18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот Marlboro » 13 ное 2022 07:41

Честно казано, този мач си го спестих. От километри се вижда че нищо не играем, и че нямаме шансове. В началото на сезона бяхме един от най добрите отбори, пуснахме се по инерция, и още в средата взе да се вижда, че от мач на мач играем по слабо, за да стигнем до положението в което сме. Твърдо заявявам, че в момента сме най слабия отбор в групата. Добрата новина е, че идва пауза, ако на някой му пука, сега е момента да се по разрешат проблемите. Но, нали знаете, зимата трудно се намират качествени свободни агенти, тъй че, не чакайте нещо чудно.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1193
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот mursusaid » 13 ное 2022 18:21

Значи на стадиона да ходим само когато сме добри и силни,когато сме зле ,играта не върви ,няма положителни резултати и отбора като цяло "не става" няма защо да ходим да го подкрепяме,ей тъй от вкъщи пред тв на масата или въобще няма да го гледаме,ама после да сипем по всички.Яко ,все така да подкрепяме,после сме били големи Черноморци..Ама само когато бием..
Такива глорихънтъри има достатъчно в сини и червено.
Да, зле сме в момента, и преди сме били зле,и много по-зле сме били, и в Долна група сме били ,и едва и във В група не изпаднахме ,но бях там въпреки всичко,защото Черно море за мен не е само когато бие.За мен когато Черно море играе ако наистина не мога да присъствам по независещи от мен причини,не мога да се побера в кожата си ако не съм там.
За вас моряци ний живеем...

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 18 кръг Б/Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот Marlboro » 13 ное 2022 19:40

Бъди когато, където пойскаш. Всеки сам си изживява емоциите. Ти си бил на стадиона, аз си го спестих този мач.Ти по едни причини, аз по същите. Да кажеш истината не е сипване.

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот ticha i vladislav » 13 ное 2022 19:51

Този път не случихме на тъмнокожи добри попълнения.Мади и Мимито нещо не могат да се включат успешно.Клименте е доста добър,но така взе мястото на Васко Панайотов и го избута доста напред,където не е силата на Васко.Алекс също има качества,но засега е само успешна резерва.
Илиан каза след мача "Трябва ни креативност, а тя се намира с футболисти" и това казва всичко.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Nobody007
Мнения: 369
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот Nobody007 » 14 ное 2022 11:25

mursusaid написа:Значи на стадиона да ходим само когато сме добри и силни,когато сме зле ,играта не върви ,няма положителни резултати и отбора като цяло "не става" няма защо да ходим да го подкрепяме,ей тъй от вкъщи пред тв на масата или въобще няма да го гледаме,ама после да сипем по всички.Яко ,все така да подкрепяме,после сме били големи Черноморци..Ама само когато бием..
Такива глорихънтъри има достатъчно в сини и червено.
Да, зле сме в момента, и преди сме били зле,и много по-зле сме били, и в Долна група сме били ,и едва и във В група не изпаднахме ,но бях там въпреки всичко,защото Черно море за мен не е само когато бие.За мен когато Черно море играе ако наистина не мога да присъствам по независещи от мен причини,не мога да се побера в кожата си ако не съм там.


Нека не бъдем крайни в мненията си. Всеки има личното право да решава дали да бъде на стадиона, да бъде пред ТВ или пък дори изобщо да не го гледа. На никого не се държи сметка какво е избрал...

Аз лично съм винаги на стадиона. Не си спестявам и загубите, макар да знам, че сме слаби. Лесно е да подкрепяш отбора когато е силен. Силата обаче е да подкрепяш отбора, дори и в слабите му периоди.
Пропуснах през сезона само един мач - този с Левски, защото бе в сряда и просто не бях във Варна (по работа). Така усещам за себе си подкрепата лично аз.
Но пак казвам... Нека не бъдем крайни в мненията си. Всеки има своето лично право на избор. Така мисля аз.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1193
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 18 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 12.11 събота 15.00

Мнениеот mursusaid » 14 ное 2022 13:28

Nobody007 написа:
mursusaid написа:Значи на стадиона да ходим само когато сме добри и силни,когато сме зле ,играта не върви ,няма положителни резултати и отбора като цяло "не става" няма защо да ходим да го подкрепяме,ей тъй от вкъщи пред тв на масата или въобще няма да го гледаме,ама после да сипем по всички.Яко ,все така да подкрепяме,после сме били големи Черноморци..Ама само когато бием..
Такива глорихънтъри има достатъчно в сини и червено.
Да, зле сме в момента, и преди сме били зле,и много по-зле сме били, и в Долна група сме били ,и едва и във В група не изпаднахме ,но бях там въпреки всичко,защото Черно море за мен не е само когато бие.За мен когато Черно море играе ако наистина не мога да присъствам по независещи от мен причини,не мога да се побера в кожата си ако не съм там.


Нека не бъдем крайни в мненията си. Всеки има личното право да решава дали да бъде на стадиона, да бъде пред ТВ или пък дори изобщо да не го гледа. На никого не се държи сметка какво е избрал...

Аз лично съм винаги на стадиона. Не си спестявам и загубите, макар да знам, че сме слаби. Лесно е да подкрепяш отбора когато е силен. Силата обаче е да подкрепяш отбора, дори и в слабите му периоди.
Пропуснах през сезона само един мач - този с Левски, защото бе в сряда и просто не бях във Варна (по работа). Така усещам за себе си подкрепата лично аз.
Но пак казвам... Нека не бъдем крайни в мненията си. Всеки има своето лично право на избор. Така мисля аз.


Не мисля ,че съм бил краен.Така както всеки изказва мнението си,така и аз казвам моето,който иска да се съгласява с него,който както иска да си изживява емоциите и т.н. Аз твърдя и за мен така е правилно, че когато обичаш нещо,трябва да си до него и в болките му,иначе другото е лесно да се обича.И пак ще се повторя глорихънтъри много.Една от причините стадионите в България да са пусти е и това.Когато отбора ти бие и е силен и побеждава и е напред в класирането,въпреки всичко ,въпреки слабия ни футбол,порутени стадиони ,корупция и всичко,домакинските мачове се поизпълват.Значи все пак може да се ходи на стадиона.Но когато влезе в лоши дни и стадиона се опразва.На това се дразня аз,и това не е само при нас,това си е манталитета на българина.Защото всички виждаме какво е в по-нормалните държави ,и в по-долни дивизии да ти се намира отбора,ходят на стадиона и си го пълнят и подкрепят с надежда за по-добри дни.
Но пък иначе да даваме акъли ,да редим състави,да разбираме от всичко ,от футбол ,от коли,от реминти,от музика и т.н. сме много силни .
Пак казвам на никой не търся сметка ,казвам моето си виждане и съм точно там където си поискам ,както ми казаха :D
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта