30/4 кръг /Лудогорец - Черно море/ 14.05.22 събота 18.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 30/4 кръг /Лудогорец - Черно море/ 14.05.22 събота 18.30ч.

Мнениеот sandi74 » 14 май 2022 20:18

Така и не разбрах какво точно са ви виновни съдиите че от мачовете с преките ви конкуренти (2 мача с Левски и 1 с Ботев) взехте 0 точки а в мачовете в шестицата спечелихте само 1.Айде малко по-сериозно,за какви челни места и за какъв бараж говорите и мечтаете?

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Лудогорец - Черно море/ 14.05.22 събота 18.30ч.

Мнениеот TNT » 14 май 2022 20:34

Не знам дали е заслужен,но за сметка на това напълно очакван резултат.Все пак едно 40год.приятелство го задължава да е такъв.Евентуално ако сините братя се обсерът на финала утре,ще излезе вариант 2. Лудите от тук нататък излизат в почивка и ще играят с втори и трети състав в оставащите двубои.И ще излязат не само със събути гащи на гереня,ами и с разтворени бузки даже.Няма да се допусне геренци да отидат на някакъв бараж където все пак има известна доза риск за обсиране. ;)Честито пето място! :)))
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Лудогорец - Черно море/ 14.05.22 събота 18.30ч.

Мнениеот ticha i vladislav » 14 май 2022 20:49

Какво става с тези софийски съдии? То бива да си корумпиран,ама това е вън от пътя!
Последна промяна от ticha i vladislav на 14 май 2022 22:43, променено общо 1 път.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 574
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Лудогорец - Черно море/ 14.05.22 събота 18.30ч.

Мнениеот Eastern » 14 май 2022 21:34

Добро представяне днес от отбора, браво на Илиан за тактиката с която излезе, втори мач който заслужаваме да спечелим във шестицата го губим! И ако този срещу Ботев късметът ни обърна гръб то този днес съдията ни показа среден пръст! То бива да си зализан п.дал ама тоя гошко димитров надмина себе си , а лудогорец все повече заприличват на комунистическите грандове, като не им върви мачът я някой картонче за противника я някоя дузпичка така за самочувствие! Ама и в евро турнирите се вижда че всеки следващ сезон са по посредствени.
Да се върнем на мача, много добра преса правиха нашите до осирането от гошко. На мен за втори мач много ми се понрави Беншаа, доста е мощен и ми се струва че сме намерили заместник на Жека(ако го продадем), също бих отличил и Дичев, за мен е по добра опция на левият бек от Панов. Сула който по принцип не харесвам също прави втори добър мач, абе днес целият отбор заслужава похвала дори и Велев беше на ниво, жалко че по слаб отбор от нашият ще ни представя във Европа но така ще е докато ръководството ни управлява клубът по този аматьорски начин.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Лудогорец - Черно море/ 14.05.22 събота 18.30ч.

Мнениеот Лимонадения Джо » 14 май 2022 22:41

Eastern написа:Добро представяне днес от отбора, браво на Илиан за тактиката с която излезе, втори мач който заслужаваме да спечелим във шестицата го губим! И ако този срещу Ботев късметът ни обърна гръб то този днес съдията ни показа среден пръст! То бива да си зализан п.дал ама тоя гошко димитров надмина себе си , а лудогорец все повече заприличват на комунистическите грандове, като не им върви мачът я някой картонче за противника я някоя дузпичка така за самочувствие! Ама и в евро турнирите се вижда че всеки следващ сезон са по посредствени.
Да се върнем на мача, много добра преса правиха нашите до осирането от гошко. На мен за втори мач много ми се понрави Беншаа, доста е мощен и ми се струва че сме намерили заместник на Жека(ако го продадем), също бих отличил и Дичев, за мен е по добра опция на левият бек от Панов. Сула който по принцип не харесвам също прави втори добър мач, абе днес целият отбор заслужава похвала дори и Велев беше на ниво, жалко че по слаб отбор от нашият ще ни представя във Европа но така ще е докато ръководството ни управлява клубът по този аматьорски начин.

Няма да е лошо, преди да се разтропаш на клавиатурата, малко, много малко да помислиш. Друго, да намериш учителката по български език, която така те е изпуснала и да й треснеш един шамар.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4256
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Лудогорец - Черно море/ 14.05.22 събота 18.30ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 15 май 2022 10:20

Ебахти смешната дузпа :))) С това непрестанно мрънкане лицето Ил.Ил някак си си заслужава подобни отсъждания.
Можехте да ни биете във Варна , не го направихте. Можехте да додрапате до равен в Пловдив , не го направихте.
И после все някой друг ви е виновен.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Лудогорец - Черно море/ 14.05.22 събота 18.30ч.

Мнениеот 'enki' » 15 май 2022 10:45

Добре играхме вчера. С четирима млади моряци плюс Димов, а после влязоха Златев, Денис и Милушев. Ей за това говори Илиан. На шампиона трябваше да му дадат дузпа, за да ни бие на собствения си стадион. Това е футболът в България.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 30/4 кръг /Лудогорец - Черно море/ 14.05.22 събота 18.30ч.

Мнениеот sandi74 » 15 май 2022 12:36

Съдийството вчера беше перфектно.Факт.1000% дузпа има игра с ръка която дори без ВАР беше очеизвадна,на украинчето ръчичките му бяха разперени над главата все едно ще прави блокада на волейбол,е няма как да не се отсъди такова нещо.Абсолютно правилно не бе зачетен и гола тъй като нарушението в атака дори и Колчо слепеца от Под Игото би го видял.Не съдиите са ви виновни.В преките двубои срещу Левски и Ботев бяхте тотално занулени-0 точки и 0 отбелязани гола.В шестицата пък от 4 мача имате 1 отбелязан гол и 1 спечелена точка.Ей Богу и аджаба как с такова представяне искате да сте по-напред от 5-6 място в класирането.Срамно е да търсите вината другаде при положение че сте по-слаби и от Ботев и от Левски преките мачове го доказаха и класирането е напълно реално и обективно.Големи амбиции имахте за сребро,бронз,бараж,Европа а на терена и като резултати тотална и абсолютна 0.Не търсете под вола теле а се радвайте и празнувайте спечеленото 5-място.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Лудогорец - Черно море/ 14.05.22 събота 18.30ч.

Мнениеот ogrizko » 15 май 2022 13:32

Мен пък друго ми направи впечатление. След тоя мач големи празненства и фойеверки в Разград, че са успели да ни бият с минималното 1:0 след измислена дузпа :))) Явно сме доста корав отбор щом чак така се радват ..... иначе тотално нямаме късмет тоя сезон като изключим 2-3 мача дето имахме късмет ...в поне 10 нямахма, иначе сега щяхме да сме на 2 място може би :))) Ботев Пд определено имаха късмет да не паднат, че пък взеха и ни биха ...Левски определено не заслужаваше да спечели на Тича... Лудогорец и те ни биха с измислена дузпа .......дано другия сезон имаме повече късмет, че ми писна! Как може примерно Ботев Пд да са преди нас дето имаме 2 победи с по 2:0 срещу тях и като ни биха калитарски с 1:0 имаха зверски късмет да вкарат от единственото си положение, а ние не успяхме поне да изравним въпреки чистите ни положения и така...
Изображение

Nobody007
Мнения: 363
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Лудогорец - Черно море/ 14.05.22 събота 18.30ч.

Мнениеот Nobody007 » 16 май 2022 08:16

Много неща може да се кажат относно мачовете в плейофната фаза...
Аз ще отбележа един детайл... и това е - двойния стандарт, който се прилагаше при ВАР отсъжданията.
В мача Славия - Черно море - видното подминаване на ситуацията с Виячки и хандбалния прийом, с който си пое топката в наказателното поле, а от друга страна - вчерашните отсъждания на ВАР-арбитрите в мача с Лудогорец, както например и отсъдената дузпа за Левски в мача Левски - Ботев. Абсолютен двоен стандарт...
Жалко за труда на момчетата...

Но ... да оставим тези детайли. Важно е да си зададем и други въпроси. Дали ако в отбора все още бяха Родриго и Леандро резултатите ни щеха да бъдат по-добри ?!! Може би ... да. Тоест, отново стигаме до идеята на клубното ръководство и целите, които се поставят на база на тази същата политика...
Сезонът според мен е добър и го казвам само заради труда на всички в този отбор. Стараха се и се опитаха... и постигнаха наистина добри резултати през кампанията, въпреки обстоятелствата.
Само Черно море !


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта