „Мач Телеграф“. През декември нападателят, който през март ще навърши 35 години, ще приключи контракта си по взаимно съгласие и ще се завърне в Париж.

Французинът с корени от Мартиника остава легенда на варненци, след като с неговия удивителен гол в края на продълженията Черно море надви с 2:1 Левски и завоюва първата си Купа на България на 30 май 2015 година в Бургас.

Треньорският щаб на Черно море усилено търси нов нападател, с когото да подсили атаката. След трансфера на Евгений Сердюк в ЦСКА 1948 варненци определено загубиха от остротата и ефективността си в предни позиции.

Курьор очевидно е далеч от нивото в най-добрите си години, което важи и за Исмаил Иса, който вкара първия си гол след 768 дни пауза при победата на „моряците“ с 2:0 над Литекс за Купата на България в неделя. Предишното му попадение бе в същия турнир и отново за Черно море при успеха с 6:1 над Янтра (Габрово) на 21 октомври 2020.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот mark1926 » 02 дек 2022 05:04

Непредвидим мач, спокойно може да се играе под гол и половина. Който вкара първи продължава...

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Plovdiv_1926 » 02 дек 2022 10:56

Много криво гостуване в момент, в който не играем чак толкова добре. Дано има мач, а не надборване, макар че при залога ми се струва, че ще е второто.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 02 дек 2022 22:04

И на мен ми се струва, че ще е второто, т.е. надборване. Няколко дни във Варна валя, а и изведнъж стана много студено, предполагам и терена ще е тежък, и студа няма да си замине до утре. Но в надборванията често падат и повече голове, почва едно от защита в атака директно, така, че може и да е доста голов мача. Иначе е троен мач, той и Пловдив да беше - пак щеше да е троен, Купа, един мач, винаги е троен.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: beroe1986 и 14 госта