14 кръг /Черно море - Арда/ 14.10 петък 19.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Арда/ 14.10 петък 19.45

Мнениеот Marlboro » 14 окт 2022 22:48

Аве то е ясно че реално отбора ни е за 8-10 място, ясно е че не се борим за нищо, ясно е че няма да изпаднем, ясно е че всичко това го дължим на хората който дават парите. Ясно е че пък без тях, не се знае дали изобщо щеше да ни има. Ни тъй, ни инак. Дано поне другия кръг не се изложим с комшийте. Заклевам се, че ако паднем, повече няма да гледам средняшкия ни отбор, омръзна ми да си късам нервите,защото на важните хора не им пука

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Арда/ 14.10 петък 19.45

Мнениеот ogrizko » 14 окт 2022 23:07

хах, доста интересни коментари чета за тоя мач :) аз пък най-после видях Черно море така както искам да виждам отбора! може и да не бихме ...но реалния резултат беше 3-0 ....имахме положения, тотално владеехме всичко по терена, ударихме греда, Арда не знаеха къде се намират .....нямам забележки към играта ни, а единствено към резултата! но за мен е по-важна играта! който си прави илюзии, че ще сме трети...... дано играем по същия начин в следващите мачове, защото досега играта ни беше зле като цяло и шанса на няколко пъти ни покриваше в 90 мин. и т.н. ........сега тук реално пълен малшанс, то даже нещо като двоен автогол стана, щото първо Бошанчич направи топката удобна, а после Виктор за съжаление не реагира както трябва...... може и да има забележки към някои играчи или към Илиан .......но аз лично след тоя мач не чувствам право да критикувам, защото точно така искам да виждам отбора по терена и най-после го видях!!! единствено от резултата не съм доволен за съжаление, но има и подобни мачове господар си на терена, но нещо в един момент се обърква и се оказва фатално :)
радващото е, че откак Закария застана напред, което аз поне още от предния сезон го повтарям ....най-после потръгна малко играта и взехме да създаваме положения, дано Курьор малко се стресне и да си върне формата, за да е по-полезен за отбора... иначе оставаме с 1 нападател и ще стават неща като днес .....
Изображение

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Арда/ 14.10 петък 19.45

Мнениеот Eastern » 14 окт 2022 23:11

Sole написа:
Eastern написа:Предните два домакински мача имахме и доза късмет за да ги вземем във последните минути, е днес късметът се обърна срещу нас въпреки че играхме доста добре. Трябва да отбележим и изнервянето на играта от съдията! Чиста дузпа за игра със ръка на играч от Арда.

Съдията освен,че им спести няколко картона и не пусна на няколко пъти добри авантажи за нас с нищо не е повлиял на резултата. Иначе в предните мачове имахме късмет,че успяхме да
материализираме тоталното си превъзходство макар и само с гол преднина за разлика от този нещастен мач. А не че Славия,Ботев, Пирин и Хебър са заслужавали нещо.

Не мисля че във мачовете със Хебър и Ботев Враца играхме нещо, даже до влизането на Златев си бяхме пълна скръб без никакви положения ама това си е мое мнение. Днес точно обратното, създадохме достатъчно но няма кой да реализира.
Важното е да си вземем поука от грешките и другата седмица да смачкаме каменарците!

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Арда/ 14.10 петък 19.45

Мнениеот Veso1913 » 15 окт 2022 09:53

ogrizko написа:хах, доста интересни коментари чета за тоя мач :) аз пък най-после видях Черно море така както искам да виждам отбора! може и да не бихме ...но реалния резултат беше 3-0 ....имахме положения, тотално владеехме всичко по терена, ударихме греда, Арда не знаеха къде се намират .....нямам забележки към играта ни, а единствено към резултата! но за мен е по-важна играта! който си прави илюзии, че ще сме трети...... дано играем по същия начин в следващите мачове, защото досега играта ни беше зле като цяло и шанса на няколко пъти ни покриваше в 90 мин. и т.н. ........сега тук реално пълен малшанс, то даже нещо като двоен автогол стана, щото първо Бошанчич направи топката удобна, а после Виктор за съжаление не реагира както трябва...... може и да има забележки към някои играчи или към Илиан .......но аз лично след тоя мач не чувствам право да критикувам, защото точно така искам да виждам отбора по терена и най-после го видях!!! единствено от резултата не съм доволен за съжаление, но има и подобни мачове господар си на терена, но нещо в един момент се обърква и се оказва фатално :)
радващото е, че откак Закария застана напред, което аз поне още от предния сезон го повтарям ....най-после потръгна малко играта и взехме да създаваме положения, дано Курьор малко се стресне и да си върне формата, за да е по-полезен за отбора... иначе оставаме с 1 нападател и ще стават неща като днес .....

Абсолютно съм съгласен с теб.Лошото е че има и такива мачове,но играта през първото полувреме ми напълни душата.Имах си едно такова усещане че нещо ще се обърка и то се обърка.Но играта,ах играта-какъв футбол,наслада за очите и риск от инсулт или инфаркт.И цялата тази красота и липсваше само един голаджия и мача отиваше не на тройка,а на някакъв разгром тип Барса.Проблема обаче е .,че дори и да намерим нападател 20+ на сезон,ще го имаме за малък отрязък от време/за справка погледнете оранжевите/.ВЯсичко читаво се продава,без значение кой е отбора който го притежава.В България сме орисани да нямаме качествени играчи.Може би за да имаме отбор на който не отмъкват голаджииите е редно всеки футболист да ОСИГУРЯВА по 3-5 гола на сезон.Дано съдбата ни върне срещу плебеите това което ни взе срещу Арда.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 14 кръг /Черно море - Арда/ 14.10 петък 19.45

Мнениеот ogrizko » 16 окт 2022 08:42

Veso1913 написа:Лошото е че има и такива мачове,но играта през първото полувреме ми напълни душата.Имах си едно такова усещане че нещо ще се обърка и то се обърка.

то и аз имах подобно усещане заради многото пропуски и заради късмета ни в предните мачове дето играхме слабо ;) ама чак такъв малшанс да си отбележим нелеп автогол не очаквах ....поне да бяха изработили нещо арда пък то..... и накрая тунчев да ми обяснява как резултата бил закономерен :) срещу ботев вр беше закономерно равенство, ама срещу арда трябваше 3-0 да бием да видим тунчев какви ще ги плямпа след мача :) обаче след предните мачове бях по-притеснен ...след тоя съм по-обнадежден ако продължаваме по същия начин да играем, това ни е играта по принцип и от началото на сезона липсваше, което беше доста затормозяващо... но от друга страна продължаваме някак да подценяваме ситуацията .....като поведем 1-0 продължава да изглежда сякаш футболистите смятат, че са си свършили работата и подценяват ситуациите ...трябва да се търси ефективност във всеки един момент независимо от резултата! то дори със сердюк пак бяхме по-лежерни и високомерни като поведем, така че не е точно само до нападателя ами до нещо психологическо в отбора като се поведе в резултата ...според мен поне де
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта