Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот 'enki' » 22 фев 2024 15:59

Eastern написа:По време на подготовката един журналист запита Илиан дали Черно море се интересува от Алекс Колев. Илиев отговори че харесва Колев но не можем да си позволим исканата трансферна сума. Е сега след продажбата на Фернандес за която се твърди че сме прибрали 850 хилки, пак ли не можем да си позволим футболист струващ 200?


Ето такъв трансфер би бил много полезен за нас. Момчето даже може да завърши кариерата си при нас.

deadlock
Мнения: 125
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот deadlock » 22 фев 2024 16:21

Eastern написа:По време на подготовката един журналист запита Илиан дали Черно море се интересува от Алекс Колев. Илиев отговори че харесва Колев но не можем да си позволим исканата трансферна сума. Е сега след продажбата на Фернандес за която се твърди че сме прибрали 850 хилки, пак ли не можем да си позволим футболист струващ 200?


Ако не ме лъже паметта, последния трансфер, за който дадохме пари, беше този на Райков от Левски. Тогава май се бръкна клуба с едни 100 хиляди лева. Това се случи през вече далечната 2013-та година. От тогава до сега аз не знам да сме давали трансферни суми за когото и да е било. Пари след трансфера на Алекс може да има, но няма да се бръкнат за Алекс Колев. Вместо него взехме Уеслен, а заместника на Фернандес е Калкан. Ние даже не искахме на Черноморец Балчик да дадем някакви пари за Касиано Бузон, камо ли за Алекс Колев да пускаме оферти.

Според трансфермаркт Ангел Ангелов също е напуснал отбора. Поредният млад играч, който показа нелоши неща в малкото време и шанс, който му беше даден. Пашековци и Мишаелци са по-важни и ценни.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот ogrizko » 22 фев 2024 16:26

мисля, че дадохме пари наскоро за брено тейшейра? :)

иначе трудно можем да си позволим играчи като Алекс Колев и да задържаме силните си играчи заради ниския таван на заплатите.... така че няма как да не се получава такова текучество каквото се получава ;)

след като АФ си тръгна аз няма за какво да мрънкам - взехме пари за него и съм доволен ....щях да мрънкам ако беше останал вместо да подписва където ще подписва! парите сме си ги избили за него, помогна каквото можа и така - успех в новия му клуб все пак! но повече респект имам към Матеус Машадо и Патрик Андраде :)
Изображение

deadlock
Мнения: 125
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот deadlock » 22 фев 2024 16:33

Никакви пари не сме дали за Брено:

https://www.otempo.com.br/sports/cruzei ... -1.3227254

https://ge.globo.com/futebol/times/cruz ... ocio.ghtml

Специално Globo за бразилски футбол и новини е достоверен източник. Напуска като свободен агент и Крузейро си запазват 30% при следващ трансфер.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот ShooterMan » 23 фев 2024 09:26

Аз подкрепям тази клубна политика - привличат се нелоши играчи отвън и им се вземат доста добри пари. До тях играят наши юноши, за които също прибираме доволно. Това е пътя. И резултатите на първия отбор показват, че този път е повече от правилен.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Alexandrov93
Мнения: 357
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Alexandrov93 » 23 фев 2024 11:06

Сериозни ли са коментарите по-горе? За първи път от както аз гледам Черно море поне (или иначе казано над 20 години) бяхме на първо място след изиграването на по-голямата част от сезона. Все още сме с еднакъв брой точки с първия, играем страхотен за окото футбол. Над 50% от отбора е съставен от юноши, като отделно имаме и доста български момчета, които не са ни юноши. Излизаме с 3-4 юноши, като титуляри почти всеки мач, а 7/8 от 11-те титуляра са българи. Треньорът ни е юноша. И след всички тези факти - Вие пак недоволствате? От Илиан? Че не пуска Златев, Милушев и.. Василев? За кое от това, което казва в интервютата, спрямо нашите юноши, не е прав? По-добре да го каже директно, отколкото да им вдига самочувствието, че са големи звезди на базата на нищо. Не ми изкарвайте някакви статистики за головете и да ги сравнявате по този показател. Футболът не е само голове. Пашеко си е много добър играч и е заслужено титуляр. Мишаел е резерва, но честно казано по-скоро съдя Илиан, че не му се дава шанс на върха на атаката, защото според мен може да се превърне в нашия нов Матеус Машадо. Извинявам се, но Василев е много под въпросните двама футболисти. Златев и Милушев имат потенциал, но играят най-заслужилите (най-добрите), а не най-младите. Когато чета коментарите на фона на това, което представлява отборът ни в момента, направо се срамувам от Вас. Надявам се, че нито Илиан, нито някой от отбора чете този форум, защото ще е срамно. Ще е срамно на фона на това, което представляват Лудогорец (11/11 чужденци), Цска (10/11 чужденци), Левски (9/11 чужденци) и много други отбори в нашето първенство, ще е срамно да се оплаквате точно от нашия отбор, който показва ако не по-добър, то поне равностоен футбол на въпросните отбори, които имат 10 пъти по-голям бюджет от нашия. Това Вашето ми прилича на избиване на комплекси. Няма как Вие да съдите Илиан, да не избивате комплекси и да сте фенове на този отбор. Просто не виждам как..

stanleys
Мнения: 489
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот stanleys » 23 фев 2024 12:59

Alexandrov, всеки има право на мнение, пък ти ако искаш се срамувай или недей, но не казвай кой е фен на отбора и кой не е :!: Достатъчно чуждестранни ментета сме виждали и продължаваме да виждаме през годините, както и много наши момчета, които не получават шанс за изява и биват прогонвани, въпреки че навсякъде се тръби " налагаме наши юноши!" "ние сме отборът, който налага най-много юноши"
Помним колко мачове изигра синчето на тренера и далеч не винаги е бил на ниво, но си беше пускан като титуляр и постепенно свикна с мъжкия футбол и се наложи

TheSailor
Мнения: 134
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот TheSailor » 23 фев 2024 13:15

Ако приемем, че сте прави и наистина Илиян Илиев съсипва тези "талантливи юноши" има лесен вариант. Разбират се да си тръгнат по взаимно и всеки отбор ще ги вземе, защото има много голям талант в тях и ще ги налагат. А то какво се получава ? Където и да отидат след това, развитие нулево. Или са резерви, или титуляри, но стоят на едно ниво за Б група максимум. Много е лесно да се оплакват, че нямат игрово време, но като ги пуснат, развитие има ли изобщо ? Постоянно може да ги видите по барове с наргиленцата. Това ли са ви талантите ? Примери много. Кажете ми един юноша когото Илиян не е пускал и след това е отишъл някъде и е станало нещо от него ? Само един ми кажете ?
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Vladislav » 23 фев 2024 14:39

Никой не може да каже какво би станало ако бяха продължили при нас. А за реализирал се се сещам само за Алекс Петков с уговорката че той не е бил "прогонен". Йосков е резерва на резервите в Числата, повечето се лутат из Б и В групите. Определяният за звезда Мартин Костадинов мисля че е във "Фратрия", което не знам що за отбор е.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Eastern » 23 фев 2024 15:05

TheSailor написа:Ако приемем, че сте прави и наистина Илиян Илиев съсипва тези "талантливи юноши" има лесен вариант. Разбират се да си тръгнат по взаимно и всеки отбор ще ги вземе, защото има много голям талант в тях и ще ги налагат. А то какво се получава ? Където и да отидат след това, развитие нулево. Или са резерви, или титуляри, но стоят на едно ниво за Б група максимум. Много е лесно да се оплакват, че нямат игрово време, но като ги пуснат, развитие има ли изобщо ? Постоянно може да ги видите по барове с наргиленцата. Това ли са ви талантите ? Примери много. Кажете ми един юноша когото Илиян не е пускал и след това е отишъл някъде и е станало нещо от него ? Само един ми кажете ?

Истината винаги е някъде по средата и никога няма да разберем дали, еди кой си, ще се развие ако той не играе. Например един Марто Дичев след две години на резервната скамейка изглежда като приключил с футбола. От друга страна доста комици като Вилела, Гираси, Пачеко.... и да не изброявам всички че са може би 30,40 такива, получиха голямо доверие а постигнатите резултати накрая бяха..... 6, 7 място! Успешните чужденци пък се броят на пръстите на едната ръка и по лошото е че веднага щом покажат нещо искат трансфер и не можем да ги задържим. Следва оправдание от Илиан че най добрите ни футболисти са избягали и всичко на ново, само че по старата схема. Е питам за кого е полезно това?
Иначе към въпросът ти на първо време се сещам за Петър Иванов от Локо Пд и за Ертан Томбак от Славия. И двамата не са никак лоши играчи.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта