27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот greenpeak » 17 апр 2022 11:22

Marlboro написа:Разбирам ядът ти, и аз бих се засегнал. Честита победа, да ти кажа честно, струва ми се че Левски ще вземе третото място. Като гледам моментната форма на Ботев, Черно Море и Левски, левскарите изглеждат най-добре. Защо е така, е тема на анализи и т. н. И накрая да те поправя,въпросния "боклук" от твоя пост, категорично не е "син". Чувствам се засегнат.


За съжаление левскарите изглеждат най-добре в момента. Ако вземат дербито довечера, могат и да объркат сметките на Ботев като нищо.
А ние можем да разчитаме (с много късмет ;)) на някаква въртележка за третото място, но първо ни трябва задължителна победа над Славия.

Потребителски аватар
nik_bg1
Мнения: 1040
Регистриран на: 18 окт 2008 13:45
Местоположение: Пловдив (Кючук Париж)
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот nik_bg1 » 17 апр 2022 11:30

"...изключително грозен футбол за нас феновете..."

Това казва всичко... ЧАО.
САМО "БОТЕВ" Пд

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 16.04.22 събота 19.30ч.

Мнениеот bsz1916 » 17 апр 2022 12:14

Обратно на повечето мнения тук , аз мисля че Черно море не е лишен от шансове за 3 - тото място и че тия шансове са съвсем реални . На тоя етап от първенството освен формата и класата на отборите , влияят и редица други фактори и един от най - важните е мотивацията . Моряците имат 2 тостувания - на Славия , отбор който почти сигурно ще завърши на 6 - то място , без реални шансове за нещо повече и на Лудогорец , който обикновенно след като си осигури и на теория титлата , разпуска звездите си и доиграва първенството с млади футболисти . Остават и 2 домакинства - срешу Левски , което трябва да се опитате да спечелите и най - малко в никакъв случай да не загубите и срещу ЦСКА - София ( София ) в последния кръг . Ако тоя мач е без значение за крайното класиране на ЦСКА - София и борбата е между Черно норе и Левски - резултатът от мача е ясен . И не на последно място , ако купата бъде спечелена от отбор от призовата тройка , 4 - въртото място също дава възможност за бараж за ЕКТ .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта