15 кръг /Спартак - Черно море/ 22.10 събота 15.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4405
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 15 кръг /Спартак - Черно море/ 22.10 събота 15.15

Мнениеот greenpeak » 22 окт 2022 18:48

Слаб мач днес, няма какво повече да се коментира, умирам си от яд! Реанимираме умрелите!

Илиан пак почна с Матиас (все едно сме с човек по-малко цял мач)!
Къде е Сула?
Иса няма какво да се коментира.
За Мади се чудя и мая този поне веднъж ще вкара ли за нас?

Сега гледам дузпата си е чиста (а коментаторчето си е доказан идиот): https://sportal.bg/video-2022102212421839819

Виктор е с пети жълти, а Велислав с контузия!!!!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 15 кръг /Спартак - Черно море/ 22.10 събота 15.15

Мнениеот ogrizko » 22 окт 2022 19:00

дузпата дори не е спорна трябва да се отбележи :) ръката е в страни и отскача назад! лети към вратата и към живко атанасов! по-чиста дузпа за игра с ръка едва ли може да има! просто съдиите не бяха смели достатъчно и се уплашиха да не раздразнят публиката на спартак вн рано-рано :) ама това значи ли, че трябва да свириш по такъв смешен и жалък начин? в смисъл, на мен през цялото време ми се струваше, че съдията гледа да си добута до равния, за да може да няма много сърдити след подобен мач с голям заряд.... щото ако едните или другите паднат ще има претенции :) ама сега си представете, че поведен с 0-1 в 15 мин. някъде и спартак вн трябва да се отбори повече ....можеше да вземем мача и то с разлика и съдиите се уплашиха да не изнервят агитката на соколите :)))
само дето аз съм за задължителна контестация срещу ВАР-съдиите най-малкото и искане на обяснение!!!! как така на играча на спартак вн ръката му е встрани, отскача назад, топката е отправена директно към вратата и към наш играч .....и по кои правила това не се свири дузпа????? щото ситуацията дори не е спорна, независимо какви глупости дрънкат коментаторите!!!

относно курьор ...по принцип и аз предпочитам да играе закария в нападение и играем по-добре, но конкретно в тоя мач ми се вижда напълно логично курьор да е на терена и аз да бях треньор щях да направя същото ...в смисъл тоя играч ни е донесъл много радост, показал е привързаност към клуба и всичко ....просто заслужава това дерби някак си!!! дори и да не е най-перфектната опция в момента, но за мен заслужаваше тръпката от това изживяване и да е титуляр във варненското дерби :)))

надявам се само велислав да се оправи много бързо и да няма други контузени! ;)
и все пак честито на спартак вн за спечелената им днес точка!
Изображение

Vladislav
Мнения: 1604
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 15 кръг /Спартак - Черно море/ 22.10 събота 15.15

Мнениеот Vladislav » 22 окт 2022 19:18

На стадиона не се видя нищо, но сега от репортажите е кристално ясна играта с ръка, при това разперена и не от съвсем близо. Не мога да кажа че сме играли слабо, напълно държахме средата на терена, нещо накрая не се получаваше. Харесаха ми Виктор, Цецо и Клементе. Алекс също добре се включи, но беше длъжен да вкара. Не ми хареса Кета, Зак и един чието име просто няма как да спомена в негативен контекст. Прав е Илиан като казва че плебеите играха за равен- рядко минаваха центъра, а второто полувреме здраво прекалиха с лежането.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 15 кръг /Спартак - Черно море/ 22.10 събота 15.15

Мнениеот Marlboro » 22 окт 2022 19:35

Съдиите са кретени големи. Не казвам че ако беше дал дузпата, щяхме да спечелим. То даже не съм сигурен има ли кой да я вкара. Но! Да предположим че резултата стане 0:1 от тази дузпа, що годе рано в мача. Тогава, Спартачето щеше да се по отвори, да атакува повече, ние ще имаме пространства, всичко може да стане, щеше да стане по хубав и отворен мач. А с неотсъждането на дузпата, цяла Бг беше принудена да гледа това, което и гледахме-едно голямо нищо, от два слабички отбора.

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Спартак - Черно море/ 22.10 събота 15.15

Мнениеот Sole » 22 окт 2022 19:41

Скандално слаб мач за моряците, а срещу по слаб Спартак в дербитата едва ли сме играли. Само този който не дойде на коритото той не ги би. Тези са твърдо изпадащи! Ние вместо да ги размажем с разлика, защото разликата в класите е очевадна, то напротив : никава идея, никакъв хъс, никаво желание за победа от страна на Черно море. А Иса да вкараш на мястото на Беншаа това значи ,че искаш да циментираш нулата в нападение! Това не беше дерби, а пародия! Срам! За мен това беше разбран мач. Подарихме на тия смешници една точка, за да ги избутаме от дъното. Явно доиграваме и за нищо няма да се борим в първенството. Накрая не знам за какво ръкопляскаха част от феновете на моряците?! / а дузпа естествено,че няма да ни дадат, за да вмъкнат още 1 сф отбор в 6цата за наша сметка/

favaca8888
Мнения: 4136
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 15 кръг /Спартак - Черно море/ 22.10 събота 15.15

Мнениеот favaca8888 » 22 окт 2022 20:26

Еее все тая София е в устата ти.Да бехте верно ги били с разлика,нали сте по-добри!
За мен мача се игра!Типично дерби.Да се реве за тая дуспа е безпочвено.Топката въобще не отиваше към вратата.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 15 кръг /Спартак - Черно море/ 22.10 събота 15.15

Мнениеот Clarion » 22 окт 2022 23:03

от седем мача насам (от мача с Ботев Пд) играем все по-слабо и все по-слабо с всеки изминал мач. надявам се това днес да беше дъното :-) не може при такава разлика в наша полза в индивидуалните качества между нашите футболисти и тези на противника, да имаме толкова малко голови възможности и да бележим толкова малко голове (6 гола за 7 мача, 2 от които при загубата от Лудогорец). да, не губим, но по този начин се очертава да сме в 6-цата, отново без големи шансове за нещо повече.
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг /Спартак - Черно море/ 22.10 събота 15.15

Мнениеот ShooterMan » 22 окт 2022 23:38

Проблемите почнаха със Септември. Там, където наш мач го изиграхме вяло, заспало с онази дузпа на Мади, човека с най-потресаващо неумение да вкара гол, да подаде точно даже отиде и изпълни дузпа, смях. От там кое от кое по-глупави неща. Все пак самосъжаление няма да помогне, а и в крайна сметка не сме загубили мача и като цяло доминирахме тотално игрово. Спартак игра за 0:0, което е един вид достатъчно признание, че правим други неща правилно (без головете). Искам да отлича двама играчи:
1. Виктор Попов!!! ЕДИН Е ВИКТОР ПОПОВ!!! Играе с дух и хъс Попа, раздава се тотално, и класа футболна има и някак както и да е завършил мача е кеф да се върнеш в мислите си как игра Попа. Унищожи подуенския Чикиньо, и в атака беше активен.
2. Алекс. Няма как да отречем страхотното включване на Алекс. Прекрасни пасове по конец и ако Сула е критерия - то не се представи по-зле. Даже напротив. Алекс има много здрав удар и стреля от дистанция, този снаряд с който повали Виктор Митев за мен беше почти сигурен гол, а когато Дичевски спаси друг негов шут - отправи удара от неудобно положение. В него има повече нападателно умение от нападатели и крила като Закария и Мади, които се стараят да не бият, но да подават точно не им се получава. Така, че да гледаме оптимистично, защото най-важните мачове, които ще ни закрепят в борбата за нещо напролет идват сега и не са леки.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 363
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 15 кръг /Спартак - Черно море/ 22.10 събота 15.15

Мнениеот Nobody007 » 23 окт 2022 09:37

Мач според очакванията. Повече борба и силови единоборства отколкото футбол.
Нови две пропиляни точки след Септември и Арда.
Хареса ми защитата ни. Стабилна… Също както бе срещу числото миналата седмица. В средата на терена Васката се стараеше много, но бих отличил Клементе. Като един диригент бе отново в средата на терена. Много разумно и тънко отиграваше във всяка ситуация… С лекота.
За нападението - Златев трябваше да е титуляр може би… и отново заключението, че липсва фигурата централен нападател. Липсва реализатор.
За съдийството - слаба оценка. В много ситуации съдиите се гледаха един друг и се чудеха какво да отсъдят.
Слаб и страхлив ВАР - неотсъдена 100% дузпа. Такива дузпи се свирят винаги за псевдо-грандовете.
Докато не се вземе централен нападател - мъките в нападение ще продължат.
Пропуснахме да победим възможно най-слабия Спартак, който съм гледал,
Това е…

Очакват ни пет поредни срещи (до паузата) срещу Софийските отбори: Локо, Славия, Тирето и два пъти срещу Левски. Да видим как ще излезем от тази серия трудни срещи имайки впредвид яловото ни нападение, което дори срещу Спартак не можа да се справи…
Тегави и трудни ще бъдат мачовете… и дано вземем точки…

deadlock
Мнения: 127
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 15 кръг /Спартак - Черно море/ 22.10 събота 15.15

Мнениеот deadlock » 23 окт 2022 11:11

Аз пък съм радостен, че се върна това дерби и се надявам да го има дълги години! Варна го заслужава.

Конкретно за мача със Спартак - атмосфера по трибуните, на терена ние сме отново невероятна апатия. Кета не знам колко още трябва да мачка топката и да бъде безполезен, за да седне на пейката като братчето си Мимито. Двамата са изключително вредни фублисти. И тук ще спомена две огромни критики към Илиев - липсата на централен нападател и това бавене на смени. Не знам какво толкова се напираше за тоя Иса, горкия не може да влезе в групата през по-голяма част от времето, а като е на терена е все едно зрител без билет. Срещу Спартак слезе за 10-тина минути и не знам дали изобщо докосна топката повече от 3 пъти. Това е несериозно и инатът на Илиан ни носи само негативи. Аз като гледам наш мач вече мога да предскажа кога са ни смените - една в 60-тата минута, останалите след 80-та минута. Никаква вариация, нищо, следва Илиан един темплейт и това е. Не знам защо се инати в този аспект, но от закъснели смени немалко сме си патили.

От целия мач мога да кажа добри думи за Виктор, Велислав, Алекс и Матеуш. Бяха над всички в този мач и жалко, че Велислав се контузи. Но си личи, че сме безбожно слаби в атака, защото няма кой да я вкара тази топка и защото вредители като Кета и Мимито постоянно спират атаки.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта