6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот greenpeak » 08 авг 2022 17:28

ShooterMan написа:Очаквам да е тук с главата, а формата е друго нещо. Илиан каза, че ще вземе Иса ако някой замине до края на прозореца, значи има оферта и едва ли е за Закария. Просто като игра ми заприлича на онзи Женя от мача с ЦСКА с тире и изобщо не ми допадна това.


Ами определено Жека не е О.К. с главата!!! Много му я мътят последно време и резултата е видим.

Щом и клипче в тубата си е пуснал и то с днешна дата, тя работата е ясна!
Кой си прави клипове ей така без повод? Не му се играе в България! Трансферният прозорец май го затваряха на 31 Август (поправете ме ако греша). Най много да играе още с Пирин, Ботев и Лудогорец (ако не го отложат) и чао другари. Дано поне добри мангизи да вземем!

От днес: https://www.youtube.com/watch?v=qU7-XJUy0Yo
От вчера: https://www.youtube.com/watch?v=y5CzejLqdtA

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 08 авг 2022 23:27

Е, като не е тука главата - пътя и това е. Жалкото е, че това ще му стане патент. Ето например един Левандовски. Навремето напусна Борусия Д като ла*но подкукуросан от Байерн, но това лято след толкова години и успехи....точно като ла*но напусна и Мюнхен, а там се чудиха....сякаш забравиха миналото и патента "Левандовски". Същото ще е и с Женята до края на кариерата му. Според мен е много важно начина по който се онтасяш към работата си, настоящата работа.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот greenpeak » 09 авг 2022 09:53

Вариантите са два, или сега (до края на месеца) го продават или ще е зимата. Договорът му изтича края на юни догодина. Поне да вземем манги от трансфера. Ясно е, че иска в чужбина.

deadlock
Мнения: 125
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот deadlock » 09 авг 2022 11:30

Относно Жека - появиха се информации за Хановер 96 както и за интерес към Велислав. Ако наистина има интерес от Ханове не мисля, че можем да го задържим Сердюк. Да го продават за някакви нормални пари, а не за 2 нови БМВ-та. В атака имаме Беншаа, Курьор може да е играе там, евентуално и Иса. За мен Беншаа е класен играч, на когото му трябва да изиграе 5-6 мача поредни като титуляр.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 09 авг 2022 12:08

Да и Да и за двата трансфера. Хановер е име е голям шампионат, ще взема и добри пари. Велислав - стига да е в чужбина - ОК, само да не е при шопята, нека да върви след Марто Минчев и Илиан Младши. Нямам никакви проблеми с техни траснфери. Това, с което имам проблем е подхода на Жека към мача в Стара Загора. Казах по-горе - абсолютно не беше на терена с главата, а самата му игра беше много зле, ама много, единственото му читаво отиграване за 90 минути беше това, че не игра с онази топа, а я остави на Мади-то, нищо друго, дори дузпата беше много лошо изпълнена и същински късмет, че не я хвана вратаря.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ogrizko » 09 авг 2022 17:17

аз не виждам чак такъв проблем с Жека като другите ....в крайна сметка да не забравяме, че момчето се връща след контузия и общо взето това май му е 2 мач... не е водил пълноценна подготовка, а отделно и ритъма се накъсва с тая липса на мач дето имахме заради отлагането... контролата с балчик не ми се вижда някакво мерило, просто мач да има нещо...... според мен не би трябвало от 1 мач и половина да се вадят чак такива съществени изводи, ако покаже същото в 3-4 мача тогава друга работа, но така или иначе дори главата му да е на друго място пак си остава най-важния ни играч за нападението, с него сме много по-раздвижени и опасни .....иначе вероятно като гледа всичките тия отлагания и какво ли не в нашето първенство, няма да се учудя да иска в някое по-нормално първенство да иде.. ако наистина германия и хановер ще е супер ..ако покаже ниво тъкмо ще оглеждат и други наши футболисти :))) имам предвид млади от школата дето може да пробият в германия... то затова е хубааво да има играчи наши дето са пробили в чужбина и показват ниво там... играч като Жека е смешно дори да си мислим, че можем да задържим на тоя етап с тия финанси и амбиции дето си продаваме играчите.... освен това на мен Беншаа също ми се вижда добър играч, въпреки че ще му трябват малко повече мачове очевидно да разкрие потенциала си
Изображение

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Sole » 10 авг 2022 16:37

Каква наглост да ни пратят левскарчето Чинков! Едва ли е имало друг съдия в българския футбол който така да ненавижда и мрази Черно море като този поръчков Чинков! Този вместо да го изхвърлят от съдийството след баташкото клане което ни приложи на Герена, то БФСто ни го праща на Тича с едничката цел : да развали и изнерви мача и да провокира публика и отбор с цел да отнесем наказания и глоби! Само да припомня ,че в последния мач който ни свири на Герена за има-няма 10 наши фала отнесохме 13 жълти и 1 червен картон, като от тях само 2 жълти картона бяха заслужени, а останалите ги видя само Чинков.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Лимонадения Джо » 10 авг 2022 22:07

Sole написа:Каква наглост да ни пратят левскарчето Чинков! Едва ли е имало друг съдия в българския футбол който така да ненавижда и мрази Черно море като този поръчков Чинков! Този вместо да го изхвърлят от съдийството след баташкото клане което ни приложи на Герена, то БФСто ни го праща на Тича с едничката цел : да развали и изнерви мача и да провокира публика и отбор с цел да отнесем наказания и глоби! Само да припомня ,че в последния мач който ни свири на Герена за има-няма 10 наши фала отнесохме 13 жълти и 1 червен картон, като от тях само 2 жълти картона бяха заслужени, а останалите ги видя само Чинков.

Интересно, кой мач визираш? Ако е от 26 кръг от тази пролет, далеч си от истината. Моряците са с 18 нарушения, 9 жълти и 1 червен картон. Молко си намалил, малко преувелил. Да не си се объркал случайно?

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 11 авг 2022 11:41

Изобщо не се е объркал. Чинков тогава ни отряза главата през кръста, за същите нарушения например играчи като Уелтон не получиха дори устна забележка.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ogrizko » 11 авг 2022 12:39

gong В петък, 12 август, от 18:30 ч. Пирин гостува на Черно море в мач от 6-ия кръг на efbet Лига.

Начело на отбора в предстоящото гостуване във Варна ще бъде треньорът на вратарите Мирослав Митев, той като треньорите Красимир Петров и Васил Петров лекуват вирусни инфекции, обявиха от клуба.

Извън групата за предстоящия двубой остават наказаният Красимир Станоев и контузените Петър Занев, Преслав Йорданов и Николай Бодуров. След наказание в състава се завръща Юлиян Попев.
-=-=-=-
предвид отсъстващите треньори и играчи ...ще е малко срамно ако подценим нещо и не успеем да бием Пирин в петък ;))
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта