18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 12 ное 2022 17:24

пак по най-баламския начин загубихме, направо нямам думи :))) виждаш, че защитника ти излиза за контузия и оставате с 10 човека .....ами прегрупирайте се малко докато се направи смяната!!!!! абсолютна ламерщина!!! после Гошко вратарчето каква глупост направи и той не разбра май..... хубави положения хвана като цяло ама и големи глупости прави направо нямам думи за тоя гол, а при 2-0 иди се оправяй ...поне ме позабавлява как към 90 мин. Илиан Илиев завалийката се затича да помогне топката да се вкара по-бързо в игра все едно, че ще успеем да направим нещо в мача :))) Исмаил Иса също ме впечатли с един невероятен финт първото полувреме дето и при Роналдиньо не бях виждал ....блъфира че ужким се препъва в топката и така финтира няколко оранжеви покрай себе си и подаде с нещо като петичка назад към наш играч :))) иначе като цяло бяхме толкова трагични, че дори не съм изнервен достатъчно ами ми е забавно чак..... хубаво, че Панов се върна да отправи един точен удар в мача 8)

много ама много работа предстои за Илиан зимата и дано отсега си дава сметка сериозно за нещата и вземе адекватни мерки!!
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2579
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот Iceberg » 12 ное 2022 17:33

kempesmario написа:добре бе моряци, защо срещу Левски играхте на кило кръв и два ката кожа, преса и т.н. а срещу литакса играете на умрели мишки ?


Хайде, хайде без безпочвени внушения и натрапвани неистини! Ако съдиш по това, че паднахме днес, просто толкова си можем явно. Създадоха си положение, вкараха го. Беше си наша грешка с човек по-малко точно в зоната, откъдето дойде гола. За второто попадение, въобще пък не ми се говори - непростима глупост на Георгиев. И вие имахте положение и ако си го бяхте вкарали, сигурно и вие щяхте да биете в отложения мач. Това е, толкова си можем в момента. Но да твърдиш, че сме играли умишлено "като умрели мишки" в мач с толкова много единоборства /40 нарушения/, жълги картони, че и червен накрая, си е провокация и опит за внушение. Много борба по терена днес, бягане, раздаване, желание за нещо повече имаше, но.. нефективно в предни позиции, грешни пасове в средата и пропукване в защитата в най-наподходящия момент. Толкова можем в момента за съжаление, пак ще се повторя, но това е истината.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2579
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот Iceberg » 12 ное 2022 17:54

tmanolov написа:ще прочета с интерес мненията на феновете на Черно море след мача. После не се сърдете, като ви наричаме ТИМчета разни, защото явно зависимостите ви са огромни. Не знам полиграф ли е било, отгоре ли е дошло, Бащицата БХ ли ви е натиснал, но резултаът е ясен. Жалко за Илиян - уникален футболист беше, а задната му ножица срещу умрелите ще се помни винаги, но като треньор.... Е, явно и той деца храни. Жалко


Жалки са опитите ти и на няколко други, такива като тебе, да внушат някакви набивалици, зависимости, бащици и какви ли не още безподобни глупости! Това е жалкото. Другото жалко е, че не задържахме формата си /в началото на сезона играехме страхотно/ и сега никакви ни няма. Жалко е също, че се наложи да продадем нападателя, който осмисляше атаките ни и с него вкарвахме, а сега не можем. Престанете с тъпите си опити да извъртате нещата и да вкарвате подобни ПРОВОКАЦИИ! А хубавото за нас е, а може би и за вас /защото и вие сте трагични в момента/, че следва достатъчно голяма пауза в първенството, която ще даде възможност за коригиране на грешките, набавяне /дай Боже/ на някой и друг нов в нападение и възвръщане на формата, с която мачкахме, създавахме положения и вкарвахме.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

tmanolov
Мнения: 4130
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот tmanolov » 12 ное 2022 18:06

Iceberg написа:
kempesmario написа:добре бе моряци, защо срещу Левски играхте на кило кръв и два ката кожа, преса и т.н. а срещу литакса играете на умрели мишки ?


Хайде, хайде без безпочвени внушения и натрапвани неистини! Ако съдиш по това, че паднахме днес, просто толкова си можем явно. Създадоха си положение, вкараха го. Беше си наша грешка с човек по-малко точно в зоната, откъдето дойде гола. За второто попадение, въобще пък не ми се говори - непростима глупост на Георгиев. И вие имахте положение и ако си го бяхте вкарали, сигурно и вие щяхте да биете в отложения мач. Това е, толкова си можем в момента. Но да твърдиш, че сме играли умишлено "като умрели мишки" в мач с толкова много единоборства /40 нарушения/, жълги картони, че и червен накрая, си е провокация и опит за внушение. Много борба по терена днес, бягане, раздаване, желание за нещо повече имаше, но.. нефективно в предни позиции, грешни пасове в средата и пропукване в защитата в най-наподходящия момент. Толкова можем в момента за съжаление, пак ще се повторя, но това е истината.

Жалко, очаквах повече самокритичност от модератор - полиграфът би се счупил в този мач, само не съм убеден кой следва да е на него - ихрачите ли, Илиян ли, някой от ръководството или всички накуп. Аз не съм и очаквал нещо повече де - вие сте от най-верните сателити на Тирион, което от своя страна е наистина жалко. Можеш да ме баннеш, но не и да отрчеш очеизвадната истина. И не го казвам със злоба или нещо от сорта, ние така или иначе нямаме сили за нещо повече от трето място, за да ни интересува този мач, просто се дразня на цялата анархия и безпардонност в нашето общество и в частност родния футбол. Но тук е така - успех за купата, ако не се паднете с нас (щото ние почти 100% ще отпаднем от Агата, не за друго, а щото го дразним и ще ни играе на кръв, а реално сме си и по-слаби де)
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2579
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот Iceberg » 12 ное 2022 18:21

tmanolov написа:
Iceberg написа:
kempesmario написа:добре бе моряци, защо срещу Левски играхте на кило кръв и два ката кожа, преса и т.н. а срещу литакса играете на умрели мишки ?


Хайде, хайде без безпочвени внушения и натрапвани неистини! Ако съдиш по това, че паднахме днес, просто толкова си можем явно. Създадоха си положение, вкараха го. Беше си наша грешка с човек по-малко точно в зоната, откъдето дойде гола. За второто попадение, въобще пък не ми се говори - непростима глупост на Георгиев. И вие имахте положение и ако си го бяхте вкарали, сигурно и вие щяхте да биете в отложения мач. Това е, толкова си можем в момента. Но да твърдиш, че сме играли умишлено "като умрели мишки" в мач с толкова много единоборства /40 нарушения/, жълги картони, че и червен накрая, си е провокация и опит за внушение. Много борба по терена днес, бягане, раздаване, желание за нещо повече имаше, но.. нефективно в предни позиции, грешни пасове в средата и пропукване в защитата в най-наподходящия момент. Толкова можем в момента за съжаление, пак ще се повторя, но това е истината.

Жалко, очаквах повече самокритичност от модератор - полиграфът би се счупил в този мач, само не съм убеден кой следва да е на него - ихрачите ли, Илиян ли, някой от ръководството или всички накуп. Аз не съм и очаквал нещо повече де - вие сте от най-верните сателити на Тирион, което от своя страна е наистина жалко. Можеш да ме баннеш, но не и да отрчеш очеизвадната истина. И не го казвам със злоба или нещо от сорта, ние така или иначе нямаме сили за нещо повече от трето място, за да ни интересува този мач, просто се дразня на цялата анархия и безпардонност в нашето общество и в частност родния футбол. Но тук е така - успех за купата, ако не се паднете с нас (щото ние почти 100% ще отпаднем от Агата, не за друго, а щото го дразним и ще ни играе на кръв, а реално сме си и по-слаби де)


"Очеизвадната истина" е в твоята глава и на други такива, които търсят под вола теле и "подобни теории" нямат нищо вярно с действителността. Хубаво е да напомня, че тук ВСИЧКИ сме обикновени потребители и ТУК се изявяваме като такива. А другото, към някой от модераторския екип - него можеш и трябва да го пишеш на лични. Успех и на твоя отбор занапред, разбира се извън срещите с нас. И.. хайде по-малко измишльотини и спам, а повече по темата за мача, м?!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

tmanolov
Мнения: 4130
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот tmanolov » 12 ное 2022 18:32

Отговарям цивилизовано, защото, поне с мен, досега не си се държал коректно, въпреки правата ти. А и като човек, завършил Право, знам отлично презумцията за невинност и т.н. Та всички са невинни, корупция у нас няма, БХ е незаконно задържан, по висшите етажи всичко е точно, вашият кмет (или нашият) е супер, кръговото във Варна не е една отвратително изработена поради корупция кочина и т.н., и т.н. Не споря, на хартия е така, доказателства няма, а и да има, ще се забатачат някъде от разследващия прокурор и пак няма да има. такава ни е държавата и всички ние явно сме свиканли с това. Аз се дразня от време на време, после виждам, че масата се интересува само от шкембето, салатата и бананите по леФ у Лидъла и ми минава. До следващия път. Хем е лично, хем не е. И в случая наистина съжалявам за вашия тим, т.е. не за отбора, а за феновете, каквито сме всички ние, както съм съжалявам за моя отбор покрай едни зависимости...

Още веднъж - успех за купата, ако не се засечем. Айде че почна второто и ми е трудно да пиша
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот Varnauser » 12 ное 2022 19:27

tmanolov написа:Отговарям цивилизовано, защото, поне с мен, досега не си се държал коректно, въпреки правата ти. А и като човек, завършил Право, знам отлично презумцията за невинност и т.н. Та всички са невинни, корупция у нас няма, БХ е незаконно задържан, по висшите етажи всичко е точно, вашият кмет (или нашият) е супер, кръговото във Варна не е една отвратително изработена поради корупция кочина и т.н., и т.н. Не споря, на хартия е така, доказателства няма, а и да има, ще се забатачат някъде от разследващия прокурор и пак няма да има. такава ни е държавата и всички ние явно сме свиканли с това. Аз се дразня от време на време, после виждам, че масата се интересува само от шкембето, салатата и бананите по леФ у Лидъла и ми минава. До следващия път. Хем е лично, хем не е. И в случая наистина съжалявам за вашия тим, т.е. не за отбора, а за феновете, каквито сме всички ние, както съм съжалявам за моя отбор покрай едни зависимости...

Още веднъж - успех за купата, ако не се засечем. Айде че почна второто и ми е трудно да пиша


Когато човек е прав, прав е. Нищо не може да се добави, нито съкрати, 100 %. Защо обаче, са провокациите към ЧМ и Варна?
Успех и на вас, не и срещу нас. Футболът е за традиционните клубове.
Мъдрецът го е казал: "Нищо не е нито толкова хубаво, нито толкова лошо, колкото изглежда на пръв поглед.".

Sole
Мнения: 4562
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот Sole » 12 ное 2022 20:39

Илианчо отново е главният виновник за загубата! В комбинация Илиан и тим се въртим в омагьосан кръг който ни държи равноотдалечени и от Европата и от Б групата. Със състава с който излезе в този мач Илиан и 1 година да играем, гол няма как да отбележим! Надяваше се на някакво чудо да устискаме двете нули. На инат се мъчи да изкара от футболната кома Иса, на инат остави сега и Сула извън групата. Смяна на Иса чак в 85 мин, т.е до до тогава де факто играхме с 10 човека....даже Иса повече пречеше на отбора отколкото това,че нищо не правеше. Иса може би изигра 38-ият си пореден мач за Ч.море без голов удар! Другата грешка беше Георгиев на вратата...няма как да спре да допуска голове в стил Ники М.,защото все пак в нея школа се е учил. Защитата като цяло се справи добре ,като над всички бе Панов. От останалите на ниво бяха Клементе и Панайотов. Златев с включи обичайно силно. Но нямаме футболист който да може да уцели вратата. Ако ще чудеса да творим по крилата после няма нападател на когото да подадат. От последните 7 мача имаме 5 нули! Задава се и 3та поредна загуба/напролет ни чака и мач в Сф с Лс/ През зимата,ако не се направи някаква смислена селекция /най вече класен нападател + разиграващ халф / се очертаваме този сезон максимум на 9-10 място.

Nobody007
Мнения: 366
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот Nobody007 » 12 ное 2022 21:05

Ако не бъдат взети нови попълнения през зимната пауза - забравяме за топ-6.
Това е повече от видно. Проблемите са сериозни.
Добре, че започва паузата. В това състояние не ни трябват мачове.

Дано поне се справим с мача за купата срещу другия отбор от Ловеч.

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 12 ное 2022 21:30

Дори и да се справим с отборчето от Ловеч то проблемите не се решават, защото паузата няма да дойде. Ще дойде Локо Пд, който е в много силна форма и играе футбол. Не само, че ще ни елиминират, а може и да ни разгромят. Съдбата си знае своето - след толкова експерименти, сръдни и номера - скупчи всички решителни за сезона ни мачове сега, която вече кораба потъва. За А група потъна - няма да има 6-ца. Каквито и играчи да се вземат, те ще трябва да се обиграват тепърва, а дебюта им ще е в Подуене срещу също борещия се за 6-цата Левски. Да се вярва, че БФС ще изостави галеника е нелепо - днес отмениха гол на Славия, дадаха им и дузпа - това ще е във всеки мач на Левски до края минималната БФС аванта. Купата ще се решава сега, а не напролет и да се мисли, че любимците на Илиан - пенсионерите Велев, Иса, Гошо кашкавала и тръгналия натам вече Курьор ще му спасят сезона е много оптимистично. Този сезон е провален и може би най-слабия ни с Илиан начело се оформя - преди имахме победи над Лудогорец, над ЦСКА, над Левски - и в първенството, и за Купата, и като домакини, и като гости - НО....това е история, съвсем очевидно е, че сме неконкуренти вече на тези отбори, нямаме победа над някой от тях повече от 1 година и това демонстрира тоталния регрес.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта