7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4408
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот greenpeak » 20 авг 2022 17:37

Все тая ogrizko, телефона за контакти в сайта vsport нали е негов ;) : https://vsport.bg/kontakti/
Сравни го с телефона му от клубният ни сайт: https://chernomorepfc.bg/bg/kontakti/

Хайде да видим кога в клубният ни сайт ще качат "новината", че сме били Ботев в Пловдив! В момента гледам още не е.
Последна промяна от greenpeak на 20 авг 2022 17:49, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот Ron Jeremy » 20 авг 2022 17:45

Sole написа:Браво на Моряците за футболното шоу! С играта си доказваме ,че сме най-стойностният отбор в първенството след Лудогорец. Поздравления и за Илиан който реагира навреме и изкара двамата грешници Росен и Мартин и заложи на офанзивна схема в търсене на обрата! Р.Стефанов е все още зелен за титуляр.Първите два гола на Ботев са си изцяло негова заслуга : при първия се подхлъзна в най критичния момент и отгоре на това покри и засадата, а вторият гол за Ботев стана след негов фал /макар и много спорен, защото игра чисто за топката!), а след това увисна и при единоборството във въздуха с В.Генов след което и последва асистенцията за гола им. А Мартин им асистира неорентиран ненужно за третия гол:( Съдията Ст.Тодоров и той в един момент се вживя в ролята на чинковец и за едно полувреме за 5 фала ни показа 6 жълти картона/вкл. и този на Илиан/, от които само 2 за нарушения ,а останалите 4 вдигна от комлексарщина и чиста злоба. И накрая поредното доказателство ,че услилията на отбора няма как да се реализират без хъса на Сердюк и опита и футболната мъдрост на Матиас))//Уникално измислен гол от Курьор от световна класа: дълъг двоен пас с Велев при което Мат елиминира цялата защита на Ботев без топка, за да докосне после отново върнатата топка от Велев нежно към вратата))

Ей това не го разбирам да се оплюват наши момчета едното от които пълен дебютант... иначе, ако стане дума за Васковци или Велчевци веднага се скача...
ex Popeye

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот Marlboro » 21 авг 2022 07:04

Момчета, и аз естествено се радвам на победата, мача беше в стил първа английска дивизия, от 80-те години. Отдавна не сме гледали такъв мач. Хайде обаче да слезе малко на земята. Не сме играли кой знае какво, вкараха ни 3 малоумни гола, при все че Ботев не атакува ха кой знае колко. Да благодарим на треньора им затова, че беше избрал тактика, гол-защита-контра. Да, борихме се, но да не се лъжем, бихме най-вече защото имахме голям късмет с последните два гола. Дано Илиан им го обясни това нещо на футболистите, че да не си вирнат носовете. Имаме страшно много работа за доизкусуряване. Дано да се получи.

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот ShooterMan » 21 авг 2022 10:28

Ако говорим за късмета като фактор, то в ерата на Илиан Илиев и цял един сезон да имаме късмет всеки мач няма да е достатъчна компенсация за лошия късмет преди това. Аз мога да посоча десетки мачове, в който не просто сме били по-добрия отбор, а направо сме смачквали противника и вместо победа с разлика сме виждали равни мачове, че даже и загуби. А и аз не мисля, че чак толкова ни е покрил късмета. Хей, съвсем забравяме развоя. След 2:2, точно 30 сек. след гола на Клементе Сердюк се озова сам срещу Аргилашки, тази ситуация съвсем се забрави, това беше 1000% чист гол, даже не знам как пропусна.....още там трябваше да обърнем, 2:3 и толкоз.....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 576
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 7 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 19.08 петък 21.00

Мнениеот Eastern » 21 авг 2022 12:16

ShooterMan написа:Ако говорим за късмета като фактор, то в ерата на Илиан Илиев и цял един сезон да имаме късмет всеки мач няма да е достатъчна компенсация за лошия късмет преди това. Аз мога да посоча десетки мачове, в който не просто сме били по-добрия отбор, а направо сме смачквали противника и вместо победа с разлика сме виждали равни мачове, че даже и загуби. А и аз не мисля, че чак толкова ни е покрил късмета. Хей, съвсем забравяме развоя. След 2:2, точно 30 сек. след гола на Клементе Сердюк се озова сам срещу Аргилашки, тази ситуация съвсем се забрави, това беше 1000% чист гол, даже не знам как пропусна.....още там трябваше да обърнем, 2:3 и толкоз.....

Мда, тази ситуация на Сердюк я няма нито във репортажите, нито във статиите за срещата. Във този мач единствените късметлии бяха жълтите, които със три удара ни вкараха три гола, след три сериозни наши грешки!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта