7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4403
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот greenpeak » 20 авг 2022 13:16

В момента е 13:09 часа на 20.08.22г. ден след мача в Пловдив,
отварям клубният ни сайт да видя какво са писали в меню новини за вчерашният мач и кокво виждам ... ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО на сайта ни! Все едно мач въобще не е имало! Нямат такъв мач!!! Нямаме новина от вчера драги зрители.

https://chernomorepfc.bg/bg/category/novini/
Изображение

После защо съм имал негативно отношение към напълно неадекватното ни пресаташе!
Заради негативното ми отношение и за това че си позволих да кажа за пореден път истината за идиотската ни медиина политика, миналата седмица двама лизачи на задници (модератори ли са не знам) ме изгониха от групата на Черно море във ФБ. Боли ме ч*па за бана, но както се вижда отговарящите за сайта ни са меко казано идиоти, а тези които ги защитават във фб явно са лизачи на задници.

Отделно, днес имаме мач на вторият отбор в Силистра от 18ч., отново нито ред по въпроса на сайта. Все едно нямаме втори отбор и нямаме мач днес!
Последна промяна от greenpeak на 24 авг 2022 17:33, променено общо 2 пъти.

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот Varnauser » 20 авг 2022 14:06

Мислех си... като че ли щяхме да сме доволни на равенства срещу тирейци и "Ботев", т. е. на 2 точки. Загубихме от първите малко нещастно, но снощи бе обратното. В крайна сметка - 1 точка повече от двата мача.. Нека е така, когато е най-зле. :)

P.S. Май сайтът е огледало на клуба. Жалко! Добре че е Илиан.

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот ShooterMan » 20 авг 2022 14:33

Ако бяхме излезли с тази настройка ментална в мача с ЦСКА от Армията съм убеден, че можеше и да спечелим, не просто равен. Там ни провали предварителното насиране и донякъде съдията наркая, имаше чиста дузпа за нас.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот Plovdiv_1926 » 20 авг 2022 14:41

ShooterMan написа:Ако бяхме излезли с тази настройка ментална в мача с ЦСКА от Армията съм убеден, че можеше и да спечелим, не просто равен. Там ни провали предварителното насиране и донякъде съдията наркая, имаше чиста дузпа за нас.

Личното ми мнение е, че на Илиан това му е проблемът в треньорството. Иначе е страхотен треньор с много добри идеи, отборите му влизат в много силни серии и изведнъж в някакъв важен мач просто дърпа ръчната и играе страхливо. Отделно постоянното му мрънкане срещу съдиите се пренася на играчите и те си вадят малоумни картони. И при нас в момента го има този проблем от Томаш. Но като философия е наистина много качествен треньор.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
todorakis
Мнения: 480
Регистриран на: 05 сеп 2011 23:02
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот todorakis » 20 авг 2022 14:52

Има ли някъде торент на мача, за да го гледам на запис?

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот 'enki' » 20 авг 2022 15:15

greenpeak написа:В момента е 13:09 часа на 20.08.22г. ден след мача в Пловдив,
отварям клубният ни сайт да видя какво са писали в меню новини за вчерашният мач и кокво виждам ... ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО на сайта ни! Все едно мач въобще не е имало! Нямат такъв мач!!! Нямаме новина от вчера драги зрители.

https://chernomorepfc.bg/bg/category/novini/

Изображение

После защо съм имал негативно отношение към напълно неадекватното ни пресаташе!
Заради негативното ми отношение и за това че си позволих да кажа за пореден път истината за идиотската ни медиина политика, миналата седмица двама лизачи на задници (модератори ли са не знам) ме изгониха от групата на Черно море във ФБ. Боли ме ч*па за бана, но както се вижда отговарящите за сайта ни са меко казано идиоти, а тези които ги защитават във фб явно са лизачи на задници.

Отделно, днес имаме мач на вторият отбор в Силистра от 18ч., отново нито ред по въпроса на сайта. Все едно нямаме втори отбор и нямаме мач днес!


Те в събота и неделя не работят. Чак в понеделник ще четем за тази "новина".

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4403
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот greenpeak » 20 авг 2022 15:38

'enki' написа:Те в събота и неделя не работят. Чак в понеделник ще четем за тази "новина".


А, не, не брато, тука не си прав, че в събота и неделя не работят!!!
За частните си сайтове и през уикенда си работят!

Още в 7:08ч. на 20.08.2022 (т.е. днес) пресаташето ни е качил новината на сайта който самият той списва: https://vsport.bg/cherno-more-ostavi-bo ... lovo-shou/

Ама за клубният ни сайт не му пука както виждаш, за там отговаря филанкишията ;) !!!
Последна промяна от greenpeak на 20 авг 2022 15:42, променено общо 1 път.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот mark1926 » 20 авг 2022 15:41

DarkPsy написа:
Eastern написа:Абсолютно заслужена победа! Да накрая със късметлийски автогол но като цяло бяхме много по добрият отбор. Тези бавеха играта след всяко повеждане на резултата и ако ни бяха натиснали, сигурно щяха да ни бият защото днес във защита бяхме много зле, и по точно Марто Дичев. Както и да е, не би трябвало да се притесняваме за напред. Когато се завърнат Живко и Цецо всичко ще си дойде на мястото.
Само Черно Море!


" Тези " са Ботев Пловдив. Най-старият клуб в България. Хайде да си имаме уважението, а?

Сами се бихме както се казва. Жалко, защото тия точки ни трябваха. Някой каза, че на Куриор и кура му е футбол. Аз бих казал същото и за Илиян Илиев, въпреки че не го харесвам като човек. Според мен това е най-добрия треньор в България и все още се чудя защо пиянгурниците в БФС не му предложат договор за Национален селекционер, ами търсим под вола теле !? На нас наследството ни е гадно, въпреки късметлийското трето място миналия сезон. Оня босненец ни разказва играта и последствията са налице и сега. На новия треньор ще му трябва време да позакърпи нещата. Докато вие си имате стабилен тренер от години, изразен стил на игра, ядро от футболисти. Честно казано може и да не се обичаме много, но това е отборът в момента на който искренно бих пожелал успех ! Дано се преборите с туморите !

А оня смотан буфер Станислав подвизаващ се тук акто марк26 , а в разни други сайтчета като Стикс, може само да се лигави. Комплексиран недоносен лебед!


Днеска спартак взима точка от Арда и ботевЪ от Коматево ще е на ПОСЛЕДНО място. Красота, вяра, изпадане...

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот 'enki' » 20 авг 2022 16:22

greenpeak написа:
'enki' написа:Те в събота и неделя не работят. Чак в понеделник ще четем за тази "новина".


А, не, не брато, тука не си прав, че в събота и неделя не работят!!!
За частните си сайтове и през уикенда си работят!

Още в 7:08ч. на 20.08.2022 (т.е. днес) пресаташето ни е качил новината на сайта който самият той списва: https://vsport.bg/cherno-more-ostavi-bo ... lovo-shou/

Ама за клубният ни сайт не му пука както виждаш, за там отговаря филанкишията ;) !!!


Той се преработил завалията. Цели 4 изречения написал за такъв епичен мач. Майстор на словото. Аз бих му плащал на брой думи.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот ogrizko » 20 авг 2022 16:42

'enki' написа:Той се преработил завалията. Цели 4 изречения написал за такъв епичен мач. Майстор на словото. Аз бих му плащал на брой думи.

https://vsport.bg/edin-lud-mach-mezhdu-naj-stariya-futbolen-klub-v-balgariya-i-falshifikatorite-na-istoriya/ тая статия е по-дълга ...ама май не е негова :)))
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта