17 кръг /Славия - Черно море/ 06.11 неделя 12.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 17 кръг /Славия - Черно море/ 06.11 неделя 12.30

Мнениеот 'enki' » 06 ное 2022 14:00

Имам чувството, че гледам Спетака, а не Черно море. Сигурно дубъла да бяхме пуснали, по-добре щяха да се представят.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Славия - Черно море/ 06.11 неделя 12.30

Мнениеот ShooterMan » 06 ное 2022 14:13

А аз имам чувството, че се върнахме 10 години назад в ерата на Прическата. Абсолютно безидейност, ритане, нито един точен пас и така. Всъщност дори спирането на топката е трудно. Имаше един период през сезона в който на инат пускахме дефанзивни халфове, забиване на офанзивните на пейката, формата им спадна и ето го резултата. Пълен кенеф.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

drvasko98
Мнения: 6963
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: 17 кръг /Славия - Черно море/ 06.11 неделя 12.30

Мнениеот drvasko98 » 06 ное 2022 14:31

Два поредни мача без точен удар. Не се удава на всеки

deadlock
Мнения: 125
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 17 кръг /Славия - Черно море/ 06.11 неделя 12.30

Мнениеот deadlock » 06 ное 2022 14:35

Това е резултатът от пускането на 3-ма дефанзивни халфа на инат, забиването на креативните ни футболисти на пейката за сметка на любимци и неистовото желание да не се търси нападател, за да даваме на Иса 3 месеца заплатка. И не знам кога ще спрем с тия анемични корнери на първа греда. Божилов вече го няма, за да се търсят такива изпълнения. Всеки наш корнер е равносилен направо на аут, толкова еднотипни и нефелни сме.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 17 кръг /Славия - Черно море/ 06.11 неделя 12.30

Мнениеот Eastern » 06 ное 2022 14:44

Георгиев - един мач ни изкара, сега 5 ще ни закопае, незнам защо Дюлгеров беше забит на пейката.
Дичев - след три сезона на резервната скамейка изглежда като свършил със футбола!
Златев - и слепците виждат че позицията му е на дясното крило, но не ние ще го мъчим отляво.
Алекс - типичен плеймейкър който треньорът ни пуска на крилото!
Курьор - на колкото и години да е, може да е полезен за второто полувреме, но не и като централен нападател!
Иса - за малкото време на терена показа че заслужава да е титуляр на фона на другите ни нападатели.
Велев, Панайотов, Сула, Беншаа - тези момчета са всичко друго но не и футболисти!
Все още има ли хора които да смятат Илиев за добър треньор?

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 17 кръг /Славия - Черно море/ 06.11 неделя 12.30

Мнениеот ticha i vladislav » 06 ное 2022 14:49

Слаб мач за Черно море.Ужасен час,порутен стадион,селки терен,няма публика-на кого са нужни такива мачове,освен на тотото.Коментатора по Дилема също силно шопско пристрастен.Вратаря ни Георгиев бил играл няколко години в Слабия,човек ще си помисли че се е заразил от залозите на Венци Стефанов на точен резултат?Клименте за мен беше най-добрия ни играч.Цяло първо полувреме нямаме един точен завършващ пас,от което започваха контрите на белите.Второто, те застанаха 11 човека след центъра и няма влизане.Сряда-неделя са непосилни за нас мачове.Добре че с Тирето ще имаме 6 дена ,в които трябва да си възстановят физиката ,да си изчистят главите и да запишем убедителна победа.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Славия - Черно море/ 06.11 неделя 12.30

Мнениеот Sole » 06 ное 2022 15:17

Както обикновено напоследък с един точен удар и допуснахме гол. Вратарски гол в стил Ники Михайлов! Преди поне създавахме много чисти положения и не можехме да реализираме,а сега вече втори мач без нито един точен удар към вратата! Илиан не знам на какво ги учи,но футболът е на голове,а няма как отбележиш без удар във вратата!/освен ако не си Арда)/ Илиан ги е научил да проспиват мача докато не ни поведат!Ако зимната пауза не вземем класен нападател макс 9-10 място. Сега тимаджиите парите дето взеха за Сердюк да ги дадат за нападател!
Иса не само трагичен,но и смешен.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 17 кръг /Славия - Черно море/ 06.11 неделя 12.30

Мнениеот ogrizko » 06 ное 2022 16:01

ще съм честен ...тоя мач реших да го изпусна, за да не си хабя нервите понеже знаех точно какво ще стане :) и така като гледам съм постъпил правилно....

между другото искам да уточня едно нещо - Панов и Попов са ни двамата най-ключови играчи!!!! и съм съвсем сериозен, защото при тях много зависи играта ни и в защита и в нападение, те са хората дето тичат най-много, умеят да задържат, умеят да комбинират, умеят умеят да се включват в атака, умеят да са стабилни в защита ....и като цяло са най-стабилните ни и ключови играчи :) обикновено се говори за сула, курьор, мади кета, закария, златев и не знам си кой още ...обаче повечето са по-добри само в едната фаза и не се движат така по целите флангове и не зависи толкова играта на отбора както това зависи от двамата ни бекове!!! аз много отдавна го мисля това ама понеже все гледаме към головете и напред какво става и пренебрегваме бековете ...а точно в такива мачове си личи, че без тях нищо не правим по терена ......и ако без единия от бековете може чат-пат нещо да компенсираме, то без двата титулярни бека - никакъв шанс!!!
сула няма бързина, мади кета няма ефективност, курьор не е същия вече, васко панайотов е малко по-бавен, закария не може да намери себе си по крилото дето го пращат по-често, златев не умее да задържа добре топката... докато Панов и Попов са си стабилярки и си бягат добре бързи са, не се плашат да задържат топката като трябва, комбинират много добре и т.н. и се радвам сега, че и двамата са контузени, за да може реално да се види колко важни играчи са!!!! щото преди, а и все още от време на време някои хора мрънкат срещу Панов и как Дичев трябвало да играе и прочие..... ама ще играе като заслужи, а не щото е от школата само ;)))

що се отнася до илиан илиев и дали ставал за треньор .....ами точно това беше супер тактика за днес!!!!!!! целта беше 0-0 първото полувреме да задържим и да се включат по-опасните закария и мади кета..... след като сме играли мач повече през седмицата и Славия са им свежи силите това беше начина, надлъгване и второто полувреме да търсим евентуално да си вземем мача.... не се получи заради глупавата грешка на Гошо вратарчето ....и особено ме е яд, защото при тая умора в отбора след коридата с левски, след контузените ни ключови играчи .....трябва да си супер концентриран на вратата тоя мач, за да може да вземем нещо!!!!! за мен след тая издънка заслужава да се върне на пейката, така че тактиката си беше добре като изключим вратарската грешка дето попречи да си задържим 0-0 на полувремето....

освен това още в предна тема споделих, че аз не виждам как ще се борим за челни позиции и съм да мишкуваме и да играем за 7 място и европа ....честно, по-интересни са мачовете с лидерите ама никаква файда да седим там в дъното и да се чудим дали ще сме 5 или 6ти...... по-добре да се борим за нещо смислено и за което имаме шанс, а именно европа през 7 място ;) разбира се всеки може да си има друго мнение по въпроса, но след като замина Сердюк и сега с тия контузии и работи е ясно накъде вървят пак нещата, така че аз отдавна спрях да се надявам на медали

а за днес ще кажа само, че като гледам статистиката славия имат 1 точен удар... така че въпреки почивката и т.н. ако не беше грешката на вратаря ни днес можеше да си вземем Х или дори при 0-0 да имаме шанс и за мача като се има предвид, че ще може да действаме повече на контри
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17 кръг /Славия - Черно море/ 06.11 неделя 12.30

Мнениеот ShooterMan » 06 ное 2022 16:16

Междудругото да кажа, че горе някой писал, че сме били като Спартак....Нищо такова, сега гледам Спартак с Левски и 2:2 70 Мин. играят 5 пъти повече футбол от нас оня ден и не играят за 0:0.....и не са с усурнайси дефанзивни халфа, нас*ани от 1 Мин.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 17 кръг /Славия - Черно море/ 06.11 неделя 12.30

Мнениеот Marlboro » 06 ное 2022 17:15

В момента сме най-слабия отбор в групата. Пълна апатия е обзела голяма част от играчите. Отбора прилича на хора току събрани от улицата. Заплатаджий. Ако аз си върша работата като тях, вместо заплата, ще получа шут в гъза и чао. Стана ми ясно накъде отиват нещата, когато клубът официално обяви, че няма да се търси заместник на Сердюк.А именно 8-10 място,пълнеж в групата, протоколни мачове, без шанс за челни места, без шанс да изпаднем, без цел и без посока.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта