8 кръг /Черно море - Лудогорец/ 29.08 понеделник 18.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

8 кръг /Черно море - Лудогорец/ 29.08 понеделник 18.00

Мнениеот ogrizko » 19 авг 2022 21:55

пускам тема за мача с лудогорец, че тоя с ботев пд е трагичен и направо не ми се коментира :))) ще видим дали ще има някаква промяна в деня и часа... засега уж е тоя

ама то като гледам как играем нямаме мн шансове да вземем нещо
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Лудогорец/ 29.08 понеделник 18.00

Мнениеот ShooterMan » 19 авг 2022 23:45

Започвам както преди мача на Отложените Харпунци - няма никаква причина този мач да се отлага! Освен всичкото е 3 дена (цели три) след техния мач-реванш с Жалгирис, а после - нямат европейски мач! Просто категорично няма никакви оправдания ако БФС на Перуките пак се омаца. Започвам молебен за връщането на Цецо Панов и Живко, като струва ми се, че Цецо е по-важно да се върне за този мач. Също и Сула, макар, че днес в лудия мач не се забеляза чак толкова, а и Мимито доста се стара, въпреки това - факта, че Женята беше тотално изолиран показва, че никой не му подаваше добре. Ако всичко е наред ги праскаме. Ние сме били Лудогорец в далеч по-силни техни формации, дори най-силните им изобщо, имаме качеството да ги бием. Разбира се - стига да не свири Чинков или Тодоров, днес получихме 5 жълти картона, като само един - този на Закария беше наистина картон и този на Босанчич.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Лудогорец/ 29.08 понеделник 18.00

Мнениеот Sole » 20 авг 2022 01:39

ShooterMan написа:.... Разбира се - стига да не свири Чинков или Тодоров, днес получихме 5 жълти картона, като само един - този на Закария беше наистина картон и този на Босанчич.

7 картона ,ведно с този на Илиан... първото полувреме този Ст.Тодоров се вживя в ролята на чинковец, но второто полувреме след като се контузи успокои малко страстите)

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Лудогорец/ 29.08 понеделник 18.00

Мнениеот mursusaid » 20 авг 2022 08:19

Не знам кой какво от двата отбора,дано се възстановят нашите контузени и Илиан да има пълния избор за състав,а какъв да бъде той,нека сам си реши.Тези обаче които влязат нека се раздадат докрай ,без детински грешки и спокойно може да ги ударим.Лудогорец игрово като че ли не са това ,което трябва да бъдат и според мен са доста колебливи,така че шансове си имаме.Пореден безумен ден и час на мача,но това вече ни се изтърка езика едно и също да повтаряме за бездарното БФС.
Въпреки това ,нека напълним стадиона и си подкрепим отбора,заслужават го!
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Лудогорец/ 29.08 понеделник 18.00

Мнениеот ogrizko » 20 авг 2022 09:17

ShooterMan написа:....като струва ми се, че Цецо е по-важно да се върне за този мач. Също и Сула, макар, че днес в лудия мач не се забеляза чак толкова, а и Мимито доста се стара, въпреки това - факта, че Женята беше тотално изолиран показва, че никой не му подаваше добре

....аз сега пак ще експериментирам дали Илиан чете форума :))) според мен ако Цецо не се е оправил е по-добре Стефан Велев да играе като бек, защото след последния злополучен мач на Мартин си мисля, че ще е леко разколебан, което може да доведе до допълнителни грешки особено срещу Лудогорец.... така че поне аз се надявам на Велев бек и Мартин резерва конкретно тоя мач, следващия мач пак може да се пробва с Мартин ако не се е оправил Цецо

ако трябва да съм честен срещу Ботев въпреки победата само Мимито и Велев ми харесаха на 100% как играха ....за другите имам доста забележки ама се отказах да пиша в другата тема заради победата :))) иначе на мен Мимито още от първия мач ми изглежда като човека с най-голям потенциал от новите, но снощи напълно го разгърна чак ме направи щастлив да го гледам, ако може да играе така по-често ще е супер за нашия отбор...
Изображение

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: 8 кръг /Черно море - Лудогорец/ 29.08 понеделник 18.00

Мнениеот Blue_Blood84 » 21 авг 2022 13:50

0 на 5 за гостите:)))

Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Лудогорец/ 29.08 понеделник 18.00

Мнениеот Vladislav » 21 авг 2022 14:31

Blue_Blood84 написа:0 на 5 за гостите:)))

И 0:10 да е, какво? Това ще отложи срамотиите от Лихтенщайн и Малта ли?

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Лудогорец/ 29.08 понеделник 18.00

Мнениеот ShooterMan » 21 авг 2022 14:46

Blue_Blood84 написа:0 на 5 за гостите:)))

Може, Лудогорец е класен отбор. Впрочем, вие как завършихте с тях предния кръг? Оооооо, да бе, да бе, да бе....мърляча се насра и отложи мача. Хаха.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Лудогорец/ 29.08 понеделник 18.00

Мнениеот Varnauser » 21 авг 2022 14:49

Този със "синята кръв" си вярва, че "тънко" ни бъзика, оригинален и изобретателен е в собствените си очи. Не му е лесно... :)

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Лудогорец/ 29.08 понеделник 18.00

Мнениеот ShooterMan » 21 авг 2022 14:51

Много добре обмислен базик на тема Лудогорец, същите с които мърляча им се напика, насра и всичко останало да играе само преди седмица. Знае се, че неговото отборче играе и побеждава само в такиве мачова - Спартак Вн, Пирин и Хебър - и то в София само, защото с ЦСКА 48ма като отиде на Околовръстното още и се насра и там, въпреки услужливия съдия да остави числата с 10 души....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта