6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Ron Jeremy » 12 авг 2022 16:14

Аз пък не искам да коментирам синия балон с възпятия хасковски каун , който искаше да отлага първенството искам , обаче да обърна внимание на една от най любимите ми сини опорки "картофената нива "Тича"" е снощи се насладих на "лайняния" ви терен ... той е по-зле и от този на малтийците , а "Тича" за вас е небе ...
ex Popeye

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот greenpeak » 12 авг 2022 17:32

Хайде моряци!

Черно море:
Иван Дюлгеров

Виктор Попов
Живко Атанасов
Петар Босанчич
Мартин Дичев

Васил Панайотов
Матеус Клементе

Матиас Курьор
Мазир Сула
Мади Кета

Евгений Сердюк

Резерви: Георги Георгиев, Росен Стефанов, Стефан Велев, Велислав Василев, Алекс Фернандес, Николай Златев, Закария Беншаа

*Мимито е отпаднал от групата!

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот mursusaid » 12 авг 2022 17:56

Ron Jeremy написа:Аз пък не искам да коментирам синия балон с възпятия хасковски каун , който искаше да отлага първенството искам , обаче да обърна внимание на една от най любимите ми сини опорки "картофената нива "Тича"" е снощи се насладих на "лайняния" ви терен ... той е по-зле и от този на малтийците , а "Тича" за вас е небе ...


Абсолютно .Вчера това терен ли беше,иначе най-много те обичат да говорят за терен...
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ogrizko » 12 авг 2022 20:55

greenpeak написа:*Мимито е отпаднал от групата!

май някаква грешка е станала понеже беше на терена даже...

иначе съм доволен от 3 точки, но като игра вече ще съм честен, че изобщо не ми харесва как се представяме ....много сме хаотични, прекалено много грешки правим, не си затваряме мачовете и даваме достатъчно възможности на съперниците ни да изравнят ...дано поне Сула да е на линия ако не следващия по-следващия мач и да не му е тежка контузията
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 12 авг 2022 21:00

Те нарочно го бяха превърнали в нива и засадили картофи, за да имат шанс срещу невероятните футболисти на Хамрун (според Кауня) и да намалят разликата в класите. Както се видя, 3 (третия) в Малта!!! се наложи да играе 120 минути, че и дузпи, за да елиминира идиотите на Европа.

За нас днес - замалко вървеше и ние по подуенски да изиграем мача и донякъде го направихме. Вкарахме гол в 1-вата минута, изтървахме още 2 до 10-тата и си казахме - да доиграем. Та от тази 10-та минута този мач беше една мъка за гледане - бавно темпо, почти никакъв футбол. Като това се случи основно след контузията на Сула, който правеше всичко красиво напред и се видя кой дърпа конците и движи отбора. Разбира се, говедото Чинков се ухили до уши като видя брадвата срещу Сула, а не маркира даже и фал. Същото стана при една такава и срещу Сердюк, докато за най-невинно подръпване в центъра с кеф извади ЖК на Попа. С 2 думи - боклука дойде с поръчка и си изпълни каквото можа. Смятам, че някъде в 70 минута Илиан хвърли в потрес целия стадион, когато смени Матеуш Клементе с абсолютния абдалин Велев, който до края нямаше нито едно вярно отиграване и 20 загубени топки, като в резултат на това се бранехме като опълченци. Клементе направи слаб мач в Стара Загора, но днес със сигурност беше от най-добрите ни на терена и нямаше нито една грешка и ако не е имало нещо контузия някаква - смяната беше поросто потресаваща за мен. Иначе Жеката номер 1. След градивните критики от Берое днес беше напълно променен и точно такъв, какъвто трябва да бъде винаги. Чудесен мач. Другия който ми хареса беше Босанчич, перфектен и все по-добър с всеки изминал мач. Васката, Виктор са ясни - константи, Живко с някои грешки - но също стабилен, както и Дюлгера. Не ми хареса Мади-то, бърз е, но по-скоро муха без глава. Дичев накрая почна да издиша, дано Цецо се оправи бързо, защото както са подкарали Виктор с картоните скоро ще берем ядове.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот greenpeak » 12 авг 2022 21:19

ogrizko написа:
greenpeak написа:*Мимито е отпаднал от групата!

май някаква грешка е станала понеже беше на терена даже...


В 17:30ч. Мимито не беше в групата, в последствие преди самото начало на мача от групата отпадна бразилчето Алекс Фернандес. Нямам идея каква е причината, контузия евентуално или нещо друго

Панов е аут до края на септември на първо четене. Контузията се оказала сериозна.

За мача, слабичко от наша страна. Има много какво да се желае. Единственото позитивно са трите точки.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ogrizko » 12 авг 2022 21:20

ShooterMan написа:.......дано Цецо се оправи бързо, защото както са подкарали Виктор с картоните скоро ще берем ядове.

това няма защо да те притеснява ...имаме универсалния Велев, който ще играе като бек ако се наложи ...което може да се окаже добре после при смените и да направим някаква по-адекватна промяна в хода на мача :) поне няма да играе напред...
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 12 авг 2022 21:20

Сега чух Илиан, каза, че Сула ще отсъства известно време. От това по-негативно здраве му кажи.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Vladislav » 12 авг 2022 21:58

Сула излезе по чехли и с патерица. Глезена му беше надут, дано се оправи бързо. Цецо Панов и той с шина и патерици. Като игра днес изглеждахме ужасяващо, голяма нула. Добре е че спечелихме, но друго положително не видях. Само Босанчич беше концентриран и на ниво.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот 'enki' » 12 авг 2022 23:20

На мен освен трите точки ми хареса много Виктор. Като цяло защитата се справя много добре.

Не знам защо упорито не пускаме Беншаа. Поне като резерва.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта