3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот ShooterMan » 24 юли 2022 23:54

TristaNNN написа:Maйко, тия тука са станали припознавачи до един ...
Прогноза за мача утре - 3-0 за домакините-гости в София, ще трябва да напомпите самочувствието на новия им негър. Сетне мачът на сезона за Морето идва в следващия кръг, следим играта и настроенията с интерес. :)

Ти къде го чукаш, то къде се пука....явно от скука, че си отмениха мача като последни мишки, сега трябва да гледат чуждите :). Мача на сезона идва, ако пак не цвърчите като мишлета цвър-цвър отлагане, отлагане. ПАОК дано ви унижи заради тази измикрярщина със Славия, жалкари!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4564
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот Sole » 25 юли 2022 10:16

Сердюк отпадна от групата на "моряците"

Звездата на Черно море Евгений Сердюк отпадна от групата на варненци за гостуването на „Българска армия“. „Моряците“ гостуват на ЦСКА в късния мач от понеделнишката програма от третия кръг на efbet Лига.

Голаджията е болен и това е причината да не бъде включен в групата на Илиан Илиев, пише „Мач Телеграф“. При тези обстоятелства отново Матиас Курьор ще води атаката на тима.

За столицата отпътуваха 19 футболисти, включително възстановеният от травма Велислав Василев и младокът Ангел Ангелов. Най-вероятно един от двамата ще отпадне от групата преди мача.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2584
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот Iceberg » 25 юли 2022 13:05

Илиан Илиев: На “Армията” винаги е трудно, гоним максимума
https://vsport.bg/ilian-iliev-na-armiya ... 4uEecs5Qys

Треньорът на Черно море Илиан Илиев говори пред “Тема Спорт” в навечерието на днешния сблъсък с ЦСКА. „Моряците“ ще се опитат да запазят пълния си актив от старта на сезона и да оглавят еднолично класирането.

“Гостуванията на “Българска армия” и “Георги Аспарухов” винаги са тежки. Пресдтоящият мач няма да направи изключение. На тези стадиони винаги се играе трудно”, заяви Илиев.

Той не пожела да коментира проблемите на съперника и слабото представяне на тима от началото на сезона.

“Не е в мой стил да говоря за другите отбори. Концентриран съм единствено върху представянето на Черно море и как нашият отбор да изглежда по-добре”, категоричен бе Илиев.

“Без да звучи като клише, имаме още много неща, които трябва да подобряваме. Победите в първите два кръга няма как да ни залъжат. Ние отлично знаем къде се намираме по пътя си и как искаме да изглеждаме. Работим последователно”, добави Илиев.

“Новите се приспособиха и се вписват в обстановката, което е много добре. Много е неприятно, когато футболисти като Даниел Димов и Евгений Сердюк са контузени. Трима от титулярните ни играчи не са на разположение. Започнахме сезона с петима нови и различни в стартовите ни 11, но се съобразяваме и гоним максимума”, завърши треньорът на варненци.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

hadjigen40
Мнения: 22
Регистриран на: 17 юли 2015 15:23
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот hadjigen40 » 25 юли 2022 14:14

TristaNNN написа:Maйко, тия тука са станали припознавачи до един ...
Сетне мачът на сезона за Морето идва в следващия кръг


.... подуенски, мачът на сезона на Морето идва в 15-тия кръг. Пада се около 22-23 октомври.

Varnauser
Мнения: 390
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот Varnauser » 25 юли 2022 15:00

TristaNNN написа:Maйко, тия тука са станали припознавачи до един ...
Прогноза за мача утре - 3-0 за домакините-гости в София, ще трябва да напомпите самочувствието на новия им негър. Сетне мачът на сезона за Морето идва в следващия кръг, следим играта и настроенията с интерес. :)


Оригинално и изненадващо. Както винаги.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот sandi74 » 25 юли 2022 22:08

Изключително красив гол.

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 968
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот KIL » 25 юли 2022 22:27

Жалко! Като няма удари,така е... АЙ' ,МОРЯЦИ!
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1193
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот mursusaid » 25 юли 2022 22:28

По-слаб мач скоро не бях гледал.
Два слаби отбора,които ако не е жегата не знам дали щяха да изпотят фланелките изобщо.Трагични в червено , но щом ни победиха ние бяхме по-трагични.
Не ми се коментира игра, футболисти,треньор,такива просто нямаше.Излишно е след такъв мач.
Само си мисля ,че Закария спокойно може да го освобождаваме и да не му плащаме заплата..Щом и днес не влезе в игра,при положение ,че Куриор напред е само фигурант ,особено след 60 Мин като свършва въздуха ,Жека го няма и на книга имаме един нападател само на пейката и сме губещи в резултата ,а влизат други хора...
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот ogrizko » 25 юли 2022 22:37

много тактически грешки днеска ..закария най-малкото като резерва трябваше да играе ....а аз продължавам да настоявам закария нападател курьор вляво.... амир сула очевидно по-добре се справя малко по-назад, а имам чувството, че двамата с курьор играят като нападатели... страхливи и забавени смени, отново дефанзивен халф на крилото и всякакви глупости при положение, че матеуш заради картона трябваше да бъде изваден по-рано към 70 мин. а пък и да търсим някакво освежаване в тая жега ...цска и илич бяха по-смели и биха.... няма как да се надяваме на нещо положително там като излизаме толкова страхливи едва ли не.... но най-много ме е яд защо не се залага на закария като има супер много хляб в него и особено за такива мачове е супер с неговата борбеност, скорост и т.н. ...силата на курьор е с топка в краката на фланга и т.н. писна ми с тая малоумна тактика, явно ще чакаме сердюк да се върне да видим нещо по-смело и смислено като игра..... не че ще тръгна да искам оставка на илиан или нещо от сорта, но просто ми е много трудно да го разбера и вече трети мач мрънкам тоя път малко повече :) но така или иначе трябва време при нас, че имаме доста промени в отбора, надявам се на по-добри неща и смела тактика
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1193
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот mursusaid » 25 юли 2022 22:38

Добре, взимам си думите назад за Закария след изказването на Илиан след мача,че е имал контузия.
Но за останалото така го видях
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта