10 кръг /Черно море - Хебър/ 10.09 събота 21.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Хебър/ 10.09 събота 21.00

Мнениеот ShooterMan » 10 сеп 2022 23:35

Преди мача знаех, че днес ще трошим нерви!!! Когато видях стартовия състав бях направо потресен, все едно изизахме на Бернабеу срещу Реал М. Абе не стига, че нямаш нападател, ами слагаш и офанзивния си халф резерва?! Не стига, че слагаш Сула резерва, ами слагаш там и другия халф с що-годе офанзивна визия - Мимито. Излизаш без нападател, с 2 разпилени крила и с 3 дефанзивни хлафа?! Що за тъпотия? 45, не....60 минути проспани, едно блъскане, джаскане, 60 минути играта ни я прави...Живко Атанасов...с тези смешници от Хебър! Чак с влизането на Сула и Златев нещата потръгнаха, но тогава пък всички бяха изнервени, като особено това личеше на Матеуш и добре, че го смениха, защото беше готов с ЧК. За мен състава беше тотално сбъркан!!! Мисля, че позитива беше само в лицето на Марто Дичев и Попа, които като си заиграха на бековете поне правихме атаки, предвид никаквите ни крила до 60 мин. И едно голямо браво на НИКИ ЗЛАТЕВ, че спаси този мач! Но казвам браво и на маестро Сула за безупречния филигранен пас по конец! Не може да имаш играч като Сула и да го държиш резерва, просто това е абсруд. Ако днес бяхме се издънили - кризата щеше да е налице. Мисля, че отървахме. Но обеца на ухото!!! ОБЕЦА!!! Ярък червен семафор!!! 1000 пъти сме казвали - не може да играеш с 3 дефанзивни халфа, не може бе!!!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Хебър/ 10.09 събота 21.00

Мнениеот ogrizko » 11 сеп 2022 00:03

да ....състава беше доста странен ...поне един между Сула и Мимито беше странно да не играе... особено при тая сгъстена отбрана, за мен точно Мимито ни трябваше дето може да мине през няколко човека и така да наруши подредбата на противника.... аама се отказах да пиша, че след всеки мач само се нервя със състава :))) днеска поне бихме въпреки всичко ...играчите до един показаха голямо желание и воля за победа... ако играят така всеки път 90+ минути няма какво да ни притеснява, а Златев златна резерва днес :))) ако вземе всеки мач да вкарва трябва да почнем Златния да му викаме :Р
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Хебър/ 10.09 събота 21.00

Мнениеот ShooterMan » 11 сеп 2022 00:19

Сула е класа над Мимито и доста по-борбен и агресивен. При положение, че нямаме нападател не може да държат Сула на пейката. Същинско безумие беше състава ни днес - пълен с дефанзивни халфове, които топката трудно подават, с 2 разпилени крила и без нападател. Дори на почивката не се сетиха да коригират безумието, а спаха до 60тата минута на нашата пейка. До тогава вече всички бяха изнервени, Матеуш беше с ЧК в джоба, Живко крещеше по всички, Мади само ръкомахаше, Васката и на 5 метра грешеше пасове и нещата бяха много зле, ама много!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 363
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Хебър/ 10.09 събота 21.00

Мнениеот Nobody007 » 11 сеп 2022 09:50

Какъв мач…
Очевидно играем трудно срещу отбори, които идват на “Тича” и хвърлят на 100% всичко в защита (5-4-1).
Почти цял мач превъртахме топката от единия фланг към другия… в търсене на пролука в защитния вал… Изнервящо бавене от Пазарджиклиите и най-вече от вратаря им, когото доста дълго време изтърпя съдията….
Много нерви… Много… Уморихме се от чакането на бленувания гол… И ще запомня в 86-тата мин публиката как мощно експлоадира сякаш за да отприщи насъбралата се енергия… Истинска експлозия бе това което се случи в тази 86-та мин…
За гола … първо ще отлича този брилянтен пас от Сула… Премерен и като сила и като точност… леко фалциран…. Вълшебен пас… А Ники Златев ще кажа че направи перфектното първо докосване, за да може второто да бъде като кинжален удар с който да разсече вратата.
Заслужена победа. Борихме се до последната мин.
Браво моряци!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4404
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Хебър/ 10.09 събота 21.00

Мнениеот greenpeak » 11 сеп 2022 12:39

Вчера направихме слаб мач. Сами сме си виновни!
Треньорите ни нямат идея какво правят. Само като видях къде са поставили в схемата Велев, от самото начало ми стана ясно, че ще се мъчим.
Най-хубавото вчера бяха спечелените три точки и, че наш юноша вкара!

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Хебър/ 10.09 събота 21.00

Мнениеот Sole » 11 сеп 2022 15:20

Много измъчена победа.Така заспало изиграхме първото полувреме, че все едно мачът ще се играе не 90мин., а 3 дена. Но и 3 дена да бяхме играли с Хебър със състава с който влязохме в мача пак нямаше да отбелижим гол. Пак старата слабост: отборът да се вдига на щурм чак в края на мача.Нямаше какво толкова Илан да им трепери над тия две нули чак до 60та мин.Трябваше още от първата да минута да влезем офанзивно в мача, дори и с риск да получим гол. Златен гол на Златев! Не толкова защото бе победен, а защото едно второ реми с аутсайдер щеше да вкара отбора в психологическа дупка допълнена и с липсата на Илиан на скамейката. Златев трябва да е твърд титуляр.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Хебър/ 10.09 събота 21.00

Мнениеот 'enki' » 12 сеп 2022 13:37

Доста слаб мач. Гледах го на запис и на 4х скорост и пак играта ми иглеждаше безкрайно бавна. Безконечни подавания от едния тъч през центъра към другия край, това го направихме сигурно над сто пъти в темпо "забавен каданс". Мисля, че леко късметлийски го спечелихме този мач, нямахме някакви чисти положение, само на Живко в 4 минута. Дано да променим нещо.

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Хебър/ 10.09 събота 21.00

Мнениеот Clarion » 12 сеп 2022 16:14

Да, единственото хубаво е, че бихме. Как пък цял мач Панайотов и Велев не се затичаха, не размениха позиции, не се откриха за един пас, за някое двойно подаване. На Клементе какво му е - не знам, но толкова брак за един мач. Панайотов - и той. Велев титуляр ... май само ако е бек може :-) За първи път Дичев направи сносен мач - дано да му потръгне, защото иначе го виждам по пътя на много наши млади "надежди" като Тошко Колев, Марто Костадинов, Бекир Расим, Илиян Капитанов, ...
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта