9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот ogrizko » 29 авг 2022 20:08

Изображение vs. Изображение

надявам се на победа, че да се държим в челото на класирането ...
Последна промяна от ogrizko на 31 авг 2022 09:03, променено общо 5 пъти.
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот ShooterMan » 29 авг 2022 23:02

Хубаво е, че мача е на Васил Левски, а не на някоя нива край София. На хубавия терен нашите играчи, умеещи да контролират топката и мача би трябвало да имат предимство. Смятам, че ще победим.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот ogrizko » 30 авг 2022 09:22

мен малко ме е страх честно казано ....2 пъти Септември ни биха на Тича с 1-4 и май не сме имали леки мачове с тях... Славко Матич не е лош треньор и знае как да ги надъха и освен това играят подредено като отбор... тоя бързия им Атанас Кабов май се възстанови и другия Симеон Александров е доста опасен ...оня Димитър Костадинов пък явно умее да шутира добре отдалеч... не, че не може да бием ама не очаквам хич да е лесно
Изображение

Mariner
Мнения: 53
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот Mariner » 30 авг 2022 19:06

Имаме крещяща нужда от промяна на вратарския пост! Иначе ше се наложи пак да вкарваме 3-4 гола за да победим.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1239
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот Veso1913 » 30 авг 2022 19:36

Ние лек мач няма да имаме,защото нямаме лоби.Когато и където трябва,винаги се намира услужлив рефер,готов да ни подложи крак в услуга на едни приятели.Кои 40 годишни,коис икономически зависимости,кои поради други причини,НО НИКОГА в наша полза.Ако грешат реферите,все ще се случат грешки поне в 50% от мачовете,но те ВИНАГИ се случват в наша вреда.Затова ,ако Черено море искаме да сме в призовата тройка,трябва да имаме отбор по добър от Лудогорец,че да не успяват да ни спрат,както навремето казваше и Ариго Саки.Така че подкрепа за нашите момчета,нека се раздават всеки мач,защото това е пътят към израстването,а не наредените мачове.Само със спечелени в битка мачове,ще можем да се представим добре АКО спечелим промоция.Иначе ще ядем един Хамрун.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот ogrizko » 30 авг 2022 20:19

добре, при това положение Закария на върха на атаката ....ако температурите паднат може да се пробва с Курьор титуляр и Кета ...ако не с някой от младите вместо Курьор на старта :)) малко ще ни е по-трудно без Жека, но ще се оправим :))
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот ShooterMan » 30 авг 2022 21:18

Курьор няма въздух за повече от 1 полувреме, да не кажа даже 30 мин. Не е това, което беше. Има головия нюх, но това е за решителните минути в края на мачовете, не за началото, той е джокер вече, не Ас. Човека е Закария. Аз веднъж го казах и продължавам да го твърдя - според мен има много по-добра физика от Сердюк, а по агресия изобщо не му отстъпва, нито техника, освен това е по-добър и с глава. Даже е малко по-агресивен от Жека, в някои мигове си е направо брутален, както в Пловдив и трябва да мисли повече...
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот ogrizko » 30 авг 2022 21:25

ами не знам, според мен жегата го мъчи много Курьор ...при едни температури и влажност по-ниски не съм сигурен дали ще е пак толкова зле ...затова казвам, че може да се пробва ако температурите паднат около 25 примерно ...на 30 по-добре резерва да стои :) освен това не говоря за нападател, а за ляво крило където му е силата ...доста отдавна пледирам за повече шансове за Закария понеже ме кефи и твърдо той трябва да е нападателя за мен, още повече че се отпуши вече с няколко гола :)
мен Закария ме кефи, но ако трябва да съм честен искам малко да контролира агресията и да играе по-умно .....защото ми се струва, че ще се контузи ако влага толкова много агресия... все влиза в едни такива единоборства... после вика медицинските екипи да го пръскат :) една идея по-умно трябва да действа, за да не стига до контузии.... иначе всичко друго ми харесва ...а, да ...и ако може да не си сваля фанелките че и глупавите картони много ме дразнят поне мен :))) от друга страна му пожелавам много поводи, в които да се въздържа да си сваля фанелката :)))
Изображение

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1239
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот Veso1913 » 30 авг 2022 22:41

ogrizko написа:ами не знам, според мен жегата го мъчи много Курьор ...при едни температури и влажност по-ниски не съм сигурен дали ще е пак толкова зле ...затова казвам, че може да се пробва ако температурите паднат около 25 примерно ...на 30 по-добре резерва да стои :) освен това не говоря за нападател, а за ляво крило където му е силата ...доста отдавна пледирам за повече шансове за Закария понеже ме кефи и твърдо той трябва да е нападателя за мен, още повече че се отпуши вече с няколко гола :)
мен Закария ме кефи, но ако трябва да съм честен искам малко да контролира агресията и да играе по-умно .....защото ми се струва, че ще се контузи ако влага толкова много агресия... все влиза в едни такива единоборства... после вика медицинските екипи да го пръскат :) една идея по-умно трябва да действа, за да не стига до контузии.... иначе всичко друго ми харесва ...а, да ...и ако може да не си сваля фанелките че и глупавите картони много ме дразнят поне мен :))) от друга страна му пожелавам много поводи, в които да се въздържа да си сваля фанелката :)))

С тъози номер-31,агресията му е същата като на Миро Манолов.Ако вкарва като Миро в най добрата му година ще е супер.А ако вкарва повече...Е,ще е поредният заминал.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот ogrizko » 30 авг 2022 23:18

Veso1913 написа:С този номер-31,агресията му е същата като на Миро Манолов.Ако вкарва като Миро в най добрата му година ще е супер.А ако вкарва повече...Е,ще е поредният заминал.

хаха, къде се сети за миро манолов пък ти :))) ами ще видим какво ще стане, но като цяло ми харесва доста Закария и само се надявам да си реализира напълно потенциала, който си личи отдалече... почна да вкарва.... 1 гол на 2-3 мача пак е добре, и Курьор като вкарва толкова, Кетата ако вземе и той да покаже повече ефективност.... ама аз искам и младите да почнат да вкарват :))) особено Велислав, има достатъчно мачове и е време да почне и да вкарва освен да развинтва противника.....
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта